Ireneusz Mikusek

Pediatra

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdowotnej Przychodnia Zdrowie

  Sidorska 59
  21-500 Biała Podlaska, lubelskie

  191
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Super lekarz. Mój roczny synek miał trzy zapalenia płuc w ciągu dwóch miesięcy. Ciągle szpital.... Kolego polecił mi tego lekarza i po wizycie u niego wyciągnął nam syna i to bez żadnego szpitala. Super lekarz polecam!

 • bardzo słaby

  Bagatelizuje objawy mimo że się za wszystko płaci wiec mógłby coś zlecić dodatkowego do badania. Wmawia rodzicowi głupoty, dotyczącego jego i dziecka bo on wie lepiej. Niby taki przyjemny wita rzegna z podaniem rączki, a to pokazowa taka aby szybciej wizytę skończyć i kasę wziąść. w moim przypadku nie pomógł mojemu dziecku szkoda było do niego chodzić. Nie polecam


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Doktor Mikusek to najlepszy pediatra jakiego znam. Z całą pewnością powierzyłabym mu swoje dzieci. Jest miły, bardzo kontaktowy i doskonale wie co robi. Polecam!

 • dobry

  ten miły pan mnie leczył zawsze gdy byłem chory


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • neutralny

  Tylko raz miałam przyjemność mieć kontakt z Panem doktorem. Niestety pierwsze wrażenie nienajlepsze. Odczułam brak zainteresowania małym pacjentem i dolegliwością. Bez wnikania w szczegóły rutynowo przepisanie leku i do widzenia.

 • bardzo słaby

  Brak słów. Kilka miesięcy leczenia, badań i całkowicie nietrafione decyzje. Do tego zdanie " co mnie obchodzi Pani dziecko, inne dzieci też chorują" Nawet nie chcę wspominać. Mineło kilka lat a ja do dziś mam uczulenie na to nazwisko.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Kilka razy leczyłam swoje dzieci u dr Mikuska. Zawsze spotkałam się ze zrozumieniem moich matczynych lęków, trafną diagnozą i skutecznym leczeniem. Pierwszy raz zeknęłam się z tym lekarzem gdy moja roczna córka dostała paskudnych wymiotów. Lekarka w przychodni nie chciała jej dać zastrzyku przeciwwymiotnego, ani podjąć się leczenia, tylko wypisała skierowanie do szpitala. Nie chciałam oddać dziecka do szpitala, dlatego zadzwoniłam do doktora Mikuska. Pan doktor szybko przyjechał do domu, obejrzał córkę. Stwierdził, że jest odwodniona, ale nie na tyle, aby pakować ją do szpitala. Przypisał zastrzyk na wymioty (szybko zadziałał), leki przeciwwirusowe i inne, udzielił wskazówek co robić dalej. Kazał dziecko pokazać jeszcze 2 razy. Poprawa następowała, odwodnienie minęło, powoli wrócił apetyt. Po tych perypetiach zmieniłam lekarza rodzinnego na cudwną dr Matraszek - Rożen. Krzystałam jeszcze z leczenia u dr Mikuska, gdy nasz pediatra była na długim urlopie lub w razie nagłej choroby w czasie weekendu.

 • bardzo dobry

  sympatyczny, moj synek pomimo, ze dostaje histerii na widok lekarzy, przy tym dr potrafi sie uspokoic, ma podejscie do dzieci, poza tym dobrze doradzi, trafia w leki i moze przyjechac do domu jak cos sie dzieje.

 • bardzo dobry

  GODNY POLECENIA.WSZYSTKO DOBRZE WYTŁUMACZY I OPISZE.MOJA CÓRCIA BARDZO GO POLUBIŁA,PRZYJEMNY.ZAWSZE TRAFIA Z LEKAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO LEKARZY Z MOJEJ PRZYCHODNI.