Irena Nowacka, psycholog Kalisz
psycholog

Irena Nowacka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

3

Adresy

 • Katharsis Gabinet Terapii Psychologicznej 

  Kalisz, Majkowska 13 a

  6017550 ... (zobacz więcej)

 • 7 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani psycholog jest bardzo miła ciepła i otwarta. Na prawdę wizyty u niej bardzo i pomogły. Na prawdę jest ona warta polecenia ;)

  zgłoś nadużycie
 • 2 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam!!!!Wizyty u Pani psycholog skłaniają do myślenia, do analizowania siebie i zmieniają perspektywę patrzenia na problem.Pełen profesjonalizm.Terapia uczy mnie mówić i słuchać o trudnych faktach z mojego życia,które do tej pory nie zostały jeszcze przez nikogo (nawet przeze mnie)nazwane,wypowiedziane i wysluchane Pani psycholog pomogła mi i wciąż pomaga odkopać przyczynę tego co dzieje się teraz.Atmosfera podczas wizyty bardzo przyjazna, a Pani psycholog po prostu zaraża uśmiechem i optymizmem.Raz jeszcze POLECAM.

  zgłoś nadużycie
 • 2 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam!!!!Wizyty u Pani psycholog skłaniają do myślenia, do analizowania siebie i zmieniają perspektywę patrzenia na problem.Pełen profesjonalizm.Terapia uczy mnie mówić i słuchać o trudnych faktach z mojego życia,które do tej pory nie zostały jeszcze przez nikogo nazwane,wypowiedziane i wysluchane Pani psycholog pomogła mi i wciąż pomaga odkopać przyczynę tego co dzieje się teraz.Atmosfera podczas wizyty bardzo przyjazna, a Pani psycholog po prostu zaraża uśmiechem i optymizmem.Raz jeszcze POLECAM.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami