Grzegorz Szczepanik

Chirurg, Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
  • bardzo dobry

    Lekarz z powołania dba o pacjenta, zawsze rozmawia, tłumaczy na czym zabieg polega.Jest człowiekiem bardzo spokojnym i opanowanym.Dziękuje doktorze za pomoc wdzięczna pacjentka.

  • bardzo dobry

    Nie wiem co pisać bo brakuje mi słów! Lekarz kompetentny , całym szacunkiem obdarza pacjenta i troszczy się o nich . Przeszłam w listopadzie operację kręgosłupa jestem bardzo wdzięczna za troskę i skuteczność .Leżąc na oddziale stwierdziłam że najprzyjemniejszy i kompetentny lekarz na oddziale.Opiekuje i troszczy się tymi pacjentami których nawet nie operował .Uważam że to jest lekarz z powołania. Wielkie uznanie i podziękowania za troskę i pomoc.Wdzięczna Pani Monika.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Małgorzata Czarniawska - chirurg, Jacek Nowak - chirurg, Tomasz Szewczyk - chirurg, Sławomir Szymański - chirurg, Tadeusz Peterlejtner - chirurg, Grażyna Licznerska - chirurg, Mieczysław Bohuszewicz - chirurg, Elżbieta Łobodzińska-Młynarczyk - chirurg, Michał Stangiewicz - chirurg, Wit Stanisław Juśkiewicz - chirurg, Zbigniew Jabłonka - chirurg, Andrzej Gabryel - chirurg, Andrzej Wencław - chirurg, Artur Piktel - chirurg, Maria Natalia Świetlik - chirurg, Andrzej Janukowicz - chirurg, Krystyna Teodora Urbanowicz - chirurg, Antoni Dutkiewicz, "lancet" - chirurg, Krzysztof Dowgierd - chirurg, Jan Sławiński - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online