Grzegorz Płocharski

Ortopeda, Lekarz rehabilitacji medycznej

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Prywatny lekarski gabinet spondyliatryczny

  Władysława Jagiełły 8
  78-100, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

  165
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Byłam w sanatorium w Kołobrzegu na turnusie rehabilitacyjnym.Przyjechałam z bólem kręgosłupa i po trzecim tygodniu zabiegów byłam załamana,bo nadal cierpiałam.Od kuracjusza dowiedziałam się o dr Płocharskim.Udało mi się wybłagać kolejkowiczów i z gabinetu wyszłam płacząc,ale nie z bólu ale ze szczęścia, bo przestało boleć!!!Chciałam się tylko umówić na wizytę,oznajmiłam że nie wzięłam pieniędzy,odpowiedział że jest lekarzem i chce mi pomóc.Przyjął mnie za darmo!!Spondyliatria-warto zajrzeć co oznacza.Bardzo dziękuję panie doktorze!

 • bardzo słaby

  przestrzegam przed chodzeniem na wizyty do tego pana i wydawaniem na nie kolejnych stówek, ja nigdy nie nasłuchałam się tylu głupot na temat swojego zdrowia co u niego, po prostu ręce opadają, jego porady to wskazówki na temat trzymania rąk podczas mycia naczyń, sposobu ubierania skarpetek czy opierania pleców na krześle. Zdjęcia RTG czy wyniki badań, z którymi się przychodzi w ogóle go nie interesują, mało tego - zdjęcia na płycie w ogóle nie zobaczy, bo nie ma (!) w gabinecie komputera. Do tego zachowuje się, jakby wszystko wiedział lepiej, mi ledwo dał dojść do słowa - a chyba po to chodzi się do lekarza, żeby także dokładnie wysłuchał pacjenta. Ludzie (w większości wiek 55 plus) w poczekalni zachwalają "pana doktóra" jak on to "dobrze kręgosłup nastawia", mi się w głowie nie mieści, jak niektórzy dają sobie wmawiać takie ciemnoty. Ja po opuszczeniu gabinetu za mc miałam trochę zabiegów (zleconych przez kogoś innego), poznałam świetną rehabilitantkę, która mi poradziła ćwiczenia, chodzę na fitness regularnie od dwóch lat, czuję się świetnie i nic mnie w lędźwiach, krzyżu czy odcinku piersiowym nie boli (no może czasem, jak nie ma mnie na sali ponad tydzień), a pan Płocharski dawał mi, 32-letniej wówczas kobiecie do zrozumienia, żebym się oszczędzała, nie forsowała itd. Rady rodem z tanich pism poradnikowych... Naprawdę nie polecam tego lekarza i sugeruję wszystkim osobom cierpiącym na jakiekolwiek bóle udać się do dobrego rehabilitanta (w Kołobrzegu ich mnóstwo), zacząć dbać o siebie, bo to rzeczywiście da efekty (nadmienię, że w zajęciach grupowych, na jakie chodzę, panie ledwo przed i już na emeryturce nie są rzadkością - a więc ćwiczyć odpowiednio można w każdym wieku).


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pan zna się na swoim fachu. Jestem pod jego opieką już 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej nikt nie umiał mi pomóc, zabiegi dawały rezultat na bardzo krótko. Sprawnie przeprowadza wizytę a na następną każe przyjść za kilka miesięcy, co w zupełności wystarcza. Posługuje się metodami naturalnymi i sprawdzonymi, potrafi je uzasadniać i daje dobre rady. Polecam wszystkim którzy cierpią na dolegliwości związane z kręgosłupem. Różni ludzie przyjeżdżają do niego z daleka i każdemu pomógł. Pozdrawiam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją