Grzegorz Piasek, ginekolog Kielce

Grzegorz Piasek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

26

Adresy

 • 7 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Grzegorza jako specjalistę i fachowca. Jest otwartym człowiekiem, który zwraca uwagę na wiele szczegółów. Od samego początku wspierał mnie w moich decyzjach i monitorował całą ciążę bez zastrzeżeń. Zachęcał do aktywności fizycznej i dbania o siebie. Sprawdzał wszystkie wyniki badań skrupulatnie, w razie wątpliwości zlecał kolejne badania. Bardzo mi pomógł w czasie porodu, do samego końca czułam jego wsparcie i przede wszystkim byłam pewna, że moje maleństwo jest bezpieczne.To uśmiechnięty człowiek, pełen zaangażowania i empatii. Zachęcam wszystkie przyszłe mamy do skorzystania z pomocy takiego wspaniałego lekarza [Wiola Z.]

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor to wspaniały specjalista, opiekował się mną od początku ciąży aż do porodu, przepisuje badania ponad podstawowe, jeśli się dzieje coś niepokojącego od razu reaguje, jest szczery, odpowie na wszystkie pytania bez owijania w bawełnę. Leczył również moją niepłodność związaną z brakiem owulacji. Serdecznie polecam!!

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką sprawował nade mną i moim synkiem dr Piasek. Jest lekarzem bardzo zaangażowanym, kompetentnym i ostrożnym. Zleca dużo badań dla potwierdzenia swoich diagnoz, konsultuje się z innymi lekarzami, nie stresuje pacjentek nie potwierdzonymi hipotezami. Jest co prawda chaotyczny, ale odpowiada na wszystkie pytania i jest cierpliwy. Wykazuje sie ogromną empatią. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam! Ja z pewnością pójdę do dr Piaska z każdą kolejną ciążą.

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doświadczony lekarz ginekolog dla którego zdrowie pacjentek jest najwyższą wartością. Jest bardzo komunikatywnym i kompetentnym lekarzem, mającym profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Sprawia to, że wizyty ginekologiczne nie są takie straszne jak wielu kobietom się wydaje. Bada z wyczuciem i dużą delikatnością. Doktor Piasek zawsze wykazuje duże zainteresowanie swoimi pacjentkami. Podczas mojego pobytu w szpitalu bardzo troskliwie się mną opiekował. Polecam go każdej kobiecie.

  zgłoś nadużycie
 • 5 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam! Dr Piasek od początku prowadził moją ciąże, zlecał wszystkie potrzebne badania, odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości i pytania, a ponieważ to była moja pierwsza ciąża-miałam ich sporo.Ma odpowiednie podejście do pacjentki, jest kompetentny i konkretny. Miałam to szczęście, że Dr Piasek był przy moim porodzie, a ponieważ w połowie porodu zaczęły się komplikacje, Dr cały czas nadzorował mnie oraz dzidziusia, łącznie z dodawaniem mi otuchy. Po porodzie przychodził na salę, gdzie leżałam i za każdym razem dopytywał się jak się czujemy. Z czystym sumieniem polecam każdemu Dr Piaska.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Druga ciaze prowadzilam u dr Piaska. Pan Doktor jest świetnym i kompetentnym lekarzem, mającym profesjonalne i bardzo ludzkie podejście do pacjenta.Bardzo o mnie dbał, zlecał wszystkie potrzebne badania, nawet te mniej standardowe,żeby być tylko pewnym,że wszystko jest dobrze.Z każdej wizyty wychodziłam zadowolona, spokojna, doinformowana i z poczuciem, że trafiłam w świetne ręce.Wiedziałam, że ze mną i z moim dzieckiem jest wszystko w porządku. Polecam z czystym sumieniem

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Szczerze polecam Pana Doktora. Prowadził moją pierwszą ciążę. Na samym początku ciąży, chodziłam do innego ginekologa, ale po tym jak do niego zadzwoniłam z poważnym pytaniem, zbył mnie tym, że jest na urlopie i nie potrafi mi teraz na to pytanie odpowiedzieć... po prostu "musi pani zrobić JAKIEŚ badania"... Trafiłam do Doktora Piaska, który od samego początku był zainteresowany tym co się ze mną dzieje, a ja czułam, że bez wahania mogę powierzyć mu zarówno zdrowie moje jak i zdrowie mojego dziecka. Uważam, że zaufanie jest podstawą wszystkich relacji, także " lekarz - pacjent". Nie żałowałam ani jednej sekundy zmiany lekarza prowadzącego, aczkolwiek nie przyszło mi to łatwo, bo przyzwyczajenie czasami bywa silniejsze...Jednak tu nie chodziło tylko o mnie i musiałam dokonać wyboru, który miał w przyszłości rzutować na dobro mojej Córeczki. U Doktora Piaska, miałam zlecane wszystkie badania. Byłam też WIELOKROTNIE na badaniach kontrolnych w szpitalu na Czarnowie. Co do samego porodu, jadąc do szpitala wiedziałam, że personel jest powiadomiony i na miejscu czułam się o wiele pewniej. Wszystko przebiegło pomyślnie. Opinia o Doktorze jako nie tylko bardzo dobrym fachowcu, ale jednocześnie człowieku rzeczywiście wrażliwym, kierującym się bezpieczeństwem pacjentki, nie jest tylko moją opinią. Polecam szczerze. Doktorowi na forum, serdecznie dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Pan dr mimo trwającego porodu próbował nakłonić ordynatora na cesarkę, zresztą z pozytywnym skutkiem, gdyby nie moja położna zamiast trwającego jeszcze 4 min porodu pokroiliby mnie- chyba dla kaprysu dr. Dodatkowo zgłosiłam się do niego gdyż wyciekały mi już wody plodowe a dr stwierdził że to zwykły śluz... możecie sobie wyobrazić?!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestety nie polecam tego lekarza. Gdy powiedziałam mu, że dokucza mi świąd i pieczenie okolic intymnych, i mam wyniki, z których wynika, że mam jakąś bakterię, on powiedział na to, że w ustach też mamy bakterie, i to jest naturalne, po czym olał zupełnie te wyniki. Żenada... To, że ktoś nie jest w ciąży, nie znaczy, że należy olewać jego zdrowie! Na dodatek jest niezorganizowany i ciągle gubi dokumenty. Nigdy wiecej nie pójdę do tego lekarza, stanowcze NIE.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Dr. Piaska trafiłam tuż po pierwszym poronieniu. Po kolejnym pozytywnym teście ciążowym udałam się do niego niemal natychmiast. Zlecił wszystkie badania i po kilku dniach podejrzewając ciążę pozamaciczną (nie bez moich oporów) umieścił mnie w szpitalu na Grunwaldzkiej. Od samego początku diagnozował mnie w kierunku ciąży pozamacicznej, choć inni lekarze często podważali jego podejrzenia. Jego diagnoza, choć postawiona bardzo wcześnie sprawdziła się. Zakończyła się wykonaną przez doktora Piaska laparoskopią i usunięciem jajowodu, co było dla mnie ogromną stratą. Doktor miałam wrażenie często przeżywał tą stratę mocniej niż ja. Kilka dni temu miałam badanie USG, podczas którego Doktor potwierdził obecność pęcherzyka ciążowego w macicy:) Do badania podchodził z ogromną obawą o jego umiejscowienie. Gdy okazało się, że jest tam, gdzie powinien Doktor nie ukrywał radości. To człowiek, któremu kobieta i jej los nie są obojętne. To niezwykle rzadko spotykana cecha. Polecam wszystkim Paniom, które mają dystans do siebie i potrafią dostrzec w drugiej osobie wrażliwego człowieka.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online