1989 – absolwent (z wyróżnieniem) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi 1994 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I 1998 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

1989 – absolwent (z wyróżnieniem) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
1994 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I
1998 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień II
2000 – specjalizacja w zakresie – endokrynologia – stopień II
2001 – obrona pracy doktorskiej z zakresu medycyny – endokrynologii

Dodatkowe informacje:

do 2010 r. - Zastępca Ordynatora Oddziału Endokrynologicznego Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu
2010-2012 r. - Ordynator Klinicznego Oddziału Chorób Wewnętrznych Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu
2012-2013 r. - Zastępca Kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Serdecznie Polecam Pana Doktora. Szukałam dobrego endokrynologa od 2010 roku w całej Polsce a okazało się że fachowiec jest na wyciągnięcie ręki. Pan doktor zdiagnozował mnie w ekspresowym tempie, z czym wrocławscy profesorowie podczas tygodniowego pobytu w szpitalu mieli spory problem pomimo jasnych jak się okazało wyników badań. B.DOBRY lekarz i świetny człowiek. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  mikrobiolog (4 stycznia, 2015) Wspaniały Doktor jako człowiek i jako doskonały specjalista z prawdziwego powołania. Chciałbym podkreślić indywidualne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta oraz bardzo dobry kontakt zarówno osobisty jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dziękuję Panie Doktorze za tak życzliwe potraktowanie mojej osoby (wizyta w dniu 5 listopada, 2014). Łączę wyrazy szacunku, serdecznie pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w Nowym Roku 2015. Przy okazji zapewniam wszystkich "niedowiarków", że jest to autentyczna i szczera opinia.

 • bardzo dobry

  Zaczęłam leczenie u P.Doktora dopiero pod koniec listopada . Jest to przede wszystkim Człowiek który po prostu traktuje pacjenta jak Człowieka a nie jak maszynkę do zarabiania pieniędzy a Wiem o tym gdyż nie raz i u nie jednego specjalisty się leczyłam prywatnie bo na NFZ..... no niestety wszyscy wiemy jak to wygląda. Polecam Pana Doktora z czystym sercem . Oby było więcej takich lekarzy jak Pan Panie Doktorze ;) Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pan doktor właściwie zupełnie przypadkiem wykrył u mnie schorzenie, o którym nie miałam przez całe życie pojęcia, ponadto potem wyszło jeszcze parę innych rzeczy.Co prawda konsekwencje wykrycia tego schorzenia jak i potem leczenie, które będzie trwało nadal były dość ciężkie, ale wyszło mi to na dobre i na zdrowie, za co panu doktorowi dziękuję.Jednak na przyszłość zalecam panu doktorowi trochę więcej ostrożności, bo są róźni pacjenci, czasem trudne przypadki;)Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Do tego lekarza trafiłam z polecenia. Choć koszt wizyty nie należy do najniższych, to zważywszy na podejście do pacjenta, nie jest wygórowany. Pan Dr Gawryś niezwykle empatycznie podchodzi do pacjenta. Do tego przeprowadził szczegółowy wywiad ze mną, czyli coś co inni lekarze coraz bardziej traktują po macoszemu. Jest to 100% lekarz. Polecam Pana Grzegorza Gawrysia.

 • bardzo dobry

  Wracam do Pana doktora co roku (na kontrolne wizyty) i z czystym sumieniem mogę go polecić jako świetnego endokrynologa, ale przede wszystkim człowieka, który traktuje pacjenta jak człowieka co rzadko się zdarza.

 • bardzo dobry

  Jestem po opieką Pana doktora od paru tygodni. Bez najmniejszego problemu zlecił wszystkie badania i postawił diagnozę a co za tym idzie pomaga mi opanować moją chorobę i powrócić do "życia". Po kilku tygodniach jest progres, zatem jestem dobrej myśli. Szczerze polecam: rzeczowy , wnikliwy, preferujący jasne komunikaty co powoduje łatwość w relacjach lekarz-pacjent. Jak dotąd - szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Skontaktowałam się z Panem Doktorem po długiej przerwie. Zarówno po tej, jak i poprzedniej wizycie czuję przypływ pozytywnej energii, mam nadzieję, że z pomocą Doktora Gawrysia moje problemy zdrowotne szybko zostaną rozwiązane. W ciągu kilku ostatnich miesięcy leczyłam się u kilku lekarzy nie zdając sobie sprawy, że problemy zdrowotne dotyczą prawdopodobnie zaburzeń endokrynnych. Czułam się przez nich lekceważona, jeden z nich wiedząc z góry, że nie może mi pomóc zlecał kolejne badania i sugerował konieczność kolejnych wizyt u niego. Doktor Gawryś z jednej strony jest bardzo dobrym specjalistą a z drugiej bardzo empatyczną osobą, dobrym "psychologiem", co dla mnie jest także bardzo ważne. Nie ukrywam, że prywatne oblicze Pana Doktora jest bardzo intrygujące i ilekroć wchodzę na stronę e-endokrynolog oglądam zdjęcia dokumentujące jego liczne pasje. Trochę z zazdrością, a trochę z nadzieją, że kiedyś podobnie jak on będę realizować swoje marzenia. Serdecznie pozdrawiam:)

 • bardzo dobry

  Byłam po raz pierwszy u pana doktora z 14 letnim synem. Żałuję, że nie trafilismy do niego wcześniej. Z gabinetu syn wyszedł podbudowany psychicznie. Rzadko spotyka się lekarza, który przejmuje odpowiedzialnosć za pacjenta i o tym mówi. Pierwszy raz usłyszałam w gabinecie lekarskim, żeby dać czas lekarzowi a bedzie widoczna zmiana!!! ktoś wreszcie pomaga nam rodzicom dźwigać zdrowotny problem dziecka. Jesteśmy pod dużym wrażeniem pierwszej wizyty - bardzo konkretna, rzeczowa rozmowa dostosowana do potrzeb, problemów i wieku pacjenta. I co najważniejsze: bez zbędnych ocen i komentarzy.... Leczenie farmakologiczne rozpoczęliśmy - teraz czekamy na efekty. Wszystkim, którzy maja problemy endokrynologiczne polecam wizytę u pana doktora.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam wizyty u doktora Grzegorza Gawrysia. Profesjonalne podejście do pacjenta, rzeczowość, spokojne usposobienie, umiejętność wysłuchania wszelkich wątpliwości pacjenta i optymizm, to moim zdaniem największe atuty doktora. Koszt wizyty nie jest wygórowany, a doktor chętnie komunikuje się z pacjentami w sprawie dalszego leczenia darmową drogą mailową - nie narażając pacjentów na ponoszenie dodatkowych kosztów. W skali od 1 do 6 z czystym sumieniem stawiam 6!. Agnieszka Horobiowska.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę