Ewa Jakubiec-Blajer, okulista Rzeszów
Okulista dr n. med.

Ewa Jakubiec-Blajer

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

30

Adresy

 • 11 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Na wizytę czekałam 4 miesiące. Po wejściu do gabinetu młoda asystentka pytała po co przyszłam i ona też robiła wszystkie badania wzroku u dziecka. Pani Dr (bez fartucha!) tylko siedziała przy biurku i cały czas coś pisała. Pomimo tego, że syn jednym okiem nie widział tych najmniejszych obrazków - nie usłyszałam ani słowa czy jest dobrze, czy źle... Jedyne słowa jakie powiedziała pani dr to tyle, że za 2 miesiące musimy przyjść jeszcze raz na badanie dna oka. Asystentka poprosiła nas, aby pójść za nią (myślałam, że jeszcze na jakieś badanie), ale okazało się, że zaprowadziła nas do recepcji, żeby umówić się na kolejną wizytę. To był już koniec wizyty, nie było możliwości wrócić do gabinetu żeby zadać jakiekolwiek pytanie... do dziś nie wiem, czy synek dobrze widzi!!! Jestem zawiedziona, ponieważ poszliśmy do tej Pani z polecenia.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem jej pacjentem z chorbą jedyną w Europie i nie mogę powiedzieć złego slowa na Panią doktor. To prawda, badania robi asystentka, ale ona ma tylu pacjentów że jeżeli by chciała każde badanie przeprowadzić osobiście to przyjmowałaby 3 na dzień. A i tak liczą sie wyniki prawda? To prawda,,bląd pielęgniarka" jest bardzo nie przyjemna, jednak jeżdżąc po całej Polsce ( widziałam już wielu doktorów i to zarówno tych mało znanych, jak i tych najsławniejszych) to Pani Ewa nadrabia. Gdyby nie ona to w wieku 15 lat miałabym amputowane oko. Każdy lekarz załamywał nade mną ręce a ona walczy o to żeby chociaż odrobine pomóc. W ciągu 3 dni załatwiła mi wizyte u profesora do którego czeka się latami. Mój tata polecił ją swojemu koledze i wyciągnęła jego syna z bardzo poważnej wady wzroku. Polecam ją jednak bardziej do chorób oczu i do nietypowych spaw, niż do zwykłej kontroli, bo to może zrobić innych lekarz a mniej się będzie czekać i poświęci nam więcej uwagi .

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Pojechałam z córką do pani doktor z polecenia, co by nie było ponad 50 km w jedną stronę.A tu klops na całej linii.Dawno nie miałam do czynienia z takim brakiem profesjonalizmu, może badanie wykonała dobrze, chociaż ciężko stwierdzić, pewnie czeka nas dodatkowy wydatek i następna wizyta u innego okulisty by potwierdzić tej pani diagnozę.Większość robi jej asystentka,a u pani doktor dziecko spędziło z 2-3 minuty??Na pytanie odpowiadała zdawkowo, niechętnie, wręcz nie miło-więc skoro ma takie podejście do pacjenta, to jaką mam pewność że diagnoza jest dobrze postawiona???Jestem zawiedziona na całej linii, ale człowiek uczy się na błędach do tej pani już się nie wybiorę na bank.Poszukam takiego okulisty który uszanuje nie tylko pacjenta, ale odpowie skrupulatnie na każde pytanie i porządnie zbada

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 lutego 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Kilka miesięcy temu miałem okazję być pacjentem pani doktor no i niestety jestem niezadowolony. Miałem wykonywaną operację zeza ( nie był to duży zez ale jednak ) i moje odczucia co do tego zabiegu są mocno wątpliwe. Po kilku miesiącach zez być może się nie powiększył aczkolwiek powrócił w pełnej okazałości w jakiej miałem okazję go zauważać przed operacją. Miałem ogromne nadzieje co do tego zabiegu no ale niestety nie pomógł. Pieniążki stracone, efektu żadnego.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pod opieką Pani Doktor od kilkunastu lat i mogę wypowiadać się o Niej tylko w samych superlatywach, zarówno jako o lekarzu, jak i jako o człowieku. Mimo zabiegania (bo pacjentów ma naprawdę dużo) zawsze rzetelna, miła, fachowa i skora do pomocy i rady. Życzę każdemu takiego lekarza na "długoterminową" chorobę. Dodam, że mimo, że na wizyty chodzę od dłuższego czasu raz do roku, to Pani Doktor zawsze kojarzy mnie po imieniu i zawsze ma czas zapytać o szkołę, studia czy po prostu o zwykłe sprawy związane z wadą wzroku. Naprawdę "złoty człowiek i doktor".

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  najlepsza na swiecie szybko i dokladnie-ta okulistka to profesionalistka:)

  zgłoś nadużycie
 • 21 lutego 2012

  Ocena: Neutralny

  Pani doktor jest bardzo nie miło kobieto. Zabroniła mi kontaktu z córko choć nie mam ograniczonej władzy rodzicielskiej czekałem 7 godzin na jakieś informacje o zabiegu lecz ta pani nie raczyła nawet mnie poinformować o stanie zdrowia mojej córki jestem bardzo nie zadowolony z jej zachowania jestem po prostu zażenowany jej postawo. Jak widać nie tylko ja jestem nie zadowolony z tej pani d...

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2012

  Ocena: Słaby

  Wszystkie badania przeprowadza asystentka. Badania odbywają się bardzo szybko. Pani doktor bez kitla. Wszystko odbywa szybko szybko. Nawet porządnego wywiadu nie przeprowadziła. Z wizyty dowiedziałam się to już wiem. Dobrze że wcześniej zdiagnozował nas prawdziwy fachowiec. Nie polecam. Jeśli chce sihttp://www.znanylekarz.pl/krystyna-jochan/okulista/zabrze mieć dobra i trafna diagnozę polecam szukać innego lekarza, który się zainteresuje pacjentem i poświęci mu odpowiednią ilość czasu, a nie przyjmuje pacjentów na sztukę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Swietna pani doktor i swietna asystentka bardzo zgrany zespol. Polecam wszystkim

  zgłoś nadużycie
 • 14 września 2010

  Ocena: Słaby

  potwierdzam u pani doktor wizyta przypomina wyscig z czasem, asystentka robi większość badan, jest bardzo nie miła szczególnie ta blond asystentka, moje dziecko było przerażone wizytą, przejechałam z trójką dzieci kilkadziesiąt kilometrów a nie dowiedziałam sie niczego. wszystko na akord byle przyjąc i odesłac tylko z czym?? jestem niezadowolona bardzo z wizyty u pani doktor, a moje dzieci do tej pory z przerażeniem mówią o pani asystentce.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami