Ewa Gołębiewska, laryngolog Siedlce
Laryngolog dr n. med.

Ewa Gołębiewska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

5
 • 21 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr profesjonalnie zajmuje się pacjentami. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nasz synek był leczony przez Panią doktor najpierw ambulatoryjnie, potem operacyjnie w szpitalu jednodniowym i doskonale zniósł leczenie. Czuje się świetnie i jest wyleczony. Szpital Jednodniowy na Brzeskiej również polecam. Jest cicho, spokojnie, profesjonalnie. mama Marcinka

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pewna fachowość wizyta u tej Pani doktor to przyjemność wytłumaczyła mi wszystko na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądał i na czym polegał zabieg który miał być przeprowadzony, Miałem problemy z oddychaniem i przez to ze spaniem po wykonanym zabiegu zacząłem normalnie żyć.Polecam za jej fachowe podejście. Po wyjściu z gabinetu od Pani doktor naprawdę wiedziałem co mi jest i jak to leczyć

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Pani doktor nie chciała przyjąć dwulatka z ostrym zapaleniem ucha i gorączką ze względu na komplet (wizyta prywatna). Jeśli takie ma być podejście lekarza z warszawki to serdecznie dziękuję. Dziecko zostało przyjęte przez dr Ewę Komoń - Kotecką. Jednak polecam siedleckich lekarzy.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 grudnia 2013

  Ocena: Słaby

  Niestety ja nie dołącze tak pozytywnej opinii jak poprzednicy. Nie słucha pacjenta, praktycznie nie zrobiła żadnego wywiadu medycznego, tylko powtarzała, że nie jest mi w stanie pomóc. Korzystam też z pomocy dr Ratyńskiej z Warszawy i ona zawsze znajduje sposób na odzyskanie przeze mnie głosu. Miałam ochotę wyjść w połowie wizyty . Na pewno więcej nie skorzystam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 27 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam, po wizytach u innych "Siedleckich speców" wizyta u niej to spotkanie profesjonalnego lekarza. W pierwszym kontakcie może wydawać się "ascetyczna" wręcz oschła ale zdecydowanie jest profesjonalna. Obecnie chodzimy do niej całą rodziną (4 osoby) a długo leczyliśmy u innych laryngologów leczących w Siedlcach- zdecydowanie POLECAM !

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami