Elżbieta Rosłonowska, endokrynolog Warszawa
EndokrynologInternista dr n. med.

Elżbieta Rosłonowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

7

Adresy

 • 26 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dobry fachowiec. Cierpliwa i wyrozumiała. Leczyłem się u Pani doktor 3 lata i uważam ją za specjalistkę wartą polecenia innym pacjentom. Co do uwag na "nie" trzeba mieć na względzie, iż jest to osoba bardzo zapracowana (cierpliwość po stronie pacjenta mile widziana :). Cierpliwość popłaca. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Duża cierpliwość, bez pośpiechu o wszystko wypytuje, żadnego objawu nie wyśmiewa, uważnie słucha, mimo nawału pracy znajduje czas na bycie życzliwą i troskliwą, wysokiej klasy diagnosta i specjalista, niespotykane podejście do pacjenta. Wszyscy lekarze powinni brać wzór.

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja polecam, dzięki temu, że Pani dr. zajęła się moim Basedovem uniknęłam zniszczenia mi tarczycy przez jod radioakt. który zalecił młody lekarz ze szpitala na Banacha, wyleczyła nadczynność bez tak drastycznych i ostatecznych metod.Przebadała mnie gruntownie w szpitalu bielańskim i w krótkim czasie było w normie.

  zgłoś nadużycie
 • 31 maja 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Chodzenie do tej pani to strata czasu. Chodzę do niej do Bielańskiego. Co tydzień każe mi przychodzić bez kolejki a potem robi łaskę że w ogóle przyjmie. Ostatnio czekałam w kolejce 9 godzin, mimo że jestem w ciąży i ona doskonale o tym wiedziała. Tydzień później w ogóle mnie nie przyjęła chociaż kazała przyjść z wynikami biopsji bo mój przypadek jest poważny. Dodam, że skierowanie na biopsję dostałam po moich wielkich prośbach, ona nigdy na to by nie wpadła. Robi z siebie wielkiego fachowca ale nim nie jest, dodatkowo pacjentów traktuje jak zbędny balast. ŻAL !!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  zajęła się mna od stóp do głów i cieszę sięże trafiłam właśnie do niej. niesamowita intuicja lekarska.

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo konkretna Pani Doktor, leczę sie u niej od 2 lat a mam dość ciężką chorobę ale wspaniale podeszła do mojej osoby. Pełen profesjonalizm.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Fachowa,rzeczowa,potrafi słuchać pacjentów.Pomóc mu wskazać pacjentowi prawidłowość leczenia,oraz domowego dalszego leczenia!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online