Dorota Piórkowska, laryngolog Szczecin

Dorota Piórkowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

40

Adresy

 • 30 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy laryngolog!!! Wspaniała osoba o ogromnym sercu do każdego pacjenta - tego starszego i tego młodszego. Uważam, że Pani doktor posiada bardzo dużą wiedzę i cierpliwość. Cechy szczególnie istotne do prawidłowego leczenia dzieci. Lekarz, której ufam bezgranicznie - ponieważ wyleczyła mnie oraz zawsze trafnie umie wyleczyć moje dziecko.

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Od kilku lat jestem pacjentką Pani Doktor - wcześniej odwiedziłam wielu ze szczecińskich laryngologów i moim zdaniem Pani doktor jest osobą absolutnie godną zaufania - solidną i profesjonalną. Osoby które piszą że Pani Doktor nic nie tłumaczy po prostu u niej nie były ( widać że konkurencja działa!) Nie dość że dokładnie tłumaczy to całe leczenie rozpisuje ! Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 26 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest doskonałym słuchaczem, mimo posiadanych przeze mnie nie specyficznych objawów, doskonale zdiagnozowała i skutecznie wyleczyła mnie z przypadłości męczącej tygodniami. Polecam Panią Doktor Piórkowską zarówno dużym jak i małym pacjentom.

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2012

  Ocena: Słaby

  Nie podważając wykształcenia, doświadczenia i wiedzy Pani doktor, z przykrością stwierdzam, że wizyta u niej z moim dzieckiem, była najgorszą inwestycją w zdrowie córki od wielu lat... Poszłam do niej opierając się na dobrych opiniach, i nadziei, że nam pomorze, a w naszym przypadku wizyta była totalną porażką. Jak się wkrótce okazało -kompletnie źle postawiona diagnoza, niewłaściwe dobranie leczenia oraz zero wyjaśnień, właściwie po wyjściu nie wiedziałam co dolega mojemu dziecku, a bezpodstawne przepisanie ogólnego antybiotyku, świadczy o tym, że Pani doktor nie zależało na dogłębnej analizie dolegliwości dziecka, a pozbycie się problemu, chyba tak na "wszelki wypadek", żeby w razie czego nie mieć poczucia winy. Całą wizytę wyjaśniałam, że zależy mi na bez-antybiotykowym potraktowaniu ( w końcu Pani Doktor jest też homeopatą), a Pani doktor pomimo mojej prośby, nawet nie podjęła próby leczenia innymi lekami zamiast dziecku w dobrej kondycji zdrowotnej zabijać naturalną odporność organizmu. Jestem bardzo zawiedziona i na pewno już tam nie wrócę, całkiem poważna infekcja nerek została wyleczona ziołami, żurawiną i lekami homeopatycznymi, ( bo inny lekarz od razu wiedział, że wylanie z uszka i skok temperatury z bardzo niskiej na bardzo wysoką świadczy o innej przypadłości niż infekcja uszno - gardłowa) a recepta z antybiotykiem i sterydami wylądowała w koszu, a nie w organizmie mojego skarbeńka. Moim zdaniem używanie specjalności "homeopata" do czegoś zobowiązuje - a już na pewno do szerszego i bardziej dogłębnego analizowania dolegliwości pacjenta, w innym razie można po prostu udać się do lekarza rodzinnego za darmo, który od ręki przepisze antybiotyki nawet na zwykłe przeziębienie i banalne wirusówki... Chciałam dodać, że nigdy nie wystawiałam żadnych opinii lekarzom, wiem, że nie mają łatwej profesji i wystawienie tej opinii wprawia mnie w zakłopotanie i poczucie winy, bo być może inne przypadki Pani doktor, to sukces i fanfary, ale niestety, gdyby nie moja czujność i bezpośrednie szukanie pomocy gdzie indziej, to moje dziecko pół roku musiałoby odzyskiwać kondycję po antybiotykoterapii, która była w tym przypadku kompletną pomyłką, a wystarczyło, żeby specjalista zlecił wykonanie zwykłego badania moczu i poświęcenia odrobiny więcej uwagi i czasu na wywiad dotyczący małego , ale jakże ważnego pacjenta. Uważam, że mamy prawo jeśli chodzi o zdrowie własnych dzieci wymagać troszkę więcej...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  To bardzo dobry lekarz. Pani doktor nawiązuje dobry kontakt nie tylko z dzieckiem, ale także z rodzicem. Najważnejsza jest jednak fachowość: dobrze dobrane leki wyleczyły (mam nadzieję) ostatecznie gardłowe :) problemy.

  zgłoś nadużycie
 • 6 sierpnia 2012

  Ocena: Neutralny

  Bardzo fajne i profesjonalne podejscie do dziecka, rzeczowa informacja, konkretna i bardzo mila kobieta. polecam!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ WSZYSTKO DOBRZE TŁUMACZY REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECI NAPRAWDE POLECAM WSZYSTKIM

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz niesamowite podejście do dzieci i sprawy z którą się przyszło. Odpowiada na każde zadane pytanie tłumaczy całą sprawę. Ogromna wiedza i doświadczenie które wyróżnia Panią doktor. Bardzo polecam

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały lekarz.Wiedza i kompetencja połączone z umiejętnością słuchania. Najpierw bardzo umiejętnie poprowadziła terapię mojej córki-typ "wiecznie zasmarkanego" przedszkolaka. Po dwóch latach ciągłych problemów z uszami gardłem i bóg wie czym jeszcze - trafiliśmy do Pani Doktor. Po trzech miesiącach kuracji - od roku mamy spokój. Prawdziwym jednak kunsztem Pani Dorota wykazała się diagnozując mnie. Po 10 latach bezskutecznego szukania pomocy i przyczyny moich ciągłych problemów z zatokami udało się to dopiero jej. Przyczyną była bakteria o której istnieniu mało który lekarz ma świadomość! A co dopiero umiejętność powiązania przyczyny z objawami.Pani doktor taką wiedzę ma i widać że cały czas się dokształca bo test na obecność tej że bakterii powstał dopiero 5 lat temu. Pierwszy raz od 10 lat mogę o sobie powiedzieć że jestem zdrowym człowiekiem !!! Gorąco polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 11 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Niesamowite,po wizycie u Pani dr problem rozwiązał się ,BARDZO DZIĘKUJEMY .Homeopatia jest najlepsza!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami