Dorota Piórkowska

Laryngolog, Homeopata

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Indywidualna Specjalistyczna Laryngologiczna Praktyka Lekarska

  J.Hoene-Wrońskiego 17
  71-302 Szczecin, zachodniopomorskie

  419
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny lekarz. Pani doktor zbadała mnie dokładnie, odpowiedziała na każde pytanie i rozwiała wszelkie wątpliwości. Mimo częstego wśród lekarzy rozgraniczenia na pacjentów i "tych z NFZ", u Pani doktor Piórkowskiej poczułem się naprawdę solidnie zaoopiekowany i nie miałem wrażenia, że przeszkadzam. Polecam za podejście do człowieka i fachowość w leczeniu.

 • bardzo dobry

  Profesjonalna Pani Doktor. Ponieważ dzięki zamieszczonym tu opiniom, trafiłam do Pani doktor, postanowiłam i ja podzielić się z innymi. Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowała, odpowiedziała na każde pytanie, doradziła. U mnie akurat okazało się, że druga angina w ciągu miesiąca, a trzecia w tym roku i właśnie to skłoniło mnie do wizyty u laryngologa. Osobiście uważam, że to specjaliści powinni stawiać takie diagnozy a nie lekarze pierwszego kontaktu. Może gdyby wcześniej były dobrane odpowiednie leki, nie byłabym dziś na tej wizycie, ale mam nadziej, że wszystkie leki jakie zostały mi przepisane pomogą i już będę miała spokój. Pani doktor bardzo miła, uprzejma, naprawdę warto się wybrać jeśli ktoś któryś raz z kolei ma diagnozowaną anginą która powraca...

 • bardzo dobry

  Najlepszy laryngolog!!! Wspaniała osoba o ogromnym sercu do każdego pacjenta - tego starszego i tego młodszego. Uważam, że Pani doktor posiada bardzo dużą wiedzę i cierpliwość. Cechy szczególnie istotne do prawidłowego leczenia dzieci. Lekarz, której ufam bezgranicznie - ponieważ wyleczyła mnie oraz zawsze trafnie umie wyleczyć moje dziecko.

 • bardzo dobry

  Od kilku lat jestem pacjentką Pani Doktor - wcześniej odwiedziłam wielu ze szczecińskich laryngologów i moim zdaniem Pani doktor jest osobą absolutnie godną zaufania - solidną i profesjonalną. Osoby które piszą że Pani Doktor nic nie tłumaczy po prostu u niej nie były ( widać że konkurencja działa!) Nie dość że dokładnie tłumaczy to całe leczenie rozpisuje ! Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest doskonałym słuchaczem, mimo posiadanych przeze mnie nie specyficznych objawów, doskonale zdiagnozowała i skutecznie wyleczyła mnie z przypadłości męczącej tygodniami. Polecam Panią Doktor Piórkowską zarówno dużym jak i małym pacjentom.

 • słaby

  Nie podważając wykształcenia, doświadczenia i wiedzy Pani doktor, z przykrością stwierdzam, że wizyta u niej z moim dzieckiem, była najgorszą inwestycją w zdrowie córki od wielu lat... Poszłam do niej opierając się na dobrych opiniach, i nadziei, że nam pomorze, a w naszym przypadku wizyta była totalną porażką. Jak się wkrótce okazało -kompletnie źle postawiona diagnoza, niewłaściwe dobranie leczenia oraz zero wyjaśnień, właściwie po wyjściu nie wiedziałam co dolega mojemu dziecku, a bezpodstawne przepisanie ogólnego antybiotyku, świadczy o tym, że Pani doktor nie zależało na dogłębnej analizie dolegliwości dziecka, a pozbycie się problemu, chyba tak na "wszelki wypadek", żeby w razie czego nie mieć poczucia winy. Całą wizytę wyjaśniałam, że zależy mi na bez-antybiotykowym potraktowaniu ( w końcu Pani Doktor jest też homeopatą), a Pani doktor pomimo mojej prośby, nawet nie podjęła próby leczenia innymi lekami zamiast dziecku w dobrej kondycji zdrowotnej zabijać naturalną odporność organizmu. Jestem bardzo zawiedziona i na pewno już tam nie wrócę, całkiem poważna infekcja nerek została wyleczona ziołami, żurawiną i lekami homeopatycznymi, ( bo inny lekarz od razu wiedział, że wylanie z uszka i skok temperatury z bardzo niskiej na bardzo wysoką świadczy o innej przypadłości niż infekcja uszno - gardłowa) a recepta z antybiotykiem i sterydami wylądowała w koszu, a nie w organizmie mojego skarbeńka. Moim zdaniem używanie specjalności "homeopata" do czegoś zobowiązuje - a już na pewno do szerszego i bardziej dogłębnego analizowania dolegliwości pacjenta, w innym razie można po prostu udać się do lekarza rodzinnego za darmo, który od ręki przepisze antybiotyki nawet na zwykłe przeziębienie i banalne wirusówki... Chciałam dodać, że nigdy nie wystawiałam żadnych opinii lekarzom, wiem, że nie mają łatwej profesji i wystawienie tej opinii wprawia mnie w zakłopotanie i poczucie winy, bo być może inne przypadki Pani doktor, to sukces i fanfary, ale niestety, gdyby nie moja czujność i bezpośrednie szukanie pomocy gdzie indziej, to moje dziecko pół roku musiałoby odzyskiwać kondycję po antybiotykoterapii, która była w tym przypadku kompletną pomyłką, a wystarczyło, żeby specjalista zlecił wykonanie zwykłego badania moczu i poświęcenia odrobiny więcej uwagi i czasu na wywiad dotyczący małego , ale jakże ważnego pacjenta. Uważam, że mamy prawo jeśli chodzi o zdrowie własnych dzieci wymagać troszkę więcej...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  To bardzo dobry lekarz. Pani doktor nawiązuje dobry kontakt nie tylko z dzieckiem, ale także z rodzicem. Najważnejsza jest jednak fachowość: dobrze dobrane leki wyleczyły (mam nadzieję) ostatecznie gardłowe :) problemy.

 • neutralny

  Bardzo fajne i profesjonalne podejscie do dziecka, rzeczowa informacja, konkretna i bardzo mila kobieta. polecam!!!!

 • bardzo dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ WSZYSTKO DOBRZE TŁUMACZY REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECI NAPRAWDE POLECAM WSZYSTKIM

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz niesamowite podejście do dzieci i sprawy z którą się przyszło. Odpowiada na każde zadane pytanie tłumaczy całą sprawę. Ogromna wiedza i doświadczenie które wyróżnia Panią doktor. Bardzo polecam