Dorota Korżel, dermatolog Gorzów Wielkopolski

Dorota Korżel

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

44

Adresy

 • Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Dermatologii Estetycznej.

  Gorzów Wielkopolski, pl. Jana Pawła II 74a,b

  6073177 ... (zobacz więcej)

 • 28 stycznia 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Pani doktor kiedyś była świetnym specjalistą pomogła mi wiele razy. Ale u mojej córki nie rozpoznała rumienia wędrującego, który jest objawem boreliozy. Kazała smarować coraz droższymi maściami. Przez przypadek trafiłam do dr Kuleszy, który od razu rozpoznał boreliozę. Dzięki Bogu w porę bo nie doszło do zapalenia opon mózgowych u mojej małej córeczki

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor Dorota Korżel to bardzy dobry lekarz. Jest osobą kontaktową, sympatyczną i fachową. W gabinecie Pani doktor korzystam regularnie z dobrodziejstw medycyny estetycznej tj. botox i kwas hialuronowy (Restylan) i szczerze polecam, efekty fantastyczne i konkurencyjne ceny.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2013

  Ocena: neutralny

  Byłam na wizycie prywatnej. Również czułam się niesłuchana, wizyta przebiegała migiem (z 3 minuty z zegarkiem w ręku)! Nic się nie dowiedziałam o moim problemie. Jedyny plus jest taki, że diagnoza była prawidłowa bo po zastosowaniu leków problem zaczął znikać- stąd ocena neutralna.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Byłem dwa razy u Pani Doktor. Rewelacja! Przyjemna, profesjonalna, zaangażowana-miała czas na wszelkie objaśnienia. Sympatyczna i zaangażowana w moje leczenie, dała wiele wskazówek. Jest mi naprawde przykro gdy czytam negatywne opinie. Niestety nastały bardzo trudne czasy dla lekarzy! Czytałem i zastanawiam sie skąd ta krytyka….? Po prostu nie potrafię tego zrozumieć….! Zdecydowanie polecam Pania Doktor! Naprawdę jest bardzo profesjonalna i zaangażowana! Oby tak zawsze...

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz!! Fachowa obsługa, miła atmosfera. Pani doktor od razu zdiagnozowała problem z którym borykałem się już od kilku miesięcy. Uważam, że cena jest adekwatna w stosunku do świadczonych usług. Szybko i konkretnie. Jestem jej bardzo wdzięczny. Polecam Piotr

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2013

  Ocena: dobry

  Wczoraj byłem pierwszy raz u Pani Doktor. Przyjemna, miała czas na wszelkie objaśnienia. Sympatyczna i zaangażowana. Przykro mi się robi, gdy czytam negatywne opinie. Niestety - nastały paskudne czasy dla wszystkich - dla lekarzy i pacjentów. Dziś - lekarz musi poświęcić więcej czasu na sporządzenie dokumentacji niż na badanie chorego. Sytuacja jest absurdalna. Mógłbym napisać, że Pani doktor jest b.d. ale poczekam na końcowy efekt. Diagnoza była trafna, więc i wynik leczenia będzie zapewne adekwatny. Polecam dla niezdecydowanych. Leon

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Pani doktor kilka lat temu była bardzo dobrym specjalistą, jednak z czasem te umiejętności odeszły. Niedawno leczono mnie na wysypkę i niestety pani doktor przy każdej wizycie nie wiedziała co mi jest i tylko przepisywała doraz to drozsze lekarstwa. W momencie odstawienia jednego z kosmetyków wysypka sama ustąpia. Lekarz jest mało konkretny, w gabinecie jest nieestetycznie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 lipca 2012

  Ocena: słaby

  Podzielam zdanie , iż w państwowej przychodni nie można liczyć na zainteresowanie ze strony tej Pani. Zdiagnozowała moją dolegliwość skórną zza biurka i przepisała drogą maść. Nic nie wspomniała o kolejnej wizycie, ani o tym kiedy powinnam spodziewać się efektów. Nie omieszkała jednak polecić wielu firm kremów typu La Roche Posay. Wizyta trwała 2 minuty,a odbyła się w ciemnym pomieszczeniu.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Wyjątkowo skuteczna pani doktor. Że nie poświęca każdemu tyle czasu, ile by chciano? A to psycholog, czy lekarz? Męczyłam się z trądzikiem prawie całe życie, obleciałam większość dermatologów w Gorzowie i Poznaniu. I DOPIERO Pani Korżel wiedziała, co z tym zrobić. Chcecie, to się czepiajcie. Ja jestem wyjątkowo zadowolona z tych usług. I nawet nie boli tak mocno, że jedna wizyta to 80 złotych, skoro wiem, że na cenę przedkłada się jakość.

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Kolejny raz trafna diagnoza ( leczymy się całą rodziną od lat u Pani Doroty Korżel ) Skuteczne leczenie, problemy ze skóra zakończone już po 3 dniu! Jeden z lepszych dermatologów w Gorzowie!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami