Dorota Gaweł, kardiolog Szczecin

Dorota Gaweł

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

10
 • 27 sierpnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, zawsze miła, życzliwa zawsze pomocna bez względu na porę można było do niej zadzwonić i pytac o wszystko.Znana w środowisku lekarzy, zawsze gdy jeżdzimy do CZD w Warszawie lekarze proszą aby ją pozdrowić. Nie mogę pogodzic się z jej odejsciem. Ogromna strata dla wszystkich którzy ją znali i dla tych którzy jej juz nie poznają.Będziemy zawsze o niej pamiętac

  zgłoś nadużycie
 • 24 lipca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Niesamowita osoba - nie mogę pogodzić sie z jej odejściem ogromna strata dla nas rodziców i naszych dzieci. Pan Bóg zdecydował, że tu na ziemi więcej już pomagać nie będzie. ŚWIEĆ PANIE NAD JEJ DUSZĄ.

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny lekarz, przemiła osoba,ogromne wsparcie dla rodziców.Lekarz z powołania a takich jest mało!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 1 kwietnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo mi pomogła.Lekarz z powołania a nie z wyboru.

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor to super lekarz.Oby więcej takich lekarzy u nas było może wtedy zdanie o służbie zdrowia zmieniło by się .

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor Gaweł, jest jedną z nielicznych lekarzy, którzy dysponują ogromna wiedzą i są bardzo oddani pacjentowi. Pani doktor była dla nas wielkim wsparciem podczas bardzo ciężkiej choroby naszego synka (artymia serca + sepsa + 4 ubytki: VSD, ASD), wówczas 7 tygodniowego.Jest to jedyna lekarz w Szczecinie, do której mamy wraz z mężem pełne zaufanie.

  zgłoś nadużycie
 • 25 listopada 2008

  Ocena: Słaby

  Nie zauważyła objawów arytmii. Nie chciała wysłuchać niepokojów matki i zbadać dziecka. Podważała diagnozy innych specjalistów. Pomyliła się mocno.Najgorsze jest to iż nie wierzy rodzicom i nieustannie podważa ich wiarygodność oraz obraża. Nie potrafi zauważyć nietypo wych objawów zaburzeń rytmu i leczyć ich.Bardzo mnie zraziła.Zmieniała normy. Już nigdy do niej nie pójdę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 lipca 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo kompetentna, niezwykle wnikliwa. W oczach ma coś bardzo ludzkiego i rozumiejącego. Można jej zaufać.

  zgłoś nadużycie
 • 22 kwietnia 2008

  Ocena: Dobry

  Dr.Gaweł super specjalista świetna doktor zo dobrym sercu takich lekarzy ze swieczką szukac. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 2 stycznia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Dorota Gaweł jest osoba bardzo oddana swojej pracy,to widać w oczach i w podejściu do dzieci.Jest naszym kardiologiem od 2miesiąca życia naszego synka,który ma wrodzona wadę serca i jest po dwóch operacjach.W Szczecinie jestesśmy po opieką Pani doktor.ZE ŚWIECZKĄ SZUKAĆ TAKIEGO LEKARZA!Gdy mam jakieś wątpliwości co do synka to pisz smsma o dostaję porady.Przy badabiu serduszka-echo-jest bardzo optymistycznie nastawiona,że po chwili synek się uspokaja.Miła,uśmiechnięta,pełna pozytywnej energii i zawsze można usłyszeć od niej miłe słowo.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami