Dariusz Paulo, ortopeda Elbląg

Dariusz Paulo

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

20

Adresy

 • 29 lipca 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Lepiej nie chodzić do tego Lekarza na NFZ. Czekałem ponad 2 tygodnie na wizyte a on załatwił mnie w góra 5 minut. A jak bolało dalej tak boli. Szkoda słów.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  cenie go za uczciwosc.Leczyl moja mame ,gdy porada ograniczla sie tylko do wypisania recepty p.doktor odmawial przyjecia zaplaty,bardzo czesto nie pobieral honorarium jesli tylko wizyta dotyczyla porady co robic dalej.Uczciwie przyznal ze zrobil wszystko i polecil neurochirurga ,a mogl przeciez umawiac na kolejne wizyty i ciagnac kase.

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Wyleczył mi bark. Inni lekarze kazali mi przyzwyczaić się do bólu ze względu na wiek. Nie mam słów uznania dla tego lekarza. Polecam wszystkim potrzebującym.

  zgłoś nadużycie
 • 7 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz, świetny człowiek, najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia w życiu. Pomógł mi dojść do zdrowia w sytuacji, gdy inni lekarze mnie zbywali i nie uzyskałem od nich żadnej pomocy. Pan Dariusz Paulo jako jedyny prawidłowo zdiagnozował schorzenie i wdrożył prawidłowe i skuteczne leczenie. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały ortopeda, super fachowiec w swoim zawodzie, o wysokim poziomie moralnym i humanistycznym. - w 100% dr Judym..

  zgłoś nadużycie
 • 23 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Kilka lat temu w wypadku pozrywałam wiązadła w kolanie prawym.Przez pół roku lekarz w przychodni w Tczewie tnie tylko siągał mi płyn z kolana i dawał blokady.,Kolano strasznie bolało i puchło.Gdy usłyszałam o doktorze Dariuszu Paulo natychmiast się do niego udałam..Już po pierwszym badaniu skierował mnie na artroskopię do Elbląga.Sam ten zabieg zrobił, .opiekował się po zabiegu a w niecały rok później zrobił mi odbudowę zniszczonych wiązadeł. Uprzejmy a przy tym najwyższej klasy fachowiec zawsze miał czas dla pacjentów. PO tych zabiegach biegam tańczę i jeżdzę na rowerze-czyli normalnie żyję-.Polecam wszystkim z całego serca

  zgłoś nadużycie
 • 10 sierpnia 2012

  Ocena: dobry

  Super fachowiec!!! Dr Paulo operowal moje kolano kilka lat temu , polecam !!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 6 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy fachowiec z jakim miałem do czynienia. Dr. wyleczył moją rękę po poważnym złamaniu. Wcześniej rękę leczyłem 2 lata, dr. Paulo zrobił to w 3-4 miesiące. Ogólnie polecam tez ten szpital w Elblągu, rewelacyjna obsługa. Najlepszy szpital w moim życiu!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Mnie postawił na nogi po skomplikowanym złamaniu kostki,gdy inny ortopeda kazał mi się pogodzić z faktem, że w wieku trzydziestu lat będę utykała. Świetny Fachowiec i do tego miły gość!

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Po nieudanej artroskopii wykonanej przez innego lekarza trafiłam do dr. Paulo, który ma rtg w oczach. Diagnoza, którą powiedział w gabinecie potwierdził po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Jak tylko coś mi się stanie, to tylko do tego lekarza pójdę. Z czystym sumieniem go polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami