Umów wizytę 66 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akadem... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

Obecnie pracuję w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Szybka słuszna diagnoza , krótki czas oczekiwania , profesjonalizm to są trzy główne zalety wizyty u Pani Doktor i spokojnie mogę polecić wszystkim :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo kompetentna, szybka diagnoza, udziela rzeczowych porad. Na razie czekam na efekty. Polecam wizyty, w miłej atmosferze.MHEBDZINSKA

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, Miła kompetentna. Wszystko wyjaśnia na spokojnie. Przyjemnie się do niej przychodzi.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra Pani Doktór polecam,po pierwszej wizycie postawiła trafna diagnozę i przepisała skuteczne leki oby takich lekarzy było więcej. :-)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony- szybka diagnoza, rzeczowe porady - wszystko w miłej atmosferze. Polecam wizyty, u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Jestem w trakcie leczenia, nie mam zarzutów..nie bardzo podoba mi się, że wizyta prywatna jak na razie zawsze była opóźniona, ale jest to do przeżycia. Pani doktor miła, załatwia sprawę szybko, ale odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Nie proponuje na siłę zabiegów (chociaż ja bym chętnie pewnie na wszystko przystała :P). Ocena dana trochę z kredytem zaufania, ale myślę, że nadal będę zadowolona z tych spotkań.

 • bardzo dobry

  Wizyta krótka i rzeczowa. Od razu postawiona diagnoza i zalecenie konkretnych lekarstw. Dla mnie - super.

 • bardzo dobry

  Pacjentem Pani Doktor jest mój syn i była to dopiero nasza druga wizyta w gabinecie a już widać znaczna poprawę w wyglądzie cery syna. Bardzo pozytywnie oceniam Panią Doktor,

 • bardzo dobry

  Wizyta w bardzo dobrej atmosferze. Pierwszy raz spotkałam się z dużym zainteresowaniem, od strony lekarza dermatologa, moim problemem z cerą. Inni lekarze u jakich byłam nie raczyli dobrze spojrzeć na moją cerę i bezmyślnie przepisywali preparaty , które po stosowaniu ok 7 msc nic nie pomagały. Pani Doktor przyjrzała się mojej cerze , wypytała o wszystkie informacje dotyczące mojego problemu i zapisała preparaty oraz powiadomiła mnie jak długo będę musiała leczyć mój problem z cerą i o cenie wszystkich preparatów. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią Doktor :)

 • bardzo dobry

  To nasza pierwsza wizyta z 10-miesięcznym dzieckiem u dr. Chrzanowskiej. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, konkretne rzeczowe uwagi i zalecenia. Teraz zobaczymy czy terapia pomoże, ale w razie potrzeby umówimy się na kolejną wizytę, pomimo że mamy do Rzeszowa 160 km.