Bogusław Tobór, ginekolog Tarnowskie Góry

Bogusław Tobór

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

36

Adresy

 • 11 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Długo szukałam odpowiedniego lekarza aż w końcu w ciąży znalazłam. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie, które teraz mogę potwierdzić. Lekarz z powołania, w sposób zrozumiały tłumaczy wszystko, poświęca dużo czasu pacjentce. Przy nim nie myśli się o skrępowaniu podczas badania. Był również przy porodzie. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży jak i samego porodu.

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Uwielbiam Pana Doktora! Rzeczowy, zawsze poświęca pacjentce mnóstwo uwagi, cierpliwie tłumaczy i przede wszystkim słucha. Przyjmie pacjentkę nawet na ostatnią chwilę, kosztem siedzenia do późna w gabinecie. Lekarz z powołania. To najlepszy ginekolog jakiego miałam i cieszę się, że do niego trafiłam.

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mogę powiedzieć,że to nasz lekarz rodzinny bo rodziłam u niego swoje drugie dziecko a i moje dwie bratowe też prowadził w ciąży i przyjmował ich dzieci na świat.Dzisiaj też zaliczyłam wizytę u Pana doktora i choć musiałam przejść nieprzyjemny zabieg wszystko przebiegło sprawnie i bez bólu.Lekarz bardzo konkretny,zawsze uśmiechnięty i polecam wszystkim kobietom i młodym dziewczynom które wybierają się do ginekologa pierwszy raz!Po wizycie u tego lekarza nigdy nie będą się bały następnej wizyty!

  zgłoś nadużycie
 • 18 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr prowadził moja pierwszą i drugą ciążę. Ponieważ miałam zagrożoną ciążę dzwonić mogłam o każdej porze dnia i nocy. Ale nawet z każdym pytaniem czy niepewnością mogłam się do niego zwrócić. Bardzo miły, delikatny przy badanich, zawsze mówi co robi, co się dzieje itd. Uważam,że to najlepszy lekarz ginekolog na Śląsku! pełen profesjonalizm, wyczucie i delikatność!

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Konkretny ,rzeczowy i bardzo dokładnie omawiający stan pacjentki lekarz.Czułam sie komfortowo i uważam ze jest to lekarz z powołania!!! Jest to opinia moja jak i mojej mamy która jest równierz jego pacjentką !!!!

  zgłoś nadużycie
 • 15 września 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Odkad zaszlam w ciaze chodze do pana doktora(juz od ponad roku). nie wyobrazam sobie innego lekarza, za nic w swiecie go nie zmienie

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest lekarzem sumiennym i rzetelnym. Można do niego zadzwonić i zawsze pomoże i przyjmie. Potrafi wytłumaczyć wszystko POLECAM POLECAM POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  byłam pacjentka doktora,niestety odkad prowadzi prywatna praktyke,musialam zmienic lekarza,bo zwyczajnie nie stac mnie na prywatne wizyty.goraco polecam pana doktora!!!

  zgłoś nadużycie
 • 6 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Tobór to super specjalista!!...prowadził moją ciążę bardzo dobrze,jak coś się dzieje można do niego zadzwonić poradzić się a doktor pomoże odpowie na każde nurtujące nas pytanie wytłumaczy. Podczas badania jest bardzo delikatny, rozmawia z pacjentką i to jest bardzo ważne! wtedy się mniej stresujemy....Chodzę do niego cały czas prywatnie lub państwowo i jestem po każdej wizycie spokojna o swoje zdrowie,zleca także badania (jak są konieczne)Doktor jest oprócz tego bardzo sympatyczny zawsze miło przyjmuje pacjentki(mnie zawsze)czasami nawet pożartuje w trakcie badanie jak i przed badaniem co rozlużnia stresujące badanie:-) pyta o samopoczucie,czy coś się działo..itp....Jest NAJLEPSZYM GINEKOLOGIEM jakiego miałam!!!!! Jak znowu zajdę w ciążę to moją ciąże będzie prowadzić oczywiście DR TOBÓR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2010

  Ocena: Słaby

  Gdy byłam w pierwszej ciąży chodziłam do dr. Jarolima. Prowadził mnie bez zarzutów, byłam bardzo zadowolona. Niestety, sam poród odbierał dr Tobór i nawet nie było najgorzej, pomógł mi bardzo (mężowi również ;-) ). Natomiast komplikacje poporodowe przeszły moje najgorsze oczekiwania: podczas zszywania rany krocza doktor zaszył mi gaziki... Nie mówię o smrodzie, który towarzyszył mi 24 h przez pełny miesiąc, ani o bólu, który musiałam znosić (tak na marginesie - dr Ćwiok młodszy badając mnie, nic nie wykrył...)ani nawet o zapaleniu szyjki macicy i pochwy, mówię, że poród zaszytych i zgnitych gazików przechodziłam dwa razy - 30 i 31 dni po porodzie naturalnym. Istny koszmar. NIE POLECAM tego doktora. Oby nigdy więcej takie rzeczy nie miały miejsca. Pozdrawiam Was, Ola.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami