Beata Włodarczyk, laryngolog Siedlce

Beata Włodarczyk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 15 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Zofia M 15.06.2014 Pani Doktor jest rewelacyjnym Lekarzem i miłym człowiekiem. Zawdzięczam jej perfekcyjne usunięcie polipów nosa. Mimo miejscowego znieczulenia operacja odbyła się bez komplikacji. Pani Doktor jest osobą bardzo życzliwą, cierpliwą. Oby więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Włodarczyk.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo rzeczowa i mila Pani dr.Wyjasnia wszelkie wątpliwosci dotyczace daleszego postepowania.Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Nie odczułem w żadnym momencie postawy lekceważenia lub braku empatii ze strony Pani doktor. Zabieg został wykonany w sposób doskonały, magę w końcu oddychać przez nos podczas snu. Pani doktor po zabiegu z całą troską zajmowała się stanem mojego zdowia i nie ograniczyła się do końca mojego pobytu w szpitalu. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor poradziła sobie doskonale z moim uszkodzeniem nosa i zatok. To profesjonalistka w każdym calu. Nie odniosłem wrażenia dystansu lub lekceważenia mojej osoby. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 31 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonaly diagnosta. Po wielu perturbacjach z zatokami i nie do konca wyjasnionymi \\\"diagnozami\\\" ze \\\"znanych osrodkow\\\" , nareszcie uzyskalem od Pani dr Wlodarczyk wyczerpujaca historie mojej choroby i schemat dalszego postepowania. Na podstawie badan w gabinecie i CT jestem swiadomy dalszego postepowania. Pani dr poswiecila mi duzo czasu, wspaniale tlumaczy przyczyny choroby i alternatywne mozliwosci jej leczenia. Wspaniala, sympatyczna a zarazem skromna osoba. Po zastosowaniu\\\" terapii\\\" Pani dr Beaty Wlodarczyk wracam do \\\"normalnego\\\" zycia wsrod zapachow i bez wciaz zapchanego nosa. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 15 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo słaby

  Kobieta sprawia wrażenie jak by pacjent był niechcianym petentem. Oschła, niemiła. W trakcie wizyty można odnieść wrażenie, że robi pacjentowi wielką łaskę w ogóle z nim rozmawiając. ZDECYDOWANIE polecam tylko desperatom. Osobiście maiłem z nią styczność w Medicover. Nie oceniam kompetencji zawodowych a jedynie charakter i powierzchowność. Panią Beatę polecam tylko zdesperowanym.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online