Beata Włodarczyk

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Prezes Jarosław [25 pazdziernik 2014] Do doktor Włodarczyk trafiłem przypadkiem .Cieszę się ,że mogłem spotkać takiego lekarza. Uśmiechnięta,miła,podejście kompleksowe,bardzo mi się podobała. Otrzymałem odpowiedz na każde moje pytania. Dziękuje za profesjonalne wykonanie zabiegu septoplastyki nosa i usunięcia torbieli zatoki szczękowej . Miała dla mnie czas w klinice ,pomimo dużej ilości pacjentów Pierwszy raz spotkałem lekarza dla którego liczy się pacjent ,a nie pieniądze Życzę dużo zdrowia i szczęścia w życiu.Trudny pacjent

 • bardzo dobry

  Zofia M 15.06.2014 Pani Doktor jest rewelacyjnym Lekarzem i miłym człowiekiem. Zawdzięczam jej perfekcyjne usunięcie polipów nosa. Mimo miejscowego znieczulenia operacja odbyła się bez komplikacji. Pani Doktor jest osobą bardzo życzliwą, cierpliwą. Oby więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Włodarczyk.

 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowa i mila Pani dr.Wyjasnia wszelkie wątpliwosci dotyczace daleszego postepowania.Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Nie odczułem w żadnym momencie postawy lekceważenia lub braku empatii ze strony Pani doktor. Zabieg został wykonany w sposób doskonały, magę w końcu oddychać przez nos podczas snu. Pani doktor po zabiegu z całą troską zajmowała się stanem mojego zdowia i nie ograniczyła się do końca mojego pobytu w szpitalu. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor poradziła sobie doskonale z moim uszkodzeniem nosa i zatok. To profesjonalistka w każdym calu. Nie odniosłem wrażenia dystansu lub lekceważenia mojej osoby. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Doskonaly diagnosta. Po wielu perturbacjach z zatokami i nie do konca wyjasnionymi \\\"diagnozami\\\" ze \\\"znanych osrodkow\\\" , nareszcie uzyskalem od Pani dr Wlodarczyk wyczerpujaca historie mojej choroby i schemat dalszego postepowania. Na podstawie badan w gabinecie i CT jestem swiadomy dalszego postepowania. Pani dr poswiecila mi duzo czasu, wspaniale tlumaczy przyczyny choroby i alternatywne mozliwosci jej leczenia. Wspaniala, sympatyczna a zarazem skromna osoba. Po zastosowaniu\\\" terapii\\\" Pani dr Beaty Wlodarczyk wracam do \\\"normalnego\\\" zycia wsrod zapachow i bez wciaz zapchanego nosa. Polecam.

 • bardzo słaby

  Kobieta sprawia wrażenie jak by pacjent był niechcianym petentem. Oschła, niemiła. W trakcie wizyty można odnieść wrażenie, że robi pacjentowi wielką łaskę w ogóle z nim rozmawiając. ZDECYDOWANIE polecam tylko desperatom. Osobiście maiłem z nią styczność w Medicover. Nie oceniam kompetencji zawodowych a jedynie charakter i powierzchowność. Panią Beatę polecam tylko zdesperowanym.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online