To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne Vivamed

  Goldhammera 10
  33-100 Tarnów, małopolskie

  Dane kontaktowe

  85
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  fakt kolejki ogromne, na zastrzyk trzeba czekać, ale moje problemy z alergia mi przeszły, do niech chodzi moja kole koleżanka też o dziwo, po za tym jak wam sie nie podoba kolejka to zapytajcie o której jest najmniej ludzi, mi nigdy się nie zdarzyło żeby mnie ochrzaniła o cokolwiek, tym bardziej że raz zapomniałam iść do niej. jeśli ktoś nie umie się zachować w poczekalni to już nie jej wina chodzę do niej od 6 lat i nie narzekam czasem może się zdarzyć że nie trafi z lekiem. Po za tym mnie leczono przez 5 miesięcy na żołądek i okazało się ze to jest spowodowane, tez nerwami i co lekarz ma być jasnowidzem?

 • bardzo słaby

  Nie polecam pani doktor. Jej nie punktualność to norma. Przesiadywanie pod gabinetem masakra. Potrafi być bardzo niemiła. Znajomi i przedstawiciele handlowi mają pierwszeństwo przed pacjentami. Nawrzeszczała, tak nawrzeszczała na mnie przy całej sali pacjentów czekających na wizytę gdy z powodu pracy musiałam przełożyć termin podania szczepionki. Ogólnie ma jeden schemat leczenia i stosuje go u wiekszości pacjentów. olewa to co sie jej mówi. Wysłuchać wysłucha ale ma to gdzieś i tak robi swój schemat. NIE POLECAM!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Niekompetentna nie potrafi postawić odpowiedniej diagnozy. Leczyła mnie na astmę i faszerowała sterydami.Kiedy zmieniłam lekarza okazało się że to nerwica.Teraz od 1,5 roku nie zażywam żadnych leków na astmę i czuję się dobrze.Wspomnę jeszcze o przesiadywaniu godzinami pod gabinetem.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  na początku była ok,miła,sympatyczna dobrze mnie leczyła ale od jakiegoś czasu to się zmieniło nie może sobie poradzić z moim problemem,jest nie miła a najgorsze przepisuje w kólko to samo


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  odradzam sie tam odczulac kolejki jak do kamczatki, na zastrzyk ktory trwa 2 min czeka sie godzine. zegar nei chodzi im od pol roku nie maja kasy na baterie chyba.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  naprawde świetna w dziedzinie alergologii i chorób ukl.oddechowego ,lecze sie u niej i to ona wyleczyla mnie z astmy! polecam w 100%