Barbara Bogacka, kardiolog Szczecin
Kardiolog lek.

Barbara Bogacka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • Indywidualna Praktyka Lekarska lek. med. Barbara Bogacka

  Szczecin, ul.Garncarska 3/1

  5013156 ... (zobacz więcej)

 • Gabinet Prywatny - NZOZ Zachód

  Stargard Szczeciński, Os. Zachód A17

  5013156 ... (zobacz więcej)

 • 12 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Tysiące pacjentów przyjmowanych przez lekarzy - to poważne obciążenie dla każdego specjalisty.Mimo nawału pracy - dr Bogacka ma podejście do pacjenta.Jest życzliwa i profesjonalna w swoim fachu.Jest konkretna i troskliwa,przy niej pacjent ma świadomość ,że oddał swoje niedomagające zdrowie w dobre ręce i ma poczucie bezpieczeństwa.Więcej takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Kardiolog jest bardzo miła,rzetelna i cierpliwa. Chętnie odpowiada na pytania i wszystko tłumaczy. Oby więcej takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2010

  Ocena: neutralny

  Słyszałam że dr Bogacka to bardzo dobry specjalista. Chciała bym sie do niej udac ale nie moge nigdzie znaleść nr tel do niej na ul. Piłsudskiego

  zgłoś nadużycie
 • 2 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Leczę się u Pani Doktor i uważam że jest bardzo dobrym fachowcem a przy tym bardzo życzliwa, poświęcająca bardzo dużo uwagi pacjentowi. Wizyta u pani doktor należy do sympatycznych co w dzisiejszych czasach należy do rzadkości Bardzo polecam!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 marca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Podzielam wypowiedz Roberta,ja rowniez trafilam do Pani doktor i jestem bardzo zadowolona,po prostu czlowiek z SERCEM,bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem pacjentem Pani doktor od 2 lat, przed nią odwiedziłem kilku kardilogów w Szczecinie. Muszę powiedzieć, że jakieś porónanie mam. Pani doktor jest życzliwa, ma wspaniałe podejście do pacjenta, który liczy się dla nie na pierwszym miesjcu. Nie oszczędza na badaniach. Wizyta przebiega w miłej i spokojnej atmosferze, pani doktor wszystko tłumaczy i zawsze na koniec pyta czy mam jakieś wątpliwości czy pytania. Potrafi uspokoić pacjenta i rzetelnie zdiagnozować każdy przypadek.Jest osobą przesympatyczną i oddaną swojej pracy. Opinia moja nie jest jedyna, gdyz panią doktor znalazłem za pośrednictwem netu, Z kasy chorych czeka się na wizytę około 2 miesięcy, ale naprawdę warto !!!! Dla osób, które szukają człowieka z sercem od serca polecam !!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami