Ortopeda lek.

Artur Gap

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy i cenniki

O mnie

 • Lekarz medycyny, specjalista II stopnia chirurg ortopeda traumatolog, doświadczony implantolog
  Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny (www.msz.czest.pl).
  Pracuje w placówce: Centrum Medyczne Jurajska, jest ono centrum medycznym, które powstało z połączenia najnowocześniejszych technologii i pasji do medycyny. Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

  Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

  Bardzo ważną składową centrum jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.
  Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

  Zainteresowania zawodowe: mikrochirurgia, artroskopia, nowoczesne technologie chirurgiczne
 • 24 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłem u Pana doktora niedawno bardzo dobry lekarz dokładnie i szybko postawił trafną diagnozę i skierował na odpowiednie leczenie urazu :)

  zgłoś nadużycie
 • 1 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Super ortopeda, godny polecenia. Bardzo doswiadczony ,mila atmosfera wizt. A takich specjalistow jest naprawde malo !!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się ze dr Gap jest bardzo dobrym a nawet świetnym specjalista ortopeda.Wszystkim polecam, poniewaz mozna sie po nim spodziewac szybkiej diagnozy i wyleczenia :):):)

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. USG barku na miejscu podczas badania i od ręki i od razu wiedziałem że to nic poważnego.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam wszystkim dr Gapa jest naprawde dobrym specjalista. Młody ale bardzo uzdolniony lekarz!!! Miałem problemy ze stawem skokowym, bardzo dlugo zmagałem sie z ta dolegliwoscia wkoncu trafiłam na Gapa i jestem bardzo zadowolony z szybkiego wyleczenia mnie z tego schorzenia!!!!!!!!!! klinikajurajska.pl

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo konkretny, miły, rzetelny.Trafnie i szybko diagnozuje schorzenia ortopedyczne.Jestem bardzo zadowolona z jego usługi medycznej. Miałam problem z barkiem, bardzo długo leczyłam się u innych specjalistów, jednak nie potrafili mi pomóc dopiero doktor Gap pomógł mi z tym schorzeniem. Polecam wszystkim. Bardzo miła atmosfera w Centrum medyczne Jurajska !!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie mam pytań, byłem u doktora Gapa w Częstochowie kilka razy i leczy się u niego kilku znajomych sportowców. W ostatnich paru miesiącach byłem leczony przez dwóch innych lekarzy - niebo i ziemia. Jednym słowem wiedzą i sprzęt. Www.klinikajurajska.pl

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłem do dr Gapa rok temu. Ortopedycznie leczę się od wielu lat jednak żaden z moich poprzednich lekarzy nie podszedł do mojego leczenie tak profesjonalnie! Swoją wiedzę potrafi przekazać w przystępny sposób pacjentowi. Aktualnie jestem po zabiegu i jestem zachwycony, operacją oraz opieką po niej. Po prostu bardzo dobry lekarz!

  zgłoś nadużycie
 • 18 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru doktora Gapa - byłam u niego z urazem ręki (zwichnięcie). Świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. W czasie wizyty postawił dokładną diagnozę i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam! :)

  zgłoś nadużycie
 • 6 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałem problem z kolanem (dużo biegam) - nasilający się ból w okolicach stawu. Od razu otrzymałem rzeczową i konkretną diagnozę, wraz z proponowanym leczeniem. Po krótkim czasie udało mi się wrócić do treningów (już rozsądniejszych), więc efekty mówią same za siebie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online