Arkadiusz Banach, ginekolog Poznań

Arkadiusz Banach

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

93
 • 11 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały lekarz z wielkim doświadczeniem. Prowadził moją pierwszą ciążę, która od samego początku była bardzo trudna. Potrafił w tej sytuacji mnie uspokoić i wszystko przedstawić w rzeczowy sposób. Poród odbył się w terminie- drogą naturalna bez żadnych komplikacji. Urodziłam zdrową, piękna córeczkę:) Jakieś 3 godz. po porodzie dostałam silnego krwotoku w wyniku rozkurczenia macicy. Ponieważ była to sytuacja zagrażająca mojemu życiu rodzina zadzwoniła po dr Banacha, który stawił się niezwłocznie w szpitalu przerywając swoje zawodowe obowiązki-gdyż jako lekarz prowadzący ciążę czuł się w obowiązku bycia przy mnie. Gdyby nie jego fachowość i determinacja z jaką walczył o mnie, być może nie mogłabym tego wszystkiego napisać. Dzięki niemu żyję i mam zachowaną macicę, a moja córeczka będzie miała w przyszłości rodzeństwo :)Gdyby było więcej takich lekarzy jak dr Banach , który jest wybitnym specjalistą i posiada jeszcze coś takiego jak wyczucie i intuicję lekarską to na pewno jakiś większy procent takich przypadków skończyć mógłby się sukcesem. Będę mu zawsze wdzięczna. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 31 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Do dr Banacha i kliniki Pro Bono trafiłam we wrześniu 2010 r. z polecenia znajomych, którzy równie długo jak ja starali się o dziecko. Moje leczenie rozpoczęło się operacja/zabiegiem przeprowadzonym w klinice, który po niespełna roku przyniósł oczekiwane rezultaty. Aktualnie czekam na rozwiązanie drugiej ciąży oczywiście pod czujnym okiem Pana doktora. Uważam, że jest to bardzo dobry specjalista, który zawsze znajdzie czas dla swojej pacjentki. W przypadku jakiegokolwiek problemu czy wątpliwości, które bardzo często towarzysza przyszłym mamom, zawsze mogę liczyć na pomoc doktora. Gorąco polecam dr Arkadiusza Banacha wszystkim paniom a w szczególności tym, które dłuższy czas starają się o ciążę. Sympatyczny i bardzo konkretny lekarz, który zapewnia doskonałą opiekę wszystkim swoim pacjentkom.

  zgłoś nadużycie
 • 17 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały lekarz i wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką od niecałego roku i zawdzięczam mu swoje życie. Choruję na nowotwór i niestety po niecałym roku nastąpiła wznowa. Gdyby nie dr.Banach nie wiem co by ze mną teraz było. Jako jedyny podjął się bardzo heroicznej operacji (inni lekarze nie czuli się na siłach i nie dawali praktycznie żadnych szans). Usłyszałam nawet ,że przede mną rok życia i mam się nim nacieszyć. Doktor Banach jednak dał mi nadzieję i wiarę w to,że będzie dobrze. Jest fachowy, rzeczowy a jego optymizm jest zaraźliwy. Dzięki niemu wierzę,że będzie dobrze i innej opcji nie biorę pod uwagę. :) Jako jedyny nie unikał trudnych pytań i trudnych odpowiedzi. Jest profesjonalistą i bez najmniejszego zawahania mogę polecić dr Banacha każdej pacjentce. A negatywne opinie? To same brednie. Zawsze znajdą się tacy, którzy dla własnej satysfakcji będą chcieli zaszkodzić drugiej osobie...:(

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny lekarz i człowiek. Ma naprawdę ogromne doświadczenie, wiedzę i spokój, którym zaraża. Inni ginekolodzy straszyli mnie in vitro, on od razu wszystkiemu zaprzeczył i w ciągu miesiąca byłam w ciązy. Zawsze można na niego liczyć, ciązę prowadził profesjonalnie, przy porodzie wspierał spokojem i fachowością, cały czas czułam się po prostu bezpiecznie. Zawdzięczam mu największe szczęście jakie w życiu mam - polecam wszystkim kobietom, które chcą czuć się tak samo bezpiecznie i szczęśliwie jak ja. Dziękuję Panie Doktorze....

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo cenię doświadczenie i wiedzę dr Banacha. Jestem pacjentką dr Banacha od kilkunastu lat. Szczęśliwie urodziłam 4 synów. Pan doktor prowadził wszystkie moje ciąże. Jestem głęboko przekonana, że mnie i moje dzieci ominęły różne możliwe ciążowe, porodowe i poporodowe trudności dzięki sprawności działania dr Banacha popartej specjalistyczną ogromną wiedzą. Mimo kłopotów, które pojawiały się w trakcie kolejnych ciąż, moi synowie są dziś zdrowi, a ja - mogę z radością przyglądać się ich rozwojowi. Równie cenna jest dla mnie szczera życzliwość Pana doktora i zainteresowanie zgłaszanymi problemami. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się czuć bezpiecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dwa lata temu inny lekarz zdiagnozował u mnie torbiel endometrialną na jajniku. Byłam przerażona, tak jak i lekarz. Wtedy trafiłam do dr Banacha. Diagnoza się potwierdziła, ale wytłumaczył mi wszystko spokojnie i dokładnie. Przeszłam laparoskopie w klinice Pro Bono. Niestety po roku czasu endometrioza dała o sobie znać. Teraz jestem po drugiej laparoskopii z nadzieją, że endometrioza już nie wróci. W klinice Pro Bono można liczyć na profesjonalną opiekę. Do Poznania mam 400km drogi, ale po moich przejściach nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Polecam:)

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  witam, jestem pacjentką dr Banacha od 3 lat, trafiłam do Niego z torbielą na jajniku, mając wtedy 28 lat. Miejscowi lekarze bali się jej operować i zaznaczali, że może być problem z zajściem w ciążę. Dlatego postanowiłam oddać się w dobre ręce. Dr Banach zoperował mi jajnik w klinice Pro Bono - w klinice byłam dobę, jestem zachwycona pobytem, opieką i warunkami tam panującymi. Przy okazji tego zabiegu pousuwał mi różne inne nieprawidłowości "w okolicy":-) Dzięki niemu po roku czasu od zabiegu bez absolutnie żadnych problemów zaszłam w pierwszą ciążę:-))))))))jestem teraz w 6 tygodniu:-))))))))))))))))) Dr Banach to niesamowity człowiek, specjalista z najwyższej półki, konkretny, spokojny, opanowany, i wierzcie mi - wiem co mówię, ponieważ sama pracuję w służbie zdrowia, więc doskonale znam te tematy. POLECAM DR BANACHA I KLINIKĘ PRO BONO

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką dr Banacha od 5 lat. Trafiłam do niego kiedy w Gorzowie Wlkp. w szpitalu stwierdzili, że muszę mieć wyciętą macicę ze względu na duże mięśniaki, których inaczej nie da się usunąć. Dr Banacha poleciła mi koleżanka. Na wizycie wyjaśnił mi dokładnie co mi dolega pokazał mi mięśniaki na usg (zdecydowanie lepsze niż w dużym szpitalu w Gorzowie!) i wyjaśnił w jaki sposób można je usunąć. Operował mnie w Klinice Pro Bono. Byłam tam dwie doby i opieka była wspaniała, jak szłam do domu to czułam się lepiej niż po drobniejszym zabiegu wykonanym w państwowym szpitalu. Dr Banach usunął tylko mięśniaki i nic więcej :), bliznę mam tak cieniutką jak niteczka. Kontroluję się u niego raz na pół roku i po mięśniakach ani śladu. Czuję się wspaniale. Jak czytam negatywne opinie to zupełnie ich nie rozumiem, zwłaszcza jeżeli chodzi o osobę doktora. To świetny fachowiec, z ogromną wiedzą, miły, kulturalny, konkretny. Poleciłam go wielu moim koleżanką, które jeżdżą leczyć się do niego ponad 150 km i są bardzo zadowolone. Polecam dr Banacha jeżeli ktoś potrzebuje fachowca, który rozwieje wszelki wątpliwości, wszystko bardzo dokładnie wyjaśni i wyleczy!

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2013

  Ocena: Dobry

  Miałam 2 operacje i 1 zabieg w klinice Pro Bono jest i było OK----polecam.Oczywiście trzeba mieć świadomość, że to prywatna praktyka z marketingiem w pełnym zakresie :) ale taka jest w Polsce rzeczywistość :)

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pomimo, że jestem wrażliwą osobą, nie robią na mnie wrażenia podłe plotki, które mają na celu za wszelką cenę popsuć komuś reputację. Dlatego chcę podzielić się moją opinią dotyczącą dr A. Banacha. Pięć lat temu trafiłam do kliniki Pro Bono. Poszłam na rutynowe badanie, na którym dowiedziałam się, że prawdopodobnie mam policystyczne jajniki. Dr Banach skierował mnie na badania na Polną, by potwierdzić swoje przypuszczenia. Okazało się, że mam ten problem, który teraz ma wiele kobiet, brak jajeczka i mnóstwo cyst na jajnikach. Pragnęłam mieć dziecko, ale nie było łatwo. Często w gęstwinie odwiedzin ginekologicznych kobieta gubi się. Nie wie już, czy ma siłę na dalsze leczenie. Przynajmniej u mnie tak właśnie było. Czułam się zagubiona. Na szczęście, dzięki ponad dwuletniemu leczeniu u Dr Banacha, Jego cennym wskazówkom, regularnym badaniom, obserwacji jajeczkowania i przede wszystkim dzięki Jego opiece, jestem dzisiaj szczęśliwą mamą 2,5 letniego Franusia. Nie wyobrażam sobie, jak moje życie potoczyłoby się, gdyby nie ciąża... 3 tygodnie temu urodziła się moja córka, drugi skarb. Najwspanialsze, co mogło mnie spotkać w życiu to moje dwie ciąże, które były bardzo dobrze prowadzone. Moje dwa skarby zawdzięczam temu, że Dr Banach miał mnie pod swoimi skrzydłami. Polecam Klinikę Pro Bono moim znajomym koleżankom, które mają problemy z zajściem w ciążę.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami