Arkadiusz Banach, ginekolog Poznań

Arkadiusz Banach

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

97

Adresy

Lekarze polecają tego specjalistę

 • Kamila Krawczyk, psychiatra Poznań
 • 17 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Genialny Lekarz i uwierzcie nie wyolbrzymiam :) Trafiłam Pana Doktora i kliniki Pro Bono dzięki mojej Mamie, która otrzymała wielką pomoc od Pana Doktora i dziś cieszy się zdrowiem. Moja historia jest taka: 14 Maja tego roku zostałam zoperowana laparoskopowo ( zespół jajników policystycznych , mięśniak i co najgorsze straszne zrosty po operacyjne które powstały po operacji wyrostka) Jednym słowem w brzuchu miałam wielki bałagan, z którym doskonale poradził sobie Pan Doktor. Teraz mamy 17-10-2014 r. a ja jestem w piątym tygodniu ciąży. Wiem że to zaledwie początek ale to już jest wielkie osiągnięcie. Serdecznie Dziękuję Panu Doktorowi za tak fachowe zaangażowanie, Siostrze Honoracie za fachową opiekę przed i po operacji. Szczerze POLECAM!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem prawie 2 tygodnie po niełatwym zabiegu ginekologicznym, przeprowadzonym przez dr Arkadiusza Banacha w Klinice Pro Bono. Myślę, że jest to już wystarczający okres na podsumowanie. Zanim to zrobię zaznaczę, że jestem lekarzem czyli tzw. "trudnym" pacjentem, nie tyle z racji choroby, co z powodu nasuwających się szeregu wątpliwości m.in. dotyczących wyboru wśród polecanych przez kolegów operatorów. Zdecydowałam się na doktora Banacha i operację w Klinice Pro Bono i z dzisiejszej perspektywy uważam, że był to "strzał w dziesiątkę". Zabieg i okres pooperacyjny przebiegł bez powikłań. Szybko wracam do zdrowia. Dr Banach wykazał się nie tylko wielkim profesjonalizmem, ale również ogromnym zaangażowaniem, empatią i co tu kryć dużą cierpliwością:). Będę mu zawsze za to bardzo wdzięczna. Dziękuję również całemu personelowi Kliniki za profesjonalizm i życzliwość w stosunku do mojej osoby, szczególnie Pani Dorocie za wyjątkowo ciepłą opiekę. Bardzo pozdrawiam i szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, zacny człowiek dla którego dobro pacjenta jest najwazniejsze. Zawsze odpowie na każde pytanie, prawdomówny, nie unika trudnych i ciężkich dla pacjenta tematów. Dzięki doktorowi przeszłam i przeżyłam w swoim życiu najtrudniejsze chwile. Serdecznie polecam wszystkim pacjentkom które maja jakikolwiek zdrowotny problem a umieją cenić i chcą cieszyć się życiem które jest tylko jedno! BIEDRONKA

  zgłoś nadużycie
 • 11 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały lekarz z wielkim doświadczeniem. Prowadził moją pierwszą ciążę, która od samego początku była bardzo trudna. Potrafił w tej sytuacji mnie uspokoić i wszystko przedstawić w rzeczowy sposób. Poród odbył się w terminie- drogą naturalna bez żadnych komplikacji. Urodziłam zdrową, piękna córeczkę:) Jakieś 3 godz. po porodzie dostałam silnego krwotoku w wyniku rozkurczenia macicy. Ponieważ była to sytuacja zagrażająca mojemu życiu rodzina zadzwoniła po dr Banacha, który stawił się niezwłocznie w szpitalu przerywając swoje zawodowe obowiązki-gdyż jako lekarz prowadzący ciążę czuł się w obowiązku bycia przy mnie. Gdyby nie jego fachowość i determinacja z jaką walczył o mnie, być może nie mogłabym tego wszystkiego napisać. Dzięki niemu żyję i mam zachowaną macicę, a moja córeczka będzie miała w przyszłości rodzeństwo :)Gdyby było więcej takich lekarzy jak dr Banach , który jest wybitnym specjalistą i posiada jeszcze coś takiego jak wyczucie i intuicję lekarską to na pewno jakiś większy procent takich przypadków skończyć mógłby się sukcesem. Będę mu zawsze wdzięczna. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 4 września 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Kiepski. Przeprowadzil u mnie aż 3 zabiegi laparoskopii. Mialam zajsc po nich w ciążę a skonczylo sie tak, ze lewy jajnik uszkodzony , nie funkcjonuje, miesniak ktorego mial usunac, nie dosc ze nie usuniety to rozrosl sie do 6 cm ( pan dr stwierdzil tylko ze z miesniakiem dalej mozna zajac w ciaze). Mily lekarz ale jego czas juz sie skonczyl- chyba bardziej nastawiony jest na kase niz pomoc pacjentkom.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Do dr Banacha i kliniki Pro Bono trafiłam we wrześniu 2010 r. z polecenia znajomych, którzy równie długo jak ja starali się o dziecko. Moje leczenie rozpoczęło się operacja/zabiegiem przeprowadzonym w klinice, który po niespełna roku przyniósł oczekiwane rezultaty. Aktualnie czekam na rozwiązanie drugiej ciąży oczywiście pod czujnym okiem Pana doktora. Uważam, że jest to bardzo dobry specjalista, który zawsze znajdzie czas dla swojej pacjentki. W przypadku jakiegokolwiek problemu czy wątpliwości, które bardzo często towarzysza przyszłym mamom, zawsze mogę liczyć na pomoc doktora. Gorąco polecam dr Arkadiusza Banacha wszystkim paniom a w szczególności tym, które dłuższy czas starają się o ciążę. Sympatyczny i bardzo konkretny lekarz, który zapewnia doskonałą opiekę wszystkim swoim pacjentkom.

  zgłoś nadużycie
 • 17 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały lekarz i wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką od niecałego roku i zawdzięczam mu swoje życie. Choruję na nowotwór i niestety po niecałym roku nastąpiła wznowa. Gdyby nie dr.Banach nie wiem co by ze mną teraz było. Jako jedyny podjął się bardzo heroicznej operacji (inni lekarze nie czuli się na siłach i nie dawali praktycznie żadnych szans). Usłyszałam nawet ,że przede mną rok życia i mam się nim nacieszyć. Doktor Banach jednak dał mi nadzieję i wiarę w to,że będzie dobrze. Jest fachowy, rzeczowy a jego optymizm jest zaraźliwy. Dzięki niemu wierzę,że będzie dobrze i innej opcji nie biorę pod uwagę. :) Jako jedyny nie unikał trudnych pytań i trudnych odpowiedzi. Jest profesjonalistą i bez najmniejszego zawahania mogę polecić dr Banacha każdej pacjentce. A negatywne opinie? To same brednie. Zawsze znajdą się tacy, którzy dla własnej satysfakcji będą chcieli zaszkodzić drugiej osobie...:(

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Cudowny lekarz i człowiek. Ma naprawdę ogromne doświadczenie, wiedzę i spokój, którym zaraża. Inni ginekolodzy straszyli mnie in vitro, on od razu wszystkiemu zaprzeczył i w ciągu miesiąca byłam w ciązy. Zawsze można na niego liczyć, ciązę prowadził profesjonalnie, przy porodzie wspierał spokojem i fachowością, cały czas czułam się po prostu bezpiecznie. Zawdzięczam mu największe szczęście jakie w życiu mam - polecam wszystkim kobietom, które chcą czuć się tak samo bezpiecznie i szczęśliwie jak ja. Dziękuję Panie Doktorze....

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo cenię doświadczenie i wiedzę dr Banacha. Jestem pacjentką dr Banacha od kilkunastu lat. Szczęśliwie urodziłam 4 synów. Pan doktor prowadził wszystkie moje ciąże. Jestem głęboko przekonana, że mnie i moje dzieci ominęły różne możliwe ciążowe, porodowe i poporodowe trudności dzięki sprawności działania dr Banacha popartej specjalistyczną ogromną wiedzą. Mimo kłopotów, które pojawiały się w trakcie kolejnych ciąż, moi synowie są dziś zdrowi, a ja - mogę z radością przyglądać się ich rozwojowi. Równie cenna jest dla mnie szczera życzliwość Pana doktora i zainteresowanie zgłaszanymi problemami. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się czuć bezpiecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Dwa lata temu inny lekarz zdiagnozował u mnie torbiel endometrialną na jajniku. Byłam przerażona, tak jak i lekarz. Wtedy trafiłam do dr Banacha. Diagnoza się potwierdziła, ale wytłumaczył mi wszystko spokojnie i dokładnie. Przeszłam laparoskopie w klinice Pro Bono. Niestety po roku czasu endometrioza dała o sobie znać. Teraz jestem po drugiej laparoskopii z nadzieją, że endometrioza już nie wróci. W klinice Pro Bono można liczyć na profesjonalną opiekę. Do Poznania mam 400km drogi, ale po moich przejściach nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Polecam:)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online