Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lekarz specjalista chirurgii plastycznej. Przeprowadziła ponad 3000 zabiegów. Z czego ponad połowa to właśnie chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i kosmetyczna. Posiada certyfikaty uczestnictwa w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii piersi, mikrochirurgii i chirurgii ręki. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

  W 1999 roku rozpoczęła pracę i kolejną specjalizację w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu oraz w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Od następnego roku doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności zawodowe w najstarszym w Polsce i liczącym się na świecie ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Specjalizację z tego zakresu uzyskała w 2004 roku pod kierownictwem prof. dr hab. doktora h.c. Kazimierza Kobusa. W 2007 roku objęła ordynaturę Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. Od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Prywatnej Klinice "Weiss Klinik" w Chorzowie.
  W październiku 2012 Dr Olender otworzyła własną Klinike pod nazwą Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej w urokliwym miejscu w Źarkach Letnisko pod Częstochową

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach Wydział Lekarski; 1994 r.

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Anna Olender, chirurg plastyczny w mieście Żarki-Letnisko - Certyfikaty
 • Anna Olender, chirurg plastyczny - Certyfikaty
 • Anna Olender, Żarki-Letnisko - Certyfikaty
 • Anna Olender, chirurg plastyczny w mieście Żarki-Letnisko - Kwalifikacje zawodowe
 • Anna Olender, chirurg plastyczny - Kwalifikacje zawodowe
 • Anna Olender, Żarki-Letnisko - Kwalifikacje zawodowe
 • 27 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  O Pani dr Annie Olender mam bardo dobrą opinię. Jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu z naprawdę odpowiednim podejściem do pacjenta. Dodatkowo widać, że jest zaangażowana w swoją pracę. Ja jestem kilka miesięcy po niewielkiej korekcji powiek, oraz wielkiej korekcji odstających uszu. Oba zabiegi udane, w końcu się sobie podobam. Ode mnie Pani dr Olender otrzymuje pięć złotych gwiazdek - za podejście, za profesjonalizm, za efekt zabiegu, za opiekę i zaangażowanie po zabiegu, oraz za dobrą cenę obu zabiegów.

  zgłoś nadużycie
 • 25 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Witam ja jak najbardziej polecam Klinikę chirurgii plastycznej Pani doktor Anny Olender w Żarkach-Letnisko .Jestem czwarty tydzień po plastyce powłok brzusznych ,liposukcji i przepuklinie. Efekt jest superowy brzuszek płaściutki i ja szczęśliwa .Cały personel bardzo miły ,lekarze również .Jeszcze raz bardzo polecam .Nie ma co się bać spełniajcie swoje marzenia.

  zgłoś nadużycie
 • 25 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem niebywale zadowolona z efektów, jakie przyniósł mi zabieg (korekcja nosa) wykonany przez dr Olender. Naprawdę profesjonalna osoba w każdym calu, podejście do pacjenta zasługuje na brawa. Do tego naprawdę fajny człowiek, dzięki temu naprawdę dobrze się czujesz w czasie konsultacji. Na pewno, gdyby ktoś z moich znajomych potrzebował opinii nt dobrego chirurga plastycznego, wiedziałabym, kogo polecić.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Póki co byłam na konsultacji u dr Anny Olender. Przecudowna ciepła kobieta z poczuciem humoru,jestem w niej zakochana. Stara sie dogodzić pacjentce pod każdym względem :) 16 grudnia mam zabieg, mimo strachu nie mogę sie doczekać i z pełnym zaufaniem oddaje sie doktor Ani w jej ręce i już nie moge sie doczekać efektu. Po powiększeniu piersi jeszcze napewno wystawie kolejna opinie i wiem ze bedzie to tylko pozytywna opinia.... :)

  zgłoś nadużycie
 • 17 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dla mnie rewelacja!!! Pani doktor bardzo sympatyczna i z duzym poczuciem humoru!!! Odpowiedziala na kazde pytanie!!! POLECAM!!!:)))

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem m-c po zabiegu powiększania piersi a już widać efekty. Piersi są doskonałe- takie jakie sobie wymarzyłam. Zależało mi na naturalnym kształcie i optymalnej wielkości adekwatnie do mojej postury i tak właśnie jest. Szpital w Żarkach to oaza spokoju. Panie pielęgniarki otaczają max.opieką i wsparciem. Pani Dr Olender- polecam tego lekarza w kwestii profesjonalizmu. Kwestia odbioru różnych "fluidów czy humorów" jak niektórzy piszą to sprawa indywidualna. Ja postawiłam na profesjonalizm i jest OK.

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, jestem po operacji plastycznej nosa. To niesamowite jaki profesjonalizm i fachowość ma w rękach Pani dr Anna Olender. Jest człowiekiem stworzonym do tego zawodu. Personel w szpitalu w Żarkach jest w pełni profesjonalny. Panie pielęgniarki są przemiłe i uprzejme. Pani Gabrysia z rejestracji to bardzo kompetentna i miła osoba. Mam zupełnie nowy, prosty i mały nosek, dokładnie taki jak chciałam mieć od zawsze a wszystko to dzięki Pani doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 24 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, jestem 3 m-ce po korekcji uszu. Pisząc krótko: warto zdecydować się na taki zabieg, warto zrobić go u dr A. Olender - doświadczenie, dokładność, nowoczesna klinika, personel. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Nad wyborem kliniki długo się zastanawiałam. Z uwagi m.in na dobre opinie na temat kliniki w Zarkach, zdecydowałam się na operacje powiększenia piersi wlasnie tam. Teraz, już jakiś czas po operacji mogę wszystkim gorąco polecić to miejsce. W klinice panuje domowy klimat, Dr Olender wraz z całym zespołem prezentuja maksymalnie profesjonalne podejście do pacjenta, dzięki czemu opieka przed, w trakcie oraz po operacji jest na najwyższym poziomie. Nie mowiac już o efektach zabiegu:) Reasumujac, zaluje ze tak pozno się zdecydowałam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Długo zastanawiałem się nad korektą nosa a teraz żałuję że tak późno się zdecydowałem ale nie żałuję że zabieg wykonała Pani Dr.Anna Olender, której jestem ogromnie wdzięczny że pozbawiła mnie kompleksu. Klinika w Żarkach Letnisko jak i cały personel powodują że człowiek czuje się jak w domu a profesjonalne i kompetentne podejście widać na każdym kroku. Tym co się zastanawiają czy pozbyć się kompleksu i u kogo gorąco polecam Panią Dr. Anne Olender i Klinikę w Żarkach Letnisko. Dziękuję Pani Doktor i wszystkim współpracownikom . Jeszcze tylko dodam że to prawda że korekta nosa nie boli!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Anna Olender - chirurg plastyczny
Znasz już opinie o tym lekarzu?