Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lekarz specjalista chirurgii plastycznej. Przeprowadziła ponad 3000 zabiegów. Z czego ponad połowa to właśnie chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i kosmetyczna. Posiada certyfikaty uczestnictwa w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii piersi, mikrochirurgii i chirurgii ręki. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

  W 1999 roku rozpoczęła pracę i kolejną specjalizację w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu oraz w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Od następnego roku doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności zawodowe w najstarszym w Polsce i liczącym się na świecie ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Specjalizację z tego zakresu uzyskała w 2004 roku pod kierownictwem prof. dr hab. doktora h.c. Kazimierza Kobusa. W 2007 roku objęła ordynaturę Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. Od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Prywatnej Klinice "Weiss Klinik" w Chorzowie.
  W październiku 2012 Dr Olender otworzyła własną Klinike pod nazwą Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej w urokliwym miejscu w Źarkach Letnisko pod Częstochową

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach Wydział Lekarski; 1994 r.

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Anna Olender, chirurg plastyczny w mieście Żarki-Letnisko - Certyfikaty
 • Anna Olender, chirurg plastyczny - Certyfikaty
 • Anna Olender, Żarki-Letnisko - Certyfikaty
 • Anna Olender, chirurg plastyczny w mieście Żarki-Letnisko - Kwalifikacje zawodowe
 • Anna Olender, chirurg plastyczny - Kwalifikacje zawodowe
 • Anna Olender, Żarki-Letnisko - Kwalifikacje zawodowe
 • 17 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie rewelacja!!! Pani doktor bardzo sympatyczna i z duzym poczuciem humoru!!! Odpowiedziala na kazde pytanie!!! POLECAM!!!:)))

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem m-c po zabiegu powiększania piersi a już widać efekty. Piersi są doskonałe- takie jakie sobie wymarzyłam. Zależało mi na naturalnym kształcie i optymalnej wielkości adekwatnie do mojej postury i tak właśnie jest. Szpital w Żarkach to oaza spokoju. Panie pielęgniarki otaczają max.opieką i wsparciem. Pani Dr Olender- polecam tego lekarza w kwestii profesjonalizmu. Kwestia odbioru różnych "fluidów czy humorów" jak niektórzy piszą to sprawa indywidualna. Ja postawiłam na profesjonalizm i jest OK.

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, jestem po operacji plastycznej nosa. To niesamowite jaki profesjonalizm i fachowość ma w rękach Pani dr Anna Olender. Jest człowiekiem stworzonym do tego zawodu. Personel w szpitalu w Żarkach jest w pełni profesjonalny. Panie pielęgniarki są przemiłe i uprzejme. Pani Gabrysia z rejestracji to bardzo kompetentna i miła osoba. Mam zupełnie nowy, prosty i mały nosek, dokładnie taki jak chciałam mieć od zawsze a wszystko to dzięki Pani doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 24 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, jestem 3 m-ce po korekcji uszu. Pisząc krótko: warto zdecydować się na taki zabieg, warto zrobić go u dr A. Olender - doświadczenie, dokładność, nowoczesna klinika, personel. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Nad wyborem kliniki długo się zastanawiałam. Z uwagi m.in na dobre opinie na temat kliniki w Zarkach, zdecydowałam się na operacje powiększenia piersi wlasnie tam. Teraz, już jakiś czas po operacji mogę wszystkim gorąco polecić to miejsce. W klinice panuje domowy klimat, Dr Olender wraz z całym zespołem prezentuja maksymalnie profesjonalne podejście do pacjenta, dzięki czemu opieka przed, w trakcie oraz po operacji jest na najwyższym poziomie. Nie mowiac już o efektach zabiegu:) Reasumujac, zaluje ze tak pozno się zdecydowałam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Długo zastanawiałem się nad korektą nosa a teraz żałuję że tak późno się zdecydowałem ale nie żałuję że zabieg wykonała Pani Dr.Anna Olender, której jestem ogromnie wdzięczny że pozbawiła mnie kompleksu. Klinika w Żarkach Letnisko jak i cały personel powodują że człowiek czuje się jak w domu a profesjonalne i kompetentne podejście widać na każdym kroku. Tym co się zastanawiają czy pozbyć się kompleksu i u kogo gorąco polecam Panią Dr. Anne Olender i Klinikę w Żarkach Letnisko. Dziękuję Pani Doktor i wszystkim współpracownikom . Jeszcze tylko dodam że to prawda że korekta nosa nie boli!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Od miesiąca patrzę w lustro z przyjemnością . Jestem posiadaczką nowego nosa. Świetna klinika, Uroczy i troskliwy personel . Tylko dlaczego tak późno się zdecydowałam?! Było WARTO.

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem po operacji nosa... Jeszcze mam setony i gips ale juz widać od spodu ze nosek jest prosty ... śliczny.. Taki wymarzony!:) Pani doktor super kobieta .. Pełna profesjonalistka.. Zespół pielegniarski idealny! I A pan anestezjolog świetny! No i pani w recepcji bardzo fajna... Naprawdę polecam!!!!! Przy takich fachowcach nie ma sie czego bać! Mozna spokojnie spełniać marzenia:)

  zgłoś nadużycie
 • 7 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do kliniki w Żarkach szperając w internecie. Operowali mnie dr A. Olender i dr A. Kuna. Muszę powiedzieć, że miałam niebywałe szczęście. Jestem po operacji redukcji biustu. Z rozmiaru K mam teraz piękne D. Pozbyłam się strasznego kompleksu, wiecznie niepasujących staników, bólu kręgosłupa i ramienia( problem z asymetrią piersi). Kupując ubrania byłam bliska płaczu, nie mówiąc o strojach kąpielowych i wizytach na basenie. Teraz to przyjemność. Dodatkowym bonusem jest to, że jako zaawansowana 40 latka mam piersi jak 20 latka! Decyzja życiowa! Zadbano o to, żeby nie bolało, świetnie się goiło, w klinice czułam się jak księżniczka. Teraz, 4 miesiące po operacji czuję się świetnie fizycznie i psychicznie. Polecam, bo na pewno lepiej i bardziej komfortowo mi się żyje! Wystarczyło tylko zdobyć się na odwagę. Dziękuję !

  zgłoś nadużycie
 • 9 sierpnia 2013

  Ocena: Dobry

  Miałam wykonaną plastykę nosa u dr Olender w Żarkach. Jestem zadowolona z efektu, nos jest taki jak sobie wyobrażałam,mimo że jeszcze nie zeszła mi do końca opuchlizna. Co do umiejętności i kompetencji Pani dr i personelu nie mam najmniejszych wątpliwości, jednak mam pewne zastrzeżenia co do zachowania Pani Olender. Pani dr nie miała czasu (chęci?) odpowiedzieć na większość moich pytań a na niektóre mnie wręcz wyśmiała. W moim mniemaniu plastyka nosa jest poważną operacją, która wywołała we mnie pewne lęki o własne zdrowie, dlatego jak zapewne wiekszość z pacjentów wolałam rozwiać wszytskie swoje wątpliwości u Pani dr a nie sugerować się wyłącznie wypowiedziami ze stron internetowych. Jednak po bulwersującej reakcji stwierdziłam że na reszte pytań poszukam odpowiedzi na internecie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Anna Olender - chirurg plastyczny
Znasz już opinie o tym lekarzu?