Anna Nowicka, endokrynolog Bydgoszcz
Endokrynolog dr n. med.

Anna Nowicka

30

Adresy

Informacje o lekarzu

Usługi

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • 30 lipca 2014

  Ocena: Dobry

  Pani doktor słucha uważnie jest wnikliwa nie rozpoczyna leczenia bez aktualnych wyników badań, po pierwszej wizycie jestem zadowolona i będę kontynuowała leczenie. jedyny mankament to,to że wyniki badań robi się płatne, a hormony mało nie kosztują.... Katarzyna M

  zgłoś nadużycie
 • 28 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo miła p. doktor wyjaśni, porozmawia, doradzi, chodziłam do niej jeszcze w elmedzie i było ok.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest osobą bardzo życzliwą . Udziela konkretnych porad, jest wnikliwym diagnostą. Polecam, rzadko można spotkać tak wnikliwego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam gorąco wizyty u Pani doktor. Byłam wczoraj w gabinecie pierwszy raz i jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta, jej dokładnością, życzliwością i spokojem. Jest to świetny specjalista, który tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, daje jasne porady, ale przede wszystkim słucha co pacjent ma do powiedzenia, a to się rzadko zdarza. Z pewnością będę nadal korzystała z porad Pani doktor i wszystkim tym, którzy do tej pory spotykali się z przedmiotowym traktowaniem pacjenta przez lekarza doradzam to samo.

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła, sympatyczna osoba. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, widać, że skupia się na pacjencie indywidualnie. :) [ a najczęściej spotyka się lekarzy, którzy obsługują ma 5 min i traktują pacjentów przedmiotowo].

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna i rzeczowa. Pierwszy raz trafiłam na endokrynologa, który zbadał mnie dokładnie, zlecił dodatkowe badania. Polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Super podejście do pacjenta. Leczę się na tarczycę od 3 lat, z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania na Bydgoszcz, musiałam poszukać również endokrynologa. Uważam, że to był bardzo dobry wybór. Rzadko spotyka się takich profesjonalnych lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam wczoraj po raz pierwszy u Pani Doktor i jestem zadowolona z wizyty . Sympatyczna Pani uśmiechnięta taka ludzka wysłucha pacjenta zbada i później zleci badania Polecam jak najbardziej :)

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Po wejściu do gabinetu Pani Doktor przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia pacjenta. Pada pytanie co najbardziej przeszkadza w mojej chorobie ( czy jest to zła kondycja skóry, włosów, uczucie ciągłego zimna czy też przybieranie na wadze ). Konkretnie mówi o stanie zdrowia i przedstawia program dawkowania leków. Lekarz wspaniały, godny polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 18 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor super babka i bardzo dobry specjalista leczę się u niej od lat ,życzmy sobie tylko takich kompetentnych i życzliwych lekarzy. Mariola

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?