W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie: endokrynolog.bydgoszcz.pl więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie:

endokrynolog.bydgoszcz.pl

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Nie bede sie dlugo rozwodzic nad zaletami pani doktor, napisze ze jest po prostu bardzo dokladnym lekarzem, swietnym diagnosta, nie pozostawia zadnych pytan bez odpowiedzi, a do tego wszystkiego jest sliczna kobieta.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Atmosfera wizyty bardzo sympatyczna. Pani doktor udziela konkretnych i rzetelnych odpowiedzi na każde zadane jej pytanie. Lekarz godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy bylo.

 • dobry

  Bardzo miła i rzetelna lekarka. Nie pędzi z wizytą i odpowie na każde pytanie. To była moja 1 wizyta .

 • bardzo dobry

  Byłam u wielu lekarzy, lepszego nie znalazłam, nie pójdę już do żadnego innego. Dobry specjalista pozostający dobrym człowiekiem. Dba o szczegóły. Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta bardzo pozytywna, Pani doktor miła, sympatyczna, niestwarzająca żadnych barier. Póki co jestem bardzo zadowolona. Polecam.

 • bardzo dobry

  bardzo konkretnie, rzeczowo.. przede wszystkim spokojne podejście i wytłumaczenie problemu. nic ma innej opcji, jak tylko polecenie :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor zawsze była i jest dla pacjenta.Pełna poświęcenia i serca.Znająca się na rzeczy. Jestem pod stałą opieką od kilku lat i nie mogę powiedzieć choćby jednego złego słowa. Poświęca pacjentowi swój czas niezależnie czy wizyta była na fundusz czy prywatnie. Polecam! Monika

 • bardzo dobry

  Najlepsza endokrynolog, a nawet najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. A trochę już tych gabinetów zwiedziłam ;) Wspaniała atmosfera, od razu poczułam się jak u siebie, a Pani doktor jest bardzo kompetentna i globalnie spojrzała na mój dość skomplikowany przypadek, wyjaśniła zależności między różnymi chorobami i poświęciła mi aż godzinę, bez dodatkowych opłat. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, wszystkie wyniki zostały dokładnie przeanalizowane. Super, polecam!

 • bardzo dobry

  Pani doktor należy do nielicznych lekarzy,których naprawdę interesuje stan zdrowia pacjenta. Pani doktor jest osobą, która dokładnie szuka przyczyny dolegliwości chorego, patrzy na cały organizm człowieka a nie tylko pod kątem endokrynologicznym-dlatego potrafi postawić dobrą diagnozę i rozpocząć prawidłowe leczenie. Polecam rozpoczęcie leczenia u tego endokrynologa, ja z pewnością nie zmienię już lekarza.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, pełen profesjonalizm.Wiem,ze moge o wszystkko zapytać,a podczas wizyty czuje sie,ze jestem w dobrych rekach

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę