dr n. med.

Anna Nowicka

Endokrynolog

Umów wizytę 1975 odwiedzin w ciągu 30 dni

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie: endokrynolog.bydgoszcz.pl więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie:

endokrynolog.bydgoszcz.pl

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

 • schorzenia endokrynologiczne

Lekarze polecają tego specjalistę

3

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W dniu dzisiejszym miałam przyjemność mieć wizytę u pani doktor. Jestem tak szczęśliwa i spokojna że niczego się nie boję. Otrzymując wynik usg internisty ze skierowaniem do endokrynologa byłam załamana. Jeszcze bardziej się załamałam kiedy dotarło do mnie jak bardzo odległe terminy oczekiwania są na wizytę. Sugerując się opiniami zadzwoniłam do pani doktor, która po moim telefonie ODDZWONIŁA co było dla mnie sytuacją co najmniej zaskakującą. Kiedy ze mną porozmawiała i zaproponowała że w takiej sytuacji przyjmie mnie na drugi dzień byłam bardzo bardzo szczęśliwa. Pomimo strachu jaki mi towarzyszył po wizycie stwierdzam że cokolwiek się stanie wiem że jestem pod świetną opieką. Pani Anna Nowicka jest lekarzem z powołania, jest niesamowita. Przeogromna wiedza i idealne podejście do pacjenta. Po wizycie u pani doktor nie czuję już strachu, wiem czego mogę się spodziewać, jak będzie dalej przebiegało leczenie, wiem wszystko to co pacjent wiedzieć powinien. Jestem naprawdę ogromnie szczęśliwa bo taki lekarz jest niestety rzadkością. Polecam tego specjalistę wszystkim, absolutnie bez wyjątku i jeszcze raz dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Nie bede sie dlugo rozwodzic nad zaletami pani doktor, napisze ze jest po prostu bardzo dokladnym lekarzem, swietnym diagnosta, nie pozostawia zadnych pytan bez odpowiedzi, a do tego wszystkiego jest sliczna kobieta.

 • bardzo dobry

  Po wizytach u dwóch endokrynologów stwierdzam, że był to dobry wybór. Moje obawy zostały rozwiane. Bardzo dobra komunikacja. Lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Polecam bardzo! Świetna komunikatywność, duża i aktualna wiedza, również ta z zakresu Hashimoto, nienaganna diagnostyka, indywidualne podejście do pacjenta i do wyboru leczenia. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty.

 • bardzo dobry

  Najmillszy lekarz jakiego poznalam , profesionalna , mila , zainteresowana pacientem ;! Oby wiecej takich lekarzy bedzie duuuuzo duuuzo lepiej

 • bardzo dobry

  Kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Pani doktor cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania, do tego w sposób zrozumiały dla laika. Zalecenia rozsądne i zgodne z najnowszą wiedzą medyczną. Polecam

 • bardzo dobry

  Będąc od kilku lat pod opieką p. dr A. Nowickiej czuję się spokojna i bezpieczna, tym bardziej teraz kiedy spodziewam się dziecka, za co jestem bardzo wdzięczna, dziękuję! :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wnikliwie udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Nie leczy tylko euthyroxem.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i pierwsza moja wizyta u endokrynologa w ogóle. Mam nadzieję, że Pani Doktor pomoże mi w moich dolegliwościach :) Na spotkaniu była bardzo skoncentrowana, kompetentna, z olbrzymią - uważam - wiedzą i przy tym bardzo sympatyczna. Na pewno umówię się na kolejną wizytę.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, niezwykle kompetentna, udziela wszelkich wyjaśnień. Dawno nie spotkałam lekarza z tak indywidualnym podejściem do pacjenta.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę