W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie: endokrynolog.bydgoszcz.pl więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie:

endokrynolog.bydgoszcz.pl

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Nie bede sie dlugo rozwodzic nad zaletami pani doktor, napisze ze jest po prostu bardzo dokladnym lekarzem, swietnym diagnosta, nie pozostawia zadnych pytan bez odpowiedzi, a do tego wszystkiego jest sliczna kobieta.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo konkretna i wnikliwie analizuje objawy. Poświęca pacjentowi dużo uwagi. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Komunikatywna. Wnikliwie udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Atmosfera wizyty bardzo sympatyczna. Pani doktor udziela konkretnych i rzetelnych odpowiedzi na każde zadane jej pytanie. Lekarz godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy bylo.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor Nowickiej. Wrażenia? Kobieta rzeczowa, bardzo uprzejma, czułam się naprawdę komfortowo. Co mnie do niej przekonało? To, że nie ukrywała, że mój przypadek jest nietypowy, trudny i że na chwilę obecną nie będzie mnie oszukiwać, że wie jak mi pomóc, bo nie wie i że przyznała sama, że musi zasięgnąć lektury medycznej, by potem móc mi ewentualnie pomóc. To rzadkość, gdyż do tej pory lekarze różnych specjalności woleli "wkleić" mi jakiś "kit" na odczepnego lub przepisywać w ciemno leki, które działały tylko objawowo, a nie szukali przyczyny moich problemów. Pani doktor zleciła badania,zmieniła dawkę euthyroxu. Wyjaśniła kilka kwestii. Cóż... póki co jestem zadowolona :)

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta i bardzo miłe wrazenie.Pani doktor konkretna,dokładnie i rzeczowo odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości.Z pewnością pozostanę pacjentką na dluzszy czas.Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Wspaniały, bardzo kompetentny lekarz, a przy tym cudowny człowiek. Zawsze uśmiechnięta, w pełni oddana pacjentom. Każdy lekarz powinien brać przykład z tej Pani!!!

 • bardzo dobry

  Wspaniały kompetentny lekarz i cudowny czas. Zawsze uśmiechnięta i w pełni oddana pacjentowi. Każdy lekarz powinien brać przykład z tej Pani.

 • dobry

  Bardzo miła i rzetelna lekarka. Nie pędzi z wizytą i odpowie na każde pytanie. To była moja 1 wizyta .

 • bardzo dobry

  Cudowny lekarz i człowiek. Niesamowicie kompetentna, miła i pomocna. Każdy lekarz powinien brać przykład z Pani dr Anny Nowickiej, ponieważ tacy lekarze w tych czasach to rzadkość!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę