dr n. med.

Anna Nowicka

Endokrynolog

Umów wizytę 150 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie: endokrynolog.bydgoszcz.pl więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie:

endokrynolog.bydgoszcz.pl

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

 • schorzenia endokrynologiczne

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W dniu dzisiejszym miałam przyjemność mieć wizytę u pani doktor. Jestem tak szczęśliwa i spokojna że niczego się nie boję. Otrzymując wynik usg internisty ze skierowaniem do endokrynologa byłam załamana. Jeszcze bardziej się załamałam kiedy dotarło do mnie jak bardzo odległe terminy oczekiwania są na wizytę. Sugerując się opiniami zadzwoniłam do pani doktor, która po moim telefonie ODDZWONIŁA co było dla mnie sytuacją co najmniej zaskakującą. Kiedy ze mną porozmawiała i zaproponowała że w takiej sytuacji przyjmie mnie na drugi dzień byłam bardzo bardzo szczęśliwa. Pomimo strachu jaki mi towarzyszył po wizycie stwierdzam że cokolwiek się stanie wiem że jestem pod świetną opieką. Pani Anna Nowicka jest lekarzem z powołania, jest niesamowita. Przeogromna wiedza i idealne podejście do pacjenta. Po wizycie u pani doktor nie czuję już strachu, wiem czego mogę się spodziewać, jak będzie dalej przebiegało leczenie, wiem wszystko to co pacjent wiedzieć powinien. Jestem naprawdę ogromnie szczęśliwa bo taki lekarz jest niestety rzadkością. Polecam tego specjalistę wszystkim, absolutnie bez wyjątku i jeszcze raz dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Nie bede sie dlugo rozwodzic nad zaletami pani doktor, napisze ze jest po prostu bardzo dokladnym lekarzem, swietnym diagnosta, nie pozostawia zadnych pytan bez odpowiedzi, a do tego wszystkiego jest sliczna kobieta.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, niezwykle kompetentna, udziela wszelkich wyjaśnień. Dawno nie spotkałam lekarza z tak indywidualnym podejściem do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Od paru lat sprawdzony dokładny lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Polecam w 100 procentach :)

 • bardzo dobry

  Lekarka, która słucha , tłumaczy , jest zainteresowana tym co mówi pacjent i udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Uśmiech i pozytywne nastawienie do Pacjenta, jest z pewnością kolejną pozytywną cechą Pani Doktor . Polecam

 • bardzo dobry

  Pani doktor przywitała mnie uśmiechem na dzień dobry.To była moja pierwsza wizyta u Pani Anny Nowickiej. Ujęła mnie swoim ciepłem i optymizmem. Jako pierwszy endokrynolog zainteresowała się nie tylko moimi wynikami, ale moim samopoczuciem. Nie skupiła się tylko i wyłącznie na wynikach "tarczycowych", ale zwróciła również uwagę na inne parametry. Doradziła by udać się jeszcze na inne badania i do innego specjalisty. Odpowiadała chętnie na wszystkie pytania, które zadałam. Z pewnością zostanę pacjentką Pani doktor gdyż dostrzegam ogromną różnicę w podejściu do pacjenta (w porównaniu z innymi lekarzami). Mam świadomość, że leczenie mojego schorzenia nie jest wcale takie proste ale Pani doktor w ogóle tego nie ukrywała i tłumaczyła, że należy być systematycznym i wytrwałym. Polecam każdemu, kto nie znalazł jeszcze dobrego endokrynologa. Wprawdzie nie wiem jeszcze jaki będzie efekt leczenia, ale czuję, że Pani Anna Nowicka jest lekarzem, któremu warto zaufać.Tego dnia na wizycie była jeszcze moja koleżanka i miała dokładnie takie same odczucia po wyjściu z gabinetu. Szczerze polecam:)

 • bardzo dobry

  Pani doktor przesympatyczna. Wszystko dokładnie pacjentowi wytłumaczy. Mało jest już takich lekarzy. Polecam bardzo serdecznie!!!

 • bardzo dobry

  rzetelna dokładna bez zadnych problemow odpowiada na wszystkie pytania, nawet jesli czas wizyty się skonczył, uśmiechnieta zawsze ma dobry humor i zawsze rozwiewa moje wszytskie wątpliwości :) jak najbardziej pooooleeeecam! widać ze to co robi jest jej pasją :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, dopytywała o różne objawy, zleciła badania. Leczę się na niedoczynność tarczycy od 7 lat i mam nadzieję, że trafiłam wreszcie do lekarza, który poprowadzi kompleksowo moje leczenie. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona.

 • bardzo dobry

  Jak zwykle pełen profesjonalizm, życzliwy uśmiech i empatia! Lekarz z pełnym poświęceniem dla pacjenta. POLECAM

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę