Anna Koterba

Psychiatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Przecudowna pani doktor. Pani Ania to anioł , który zawsze wysłucha i pomoże . Dzięki jej pomocy powoli wychodzę na prostą . Tak jak wyżej jest napisane w opiniach że pani doktor powinna dostać nagrodę za takie serce do tej pracy to prawda to co ona robi jest godne podziwu :) Polecam naprawdę !!!

 • bardzo dobry

  Gdy myślałam, że upadłam na dno rozpaczy i zniechęcenia i że nikt mi już nie jest w stanie pomóc, Bóg postawił na mojej drodze anioła, który podał mi rękę i.....wstałam. Dziękuję pani doktor za wszystko, za czas, dobre i mądre słowo, za pomoc i za to, że ma pani w sobie tyle ciepła, dobroci i zrozumienia dla drugiego człowieka. Dziękuję...

 • bardzo dobry

  witam wszystkich serdecznie bardzo dużo dobrego słyszałam o pani doktor ale niestety nie moge sie dodzwonić tam gdzie pani doktor przyjmuje czyli na byłych więżniów nie wiem co robić jestem załamana potrzebuje pomocy byłam u kilku psychiatrów ale do żadnego nie miałam przekonania każdy tylko coś tam przepisał jakieś tabletki a ja zamiast czuć sie lepiej po nich to jeszcze gorzej mnóstwo skutków ubocznych i tak sie męcze zależy mi żeby pójść do pani doktor ullmann ane jak sie mam z nią skontaktować czy ma może jakiś inny numer tel?

 • dobry

  bardzo dobra pani doktor chodze do niej polecam .


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec. Momentalnie trafnie oceniła Pani doktor moje problemy. Jej diagnoza, rozmowy, dobór leków i prowadzenie leczenia pozwoliły mi poukładać sobie życie. Dzięki Pani doktor powracam do życia w rodzinie i w pracy. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Pani Anna jest specjalistką w swej dziedzinie, osobą o wielkim sercu, która potrafi zrozumieć pacjenta.

 • bardzo dobry

  PANI ANNA JEST NAJLEPSZĄ LEKARKĄ JAKĄ KIEDYKOLWIEK POZNAŁEM.LECZĘ SIĘ U PANI DOKTOR JUŻ OD 10 LAT,BARDZO DUŻO MI POMOGŁA I JESTEM ZA TO PANI DOKTOR BARDZO WDZIĘCZNY,ZAWSZE DOBRZE WE WSZYSTKIM POTRAFI DORADZIĆ I ZAWSZE ZNAJDZIE NA TO CZAS MIMO ŻE MA ZAWSZE BARDZO DUŻO PACJENTÓW.PANI ANIA JEST GODNA POLECENIA. PANI DOKTOR TAK W OGÓLE TO POWINNA DOSTAĆ SUPER NAGRODĘ OD SŁUŻBY ZDROWIA ZA TO ŻE TAK BARDZO SIĘ PRZYKŁADA DO SWOJEJ PRACY I POMAGA TAK DUŻO PACJENTOM. EDWARD ŚLIWA.

 • bardzo dobry

  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

 • bardzo dobry

  Zadzwoń do Poradni Zdrowia Psychicznego i poproś o przełączenie do Pani Koterby tel:32-432-94-53

 • neutralny

  jak prywatnie skontaktowac sie z pania doktor?

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Zbigniew Piotrowski - psychiatra, Maria Brzezińska-Musioł - psychiatra, Grzegorz Marek Trepka - psychiatra, Marcin Aleksander Kaczmarczyk - psychiatra, Ewa Hercog - psychiatra, Edyta Fornal-Mazur - psychiatra, Zbigniew Jan Cyran - psychiatra, Tomasz Janusz Grzyb - psychiatra, Elżbieta Maria Krupa - psychiatra, Urban Stanisław - psychiatra, Jolanta Bożena Kapek-Ksol - psychiatra, Adam Wincenty Miera - psychiatra, Iwona Nowak-Pilarski - psychiatra, Przemysław Drozd - psychiatra, Monika Wolska - psychiatra, Małgorzata Bronisława Kostka - psychiatra, Olga Marta Jasek - psychiatra, Zygmunt Szymański - psychiatra