Andrzej Szmurło, dermatolog Warszawa
Dermatolog dr n. med.

Andrzej Szmurło

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

60
 • 25 marca 2014

  Ocena: Neutralny

  nie wiem skąd tyle komentarzy, leczenie takie samo jak u wszystkich czyli aknenormin, a szereg badań to standard aby móc w ogóle zacząć te kuracje. ja nie jestem zadowolona. trądzik wrócił pół roku po zakończeniu kuracji, i co teraz mam zrobić? znów wydawać kupę kasy na aknenormin?

  zgłoś nadużycie
 • 18 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pod skrzydła doktora Szmurło trafiłam w marcu tego roku. Zlecił szereg badań, a nie leczył w ciemno. Zaczął od wnikliwej diagnozy to był strzał w dziesiątkę. Kuracja dość kosztowna , jak i same wizyty, ale zdecydowanie polecam. Co najważniejsze _ pan doktor nie leczy skutków , ale przyczynę problemu. W tej chwili mam buzię jak marzenie , a u pana doktora leczy się teraz mój facet. Serdecznie polecam współpracę z doktorem Szmurło :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  He is the best dermatologist I've ever visited in Warsaw. As I am foreigner,I have difficulties in communicating with the dermatologist in Poland. But, Dr. Szmurlo speaks perfect English and unlike other dermatologist who doesn't spend much time in listening my skin problem; He is very patient in listening to my acne problem and explained everything in detail. I had visited 3 different dermatologists in Warsaw without any positive results till I visited Dr. Szmurlo :) Although the consultant fee is a little expensive, his excellent knowledge, experience and service totally worth the price.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny lekarz, podchodzący z pasją do swojej pracy, cierpliwie odpowiadający na pytania. Byłam u niego na kontrolnej dermatoskopii, więc nie ocenię skuteczności leczenia, co nie zmienia faktu, że wystawiam mu bardzo dobrą ocenę za bardzo dobre wrażenie po wizycie.

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity lekarz! Doświadczony, zainteresowany zdrowiem pacjenta, pomocny, skuteczny. Wyleczył z rewelacyjnymi efektami trądzik młodzieńczy i kurzajkę (bez wypalania, dość nietypowymi metodami). Nigdy nie spotkałam na swojej drodze lekarza z takim podejściem do pacjenta i cieszę się, że trafiłam na Pana doktora. Życzę Mu wszystkiego najlepszego.

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Szmurło to najlepszy dermatolog z jakim miałam do czynienia (a naprawdę byłam u wielu). Pomógł mi i wszystkim znajomym, którym go poleciłam. Kompetentny, miły, przesympatyczny. Wzór lekarza. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i z czystym sercem go polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że Bardzo sympatyczny lekarz. Wiem, co mówię, bo odwiedziłam już wielu. Po obejrzeniu skóry i szczegółowym wywiadzie, zaproponował przebieg leczenia, uwzględniając moje drobne sugestie. Poświęcił mi dużo uwagi i czasu. Wydaje się, że wie, co mówi, że jest w stanie rozwiązać problem. Zakłada różne warianty przebiegu leczenia i omawia różne sposoby ich rozwiązania. Choć nie obiecuje gruszek na wierzbie i nie daje 100% gwarancji, wychodząc z gabinetu miałam wrażenie, że trafiłam w dobre ręce i jest nadzieja na wyleczenie. Póki co rozpoczynam leczenie ale zamierzam tu wrócić podzielić się opinią, kiedy będą już jakieś efekty. Jak na pierwszą wizytę nie mogę nic zarzucić. Miły człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz, poświęca dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. potrafi leczyć innymi lekami niż tylko sterydy,nie to co niektórzy lekarze.

  zgłoś nadużycie
 • 20 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłem do tego lekarza sugerując się opiniami na tym portalu. I nie zawiodłem się. Pełen profesjonalizm. Super podejście do pacjenta, trafna diagnoza i odpowiednie leczenie z pozytywnym skutkiem. Polecam wszystkim poszukującym znakomitych lekarzy z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest super pod każdym względem.Moja druga wizyta i znowu diagnoza w \"10\".Polecam!!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online