Anatol Bagiński

22 opinii

psychiatra

Rybnik, ul. Kard.Kominka 31

Kontakt

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

ul. Kard.Kominka 31 , 44-200 Rybnik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

ul. Jagiellońska 7 , 44-280 Rydułtowy

Opinie pacjentów

22
 • 17
 • 4
 • 1
 • Uwielbiam tego lekarza! Pomógł mi w najgorszym stanie jakim mogłam się znaleźć!! Miły, serdeczny, spokojny i cierpliwy! Potrafi wysłuchać i chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Nigdy nie zbywa pacjenta!! Pociesza i uspokaja. Do rany przyłóż. Z całego serca POLECAM!!!

  Beata

  Ocena bardzo dobry

  20 maj 2015 17:05:17

 • Super lekarz,podejście do pacjenta nie do opisania,nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza,porozmawiał,nie żałował czasu i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania.Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i pozostanę pod opieką u tego specjalisty.POLECAM!!!

  Katarzyna

  Ocena bardzo dobry

  20 lut 2014 21:36:03

 • 2h - tyle spędziłem w poczekalni przed gabinetem pana Bagińskiego, ponieważ wizyty nie są umawiane, a pacjenci zaczynają koczowanie przed drzwiami na dłuuugo przed godzinami przyjęć. Dobra opcja dla lubiących nawiązywać kontakty u psychiatry lub liczących na przypadkowe spotkanie z kimś znajomym. Po 2 minutach wizyty ma się wrażenie, że lekarz ma już pod ręką remedium na nasze dolegliwości a dalsza część błyskawicznego wywiadu nakierowana jest jedynie na upewnienie się o braku przeciwwskazań dla przepisywanego leku. Może się mylę, ale odniosłem wrażenie, że każdy pacjent bez względu na stopień i nasilenie swoich problemów na starcie dostaje receptę na paroxinor (paroksetynę - najsilniejszy lek z grupy SSRI). Co ciekawe pan Bagiński zaleca nieczytanie informacji o możliwych skutkach ubocznych leków (sam o nich też nie informuje) - a te mogą być bardzo poważne, o czym miałem przykrość się przekonać. To jakiś skandal! Nie wiem - być może taka mcdonaldyzacja to przypadłość współczesnej psychiatrii w ogóle. Aby było obiektywnie trzeba przyznać, że lekarz z kulturą i mega pozytywnym podejściem do pacjenta.

  GondolJerzy

  Ocena słaby

  4 sty 2013 12:07:08

 • Już wchodząc do jego gabinetu człowiek czuje się zaopiekowany. Jak dla mnie to prawdziwy lekarz - praktyk, a nie teoretyk. Realista, nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale jednocześnie potrafi wesprzeć. To bardzo rzadka cecha.

  basik44

  Ocena bardzo dobry

  21 gru 2012 23:09:21

 • Popieram wszystkie pozytywne komentarze. Pan doktor pomógł mi bardzo, lecze się od lutego i już po miesiącu widzę efekty, czuję się wspaniale, a co najważniejsze mam tak dobrane leki, że nie uzależniam się od nich. Polecam serdecznie Pana doktora :)

  rybniczanka

  Ocena bardzo dobry

  12 cze 2012 16:41:40

 • Polecam gorąco, to nie fikcja, pomógł mi bardzo. Leczyłam u Pana doktora stany depresyjne po ciężkich przeżyciach. Trafił z lekiem. Podejście do pacjenta pozytywne. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Był cierpliwy, gdy pytałam o wyjaśnienia jak działają leki, które zapisał.

  em

  Ocena bardzo dobry

  18 mar 2012 21:58:22

 • Wszystkim chciałabym życzyć, żeby trafiali do lekarzy z takim powołaniem i empatią wobec swoich pacjentów. Niesamowicie pogodny i dobry człowiek, który potrafi dać pacjentowi nadzieję. Prowadzi dokładne notatki na temat swoich pacjentów, co jest bardzo pomocne podczas dobierania lekarstw. Kompetentny i profesjonalny. Przyjmuje w Rydułtowach (czwartki) i w Rybniku (wtorki). Pracuje też w rybnickim szpitalu psychiatrycznym.

  Mira

  Ocena bardzo dobry

  23 lut 2012 16:08:48

 • Świetny lekarz wspaniałe podejście do pacjenta potrafi dotrzeć do każdego .

  m k.

  Ocena bardzo dobry

  7 gru 2011 10:29:58

 • Jeden z lepszych lekarzy w regionie, potrafi bardzo dobrze wychwycić co dolega pacjentowi i dodatkowo podnieść go na duchu. Niewątpliwą zaletą jest też fakt, że nie jest drogo.

  MZ

  Ocena bardzo dobry

  1 paź 2010 12:38:21

 • Bardzo dobry lekarz , dobrze zajmie sie pacjentem . W gabinecie nawet przez 2 godziny moze wysłuchac chorego, Polecam !

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  6 wrz 2010 23:26:13


Pobieranie danych

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK