Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Dr Garstecka jest świetnym specjalistom z ludzkim podejściem do człowieka. Jest osobą niezwykle przyjemną i kompetentną. Przeprowadziła operację wycięcia migdałka gardłowego mojego niespełna 5-letniego synka. Zabieg w Citomedzie trwał ok.30 min. Po nim mój syn nie miał żadnego krwawienia, bólu ani powikłań. Opieka rewelacyjna . Pragnę nadmienić, że zabieg został wykonany na koszt NFZ, a nie prywatnie. Przyznam szczerze, że nie spotkałem na swojej drodze równie życzliwego i przyjaznego lekarza. Z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę .

 • bardzo dobry

  Pani dr Agnieszka Garstecka to wspaniały lekarz i cudowny, wrażliwy na cierpienie człowiek. Od kilku miesięcy nie potrafiono zdiagnozować i pomóc mojej mamie. Pani Agnieszka przy pierwszej wizycie zdiagnozowała i podczas tej wizyty też pomogła. Dolegliwości ustąpiły. Mama jest szczęśliwa. Wszystko w ramach NFZ. Mama jest już osobą w podeszłym wieku i często każdą dolegliwość tłumaczy się wiekiem a tutaj jedna wizyta i cierpienie wielu miesięcy minęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pani doktor dziękujemy!

 • bardzo dobry

  pani dr.kiedys przyjmowała w Grudziadzu chodziłam z córką niema lepszego laryngologa teraz jestesmy pod opieką innego lekarza i niema wogule o czym mówi bo tylko pani Agnieszka konkretnie badała i wiedzielismy co się dzieje

 • bardzo dobry

  Właśnie wróciłam od Pani Doktor. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy. Miła, rzeczowa, a przede wszystkim zaangażowana w problem pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pani Agnieszka jest świetnym lekarzem. Trafiłam do niej przez "przypadek" i bardzo się z tego cieszę. Chorobę zdiagnozowała już po kilku minutach badania, a wyniki szczególowych badań ją potwierdziły. Bardzo dokładnie i zrozumiale :-) opowiada o ewentualnych chorobach, ich przyczynach i skutkach. (Nie bylam prywatnie). Męża z bólem zatok przjęła prywatnie z dnia na dzień (była równie miła i kompetentna). Polecam każdemu kto szuka DOBREGO laryngologa.

 • bardzo dobry

  Polecam Dr.Agnieszkę Garstecką to bardzo dobry lekarz.Moja córka miała usunięty 3 migdałek i podcięte 2 boczne.Zabieg odbył się w Citomedzie,bardzo chciałabym podziękować Pani Dr.Garsteckiej,lekarzowi anestezjologowi,oraz całemu personelowi obecnemu na oddziale przed,w trakcie i po zabiegu.Dziękuje!

 • słaby

  Według mnie pani doktor pasuje do pacjentów, którzy lubią dyscyplinę wojskową - dziecko ma wykonywać polecenia, kiedy boli - nie mają racji, no bo przecież badanie nie boli :-(. Odniosłam wrażenie, że dziecko nie jest człowiekiem tylko materiałem do badań. Brak podejścia do dziecka, mało delikatne badanie, brak umiejętności rozmowy z małym pacjentem. Przykro mi to pisać, ale był to najgorszy kontakt z lekarzem w naszej historii. Aha - byliśmy prywatnie.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Do Pani dr. Garsteckiej dostałam się z polecenia i naprawde nie żałuję. Jest to specjalistka- otolaryngolog godna tej nazwy. Lekarz bez rutyny i wynoszenia się ponad pacjenta.Rewelacyjne podejscie do pacjentów "niestandardowych".Mojego synusia powierzyłam własciwej osobie(oczywiści całemu zespołowi należą się podziękowania). SZkoda, że kilka lat wcześniej nie znałam Pani Doktor, wówczas moja córka nie musiałaby przeżywać koszmaru wycinania migdałów bez ogólnego znieczulenia. Gorąco polecam!!

 • bardzo dobry

  Pani Dr Garstecka, to najmilszy lekarz z jakim miałam doczynienia w ciągu całego życia. Bardzo rzetelnie zajmuje się swymi małymi pacjentami. Konkretna i rzeczowa. W razie konieczności udzieli rady nawet przez telefon, i wcale nie jesteśmy pacjentami gabinetu prywatnego, tylko przychodni w Grudziądzu. Mój 4 letni synek wcale nie obawia się wizyt u Pani doktor, wręcz na nie czeka.

 • bardzo dobry

  Polecam dr. Garstecką. Syn miał przerośnięty trzeci migdał, dr. zajęła się nim b.dobrze, jest serdeczna i b.rzeczowa. Po zabiegu żadnych komplikacji, wszystko w najlepszym porządku.