Adres

Leszczyńskiego 60 lok. 54, Lublin
City-Dent Centrum Stomatologii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Stomatologia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Przyznam bardzo obawiałam się leczenia mojej wady zgryzu. Na szczęście trafiłam do Pani Zofii która jest prawdziwym profesjonalistą ! Fantastyczna, przyjazna atmosfera . A co najważniejsze dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Pani Doktor wreszcie mogę cieszyć się pięknymi, prostymi ząbkami !!! Bardzo dziękuję !!! I jak najbardziej polecam wszystkim którzy poszukują dobrego ortodonty.


K
Użytkownik zweryfikowany

Wszystko w jak najlepszym porządku! POLECAM! Pani Zofia ma prawdziwy fach w dłoniach. Najlepszy ortodonta, u jakiego się leczyłem. Bardzo polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest super lekarzem. Zawsze profesjonalna, zawsze pomocna. Jestem bardzo zadowolona z efektów jej pracy: mam piękny prosty i biały uśmiech. Teraz leczy się u Pani doktor moja siostra i jej dzieci. POLECAM !!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Do Doktor Cecherz trafiłam poprzez polecenie. I nie żałuję. Od początku byłam informowana jak długo będzie trwało leczenie, ile będzie kosztowało, jakie będą poszczególne etapy. Przypadek mój konsultowałam wcześniej z innymi ortodontami i uzyskiwałam informacje, że jestem tzw. 'trudnym przypadkiem' i cały proces mojego leczenia będzie bardzo ciężki i może zakończyć się niepowodzeniem. Dodam, ze w trakcie noszenia aparatu byłam w ciąży i leczenie było specjalnie dostosowywane do mojego stanu. Obecnie jestem już trzy miesiące po zdjęciu aparatu i efekt jest nadal idealny. Polecam Dr Cecherz z czystym sumieniem!!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam!!! Zacząłem swoją przygodę z aparatem dwa lata temu. Moja pierwsza lekarka zaleciła mi wyrwanie 4 zdrowych zębów - 5 i 6. Miałem też nosić oprócz aparatu na zębach, aparat na podniebienie. Tuż przed pójściem do chirurga przypadkowo trafiłem na konsultację do Orto - Dentu. Okazało się że da się uniknąć pozbycia się zębów. Założyłem aparat w gabinecie dr Cecherz. Za dwa miesiące zdejmuję aparat, jestem bardzo zadowolony. Efekty super!! Wszystkim radzę uważnie wybierać ortodontę.


P
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u doktor Cecherz od dłuższego czasu. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta i na pierwszy rzut oka widać, że ma duże doświadczenie. Od razu poinformowała mnie o planowanym przebiegu leczenia, jego długości i trudnościach, które mogą wystąpić, więc mogłem świadomie podjąć decyzję o rozpoczęciu tej długiej terapii, jaką jest noszenie aparatu stałego. Potem praktycznie wszystko, co zostało mi przedstawione na początku się sprawdziło, a efekty pojawiały się mniej więcej zgodnie z planem. To jest bardzo ważne - kontakt z pacjentem i dobra informacja, bo przy aparacie stałym naprawdę trzeba mieć dużo cierpliwości. Dziękuję doktor Cecherz i polecam wszystkim!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja osobiście polecam leczenie u Pani Doktor. Nie miałam straaasznie krzywych zębów, przynajmniej moim zdaniem, ale z przyczyn leczniczych po prostu musiałam założyć aparat ortodontyczny. Te przyczyny to zły zgryz i przez to nadmierne ścieranie się zębów, co w przyszłości mogło skończyć się pop prostu starciem zdrowych zębów. Teraz jestem po leczeniu i zęby są iście hollywoodzkie:) Słyszę dużo komplementów, że mam naprawdę ładne zęby nawet od osób, które dopiero poznałam.Teraz zęby to zdecydowanie jedna z moich większych zalet. Oczywiście nie było lekko. Aparat nosiłam przez ponad 2 lata. Wizyty co 4-6 tygodni, czasem dosyć bolesne w skutkach, więc trzeba się liczyć z pieniędzmi i tym, że może bywać nieprzyjemnie. Ale było warto. Sama Pani Doktor jest doświadczona, widać, że ma dużą wiedzę. Wie co robi. Może nie jest ociekająca lukrem w stosunku do pacjentów, ale też nie jest niemiła. Po prostu kobieta zajmuję się swoją pracą, chyba przecież o to chodzi. Dla mnie profesjonalistka.


W
Użytkownik zweryfikowany

Wszystkim gorąco polecam wizytę u Pani Zofii Cecherz w ORT-Dencie! Wspaniały specjalista w zakresie ortodoncji. Wszystkim z ciężkimi przypadkiami od razu radzę się tam skierować. Ja straciłam dwa lata na leczenie u nie do końca zorientowanych lekarzy:(((((
U Pani doktor leczę się od 1,5 roku i widzę wyraźne efekty. Leczenie przebiega tak jak przewidziała podczas pierszej wizyty. jestem pewna że o naciąganiu nie ma mowy!
wszystkim gorąco polecam ORTO-DENT, w końcu widzę światełko w tunelu:)))


E
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam!!! Leczenie drogie, czasochłonne a efekty mierne!!! Szkoda tylko, że dziecko męczyło się tyle czasu w aparacie. Jestem bardzo rozczarowana!!!


O
Użytkownik zweryfikowany

Interesowałam się kiedyś tematem wybielania i wiem, że nie zawsze jest skuteczne - dużo zależy od własnego koloru kości. Trzeba przy tym pamiętać, żeby nie uszkodzić szkliwa, więc nie można dawać zbyt silnych kwasów. Myślę, że przez Pani komentarz przemawia rozczarowanie wynikające ze zbyt dużych oczekiwań bez uwzględnienia oczywistych naturalnych uwarunkowań. Radzę się więc zastanowić nad wybielaniem do skutku - i pamiętać, że hollywodzki uśmiech gwiazd mediów to najczęściej efekt nakładanych licówek, a nie wybielania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania