Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Warszawska 1B, łuków
Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ciąża

Najlepszy Lekarz ! Prawidłowo przeprowadził Moją pierwszą ciążę.. Bardzo miły i jak widać z powołania. Cieszę się że był i tak Mi pomógł podczas porodu mało tego nie ominął mnie idąc korytarzem bez uśmiechu i zapytania o samopoczucie. Często zaglądał na salę i dopytywał o Mnie i Moją córkę. 10/10. Nie mam żadnych zastrzeżeń. OLGA


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta domowa

doktor zbigniew hawryluk iest bardzo swietnym lekarzem ginekologi bardzo mily i sympatyczny morzna nanim polegać w karzdei chwili bo on iest zawsze na czas polecam wlasnie doktora hawrylyka iesli macie jakieś kolwiek sprawy ze zdrowiem to icie wlasnie do niego on wam wewszystkim pomorze bo wtym iest nailepszy aneta przybysz.


G
Użytkownik zweryfikowany

Polecam tego lekarza, jest godny zaufania, bardzo przyjemny i sympatyczny traktuje pacjenta poważnie


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz w Łukowie, polecam każdej kobiecie. Dba o pacjentkę i ją pamięta, przy porodzie również się angażuje. Same pozytywy dla Pana Doktora :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się ze wszystkimi Paniami, które wystawiły doktorowi ocenę bardzo dobrą. Faktycznie zarówno w przychodni jak i w prywatnym gabinecie zachowuje się tak samo. Dobre podejście do pacjentek, odpowiada na każde pytania pacjentek, ogólnie jest wszystko ok. Polecam jak najbardziej!


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz w łukowie. prowadził moją ciążę a także odbierał poród bardzo miły kulturalny. wszystko wytłumaczy konkretnie. i przede wszystkim interesuje się pacjentkami ich samopoczuciem. dzięki panu doktorowi urodziłam zdrowego synka bo nie zbagatelizował moich dolegliwości. bardzo polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Przede wszystkim ma podejście do pacjentek,jest miły i kulturalny.Prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona.Oczywiście,jeśli wszystko jest w porządku,będziemy chwalić każdego,ja jednak uważam że doktor Hawryluk w mojej ocenie zajmuje 1 miejsce.Do każdej pacjentki podchodzi ze zrozumieniem i troską.Super lekarz,polecam.


U
Użytkownik zweryfikowany

polecam jak najbardziej tego ginekologa, uważam ze jest najlepszy ze wszystkich łukowskich lekarzy, bardzo miły, potrafi dokładnie wytłumaczyć wszystko i nie denerwuje sie jak dopytuje sie o coś co mnie interesuje. Ja chodziłam do niego tylko prywatnie ale słyszałam ze w przychodni również jest bardzo miły, Ma bardzo dobra pamiec do swoich pacjentów bo jak urodziłam swojego synka i zobaczył mnie na sali to od razu do mnie przyszedł i dopytywał sie jak sie czuje.


A

leczę się od kilku lat. Ten lekarz jako jedyny postawił konkretną diagnozę.
Jest dobrym prowadzącym a przede wszystkim potrafi rozmawiać z pacjentkami.
Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

jestem mu bardzo wdzieczna gdyby nie on nie wiadomo jakby skonczyl sie moj porod. super Ginekolog jak dla mnie najlepszy w Łukowie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie