Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Niezapominajek 36, Katowice
Poradnia dla Serca

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Przepuklina
 • Choroby chirurgiczne
 • Żylaki kończyn dolnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Niezapominajek 36, Katowice

Poradnia dla Serca

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szpital GeoMedical konsultacja chirurgiczna

Pan Doktor punktualnie mnie przyjął i odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania dotyczące dolegliwości po usunieciu pęcherzyka żółciowego


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital GeoMedical

Doktor Zimmer to fachowiec w swojej dziedzinie.Słyszałem wiele dobrego na jego temat,zanim skorzystałem z jego pomocy.I jak się okazało była to dobra decyzja.Miałem dwukrotnie robioną operację na przepuklinę pachwinową w odstępie dwóch miesięcy raz po prawej stronie i kolejny po lewej.Doktor Zimmer wykazał się dużą wiedzą i empatią,udzielał wyczerpujących objaśnień.Z pewnością właściwa osoba na właściwym miejscu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest świetnym specjalistą w swoim fachu - przeprowadził u mnie operację przepukliny. Ponadto, co bardzo ważne wykazuje dużą dozę empatii i zrozumienia dla pacjenta, a także ze stoickim spokojem udziela odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania. Polecam serdecznie Pana Doktora - lekarz z powołania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu niedrożność jelit

Dwa lata temu Pan dr uratował mi życie przy niedrożności jelit. Cudowny człowiek, świetny lekarz. Nie śpieszyło Mu się żeby mnie pokroić. Gorąco polecam, lekarz z powołania!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

33 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy w przypadku przepukliny pepkowej mozna wykonac naciecie jak przy cesarskim cieciu ?

  Nie słyszałem o operowaniu przepukliny pępkowej z ciecia Pfanenstiela, czyli takiego jak do cesarki.

  Wojciech Zimmer

 • Mam 30 lat. Dziesięć lat temu urodziłam bliźniaki przez cesarskie cięcie a 6 lat temu miałam operację przepukliny pępkowej bez wszywanej siatki. Teraz po raz kolejny jestem w ciąży (już nie bliźniaczej) i moja lekarka mówi, że mogę po takim czasie rodzić naturalnie. Czy po takim czasie na pewno nic mi nie grozi podczas porodu? Strasznie się boję zwłaszcza, że pierwszy poród był dla mnie straszną traumą, ponieważ całą ciążę byłam nastawiana na cesarkę, a dwa tygodnie przed porodem pan ordynator stwierdził że spokojnie mogę rodzić naturalnie bo jestem młoda i dam radę. To było okropne, byłam sama bez żadnego wsparcia, z niechęcią personelu i dopiero po kilku godzinach moich krzyków, kiedy już zaczęłam wymiotować wzięli mnie na salę operacyjną. A teraz jeszcze dochodzi ten strach, że grożą mi jakieś powikłania po poprzednich zabiegach. Proszę o pomoc bo nie mogę nawet normalnie spać w nocy, budzę się zlana potem i ze łzami w oczach. Dłużej sama nie dam rady.

  Jako chirurg wypowiem się tylko w kwestii przebytej plastyki przepukliny pępkowej. Po 6-ciu latach wytworzona blizna jest zdecydowanie stabilna i ciąża ani poród nie powinny zaszkodzić. Jeżeli chodzi o możliwość porodu naturalnego po wcześniejszym rozwiązaniu drogą cesarskiego cięcia uważam że decyzja należy od opiekującego się Panią Położnika w porozumieniu z Panią i stanem aktualnym tuż przed rozwiązaniem.

  Wojciech Zimmer

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Przepuklina
 • Choroby chirurgiczne
 • Żylaki kończyn dolnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania