Dr n. med.

Wojciech Tanecki

Kardiolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T

  Chodzę do dr.Taneckiego przeszło 2 lata nie spotkałam się nigdy z taką serdecznością jaką okazał mi dr.Tanecki.To fachowiec w swojej dziedzinie , konkretny a co najważniejsze potrafi wysłuchać pacjenta, wszystko wytłumaczy .To lekarz przyjazny pacjentowi rzadko dzisiaj o takiego lekarza.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Do 2009 roku moja kariera zawodowa była związana z Kliniką Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2009 r praktykuję w ambulatoryjnej specjalistycznej opiece zdrowotnej w prywatnych przychodniach w Głogowie oraz Wrocławiu.
   Posiadam Akredytację II stopnia w zakresie echokardiografii (USG serca), wydaną przez Zarząd Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

  Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T

   Chodzę do dr.Taneckiego przeszło 2 lata nie spotkałam się nigdy z taką serdecznością jaką okazał mi dr.Tanecki.To fachowiec w swojej dziedzinie , konkretny a co najważniejsze potrafi wysłuchać pacjenta, wszystko wytłumaczy .To lekarz przyjazny pacjentowi rzadko dzisiaj o takiego lekarza.

  • M

   Bezbłędnie rozpoznał schorzenie (choroba wieńcowa).Trafione leczenie.Wspaniały człowiek. Najlepszy jakich poznałem.Ogromna wiedza i zaangażowanie w to co robi.Przyjaciel pacjenta

  • Moim zdaniem Pan doktor to porządny człowiek i świetny specjalista. Przyjmuje na placu Hirszfelda 17 w Medixie. To fachowy, troskliwy i ciepły lekarz. Konsultacje bardzo konkretne i fachowe. Gorąco polecam Pana Doktora i Medix. Jestem bardzo zadowolona.

  • D

   Do doktora Taneckiego trafiłam z polecenia lekarza rodzinnego. Na pierwszej wizycie podczas wywiadu doktor wystawił trafną diagnozę, tj. arytmię, która była potwierdzona w ciągu tygodnia w klinice we Wrocławiu. Miałam dużo szczęścia, że zajął się mną lekarz, którzy potrafi słuchać i nawiązać znakomity kontakt z pacjentem.Jest wyjątkowo uprzejmy o dużej kulturze osobistej,potrafi słuchać pacjenta i postawić właściwą diagnozę. Dzisiaj jestem już po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Polecam pana doktora, jest bardzo dobrym specjalistą od serca!!!

  • A

   Świetny specjalista! Polecam! Choruję na serce od kilkunastu lat, a pod opieką dr Taneckiego jestem od ponad 2 lat. Każdy problem traktowany jest profesjonalnie i rzeczowo. Konsultacje kontrolne zawsze z pełnymi badaniami i rzetelnym podejściem Pana doktora sprawiają, że czuję się bezpiecznie.

  • A

   Z opieki lekarskiej p. dr Wojciecha Taneckiego korzystam zarówno ja jak i moja żona. Obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest on młodym lekarzem jednak widać, że posiada dużą wiedzę i potrafi nawiązać znakomity kontakt z pacjentem. Wyjątkowo uprzejmy o dużej kulturze osobistej. Potrafi słuchać pacjenta i postawić właściwą diagnozę. Pomaga mu w tym niewątpliwie wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny.Będziemy korzystać nadal z wiedzy Pana Doktora i będziemy polecać wszystkim swoim znajomym albowiem jesteśmy przekonani , że oni również , tak jak my, będą bardzo zadowoleni. Cieszymy się, że Pan Doktor chce leczyć w Głogowie . Tu się bowiem wychował, tu z pożytkiem dla mieszkańców Głogowa wykorzystuje swoją wiedzę.

  • P

   Byłam na wizycie kontrolnej- p. dr ma super podejście do pacjenta, zrobił dokładny wywiad, osłuchał, zmierzył ciśnienie, bez problemu wypisał skierowania na badania itp. Ogólnie wizytę oceniam na 5, a 4 gwiazdki daję tylko dlatego, że to była prosta wizyta i nie wymagała większych umiejętności. Drobną wadę serca miałam zdiagnozowaną kilkanaście lat temu i teraz raz na kilka lat musze ją tylko monitorować.

  • G

   Bardzo dobry specjalista, przyjmuje na placu Hirszfelda 17 w Medixie, polecam bo sama jestem z wizyty zadowolona

  • G

   Szczerze mówiąc kiedy zobaczyłam dr Taneckiego pierwszy raz byłam trochę sceptycznie nastawiona z racji na młody wiek. Po wizycie nie mam wątpliwości że jest to na prawde dobry specjalista. A do tego ma serce do tego co robi . polecam

  • G

   Pan doktor bardzo mi pomógł i rozwiał moje wątpliwości. Ma dużo cierpliwości i ciepła dla pacjenta. Jeśli będę musiała jeszcze skorzystać z pomocy specjalisty to na pewno będzie to dr Tanecki. Polecam