Dr n. med.

Wojciech Tanecki verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T

  Chodzę do dr.Taneckiego przeszło 2 lata nie spotkałam się nigdy z taką serdecznością jaką okazał mi dr.Tanecki.To fachowiec w swojej dziedzinie , konkretny a co najważniejsze potrafi wysłuchać pacjenta, wszystko wytłumaczy .To lekarz przyjazny pacjentowi rzadko dzisiaj o takiego lekarza.

 • Szukasz kardiologa? Pacjenci polecają:

  Sławomir Powierża
  Sławomir Powierża
  Kardiolog, Internista
  plac Hirszfelda 1, Wrocław
  Absolutnier polecam doktora, emapatyczne podejscie do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo zaangażowany… więcej

  Maciej Banasiak
  Maciej Banasiak
  Kardiolog
  plac Hirszfelda 1, Wrocław
  Rzeczowy, profesjonalny i konkretny. Badanie z konsultacją przeprowadzone skrupulatnie i wyczerpująco. Nie pozostawia… więcej

  Roksolana Derżko
  Roksolana Derżko
  Kardiolog, Internista
  ul. Energetyczna 12, Wrocław
  Jesteśmy bardzo zadowoleni po wizycie u Pani doktor jak zwykle duża empatia i wnikliwa analiza stanu zdrowia pacjenta.… więcej

  Jan Biegus
  Jan Biegus
  Kardiolog
  pl. Powstańców Śląskich 1/116, Wrocław
  Byłam u pana doktora na wizycie z mamą. Lekarz kompetentny, rzeczowy, słucha z uwagą pacjenta. Pierwsza wizyta… więcej

  Maciej Podgórski
  Maciej Podgórski
  Internista, Kardiolog
  Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław
  Nie mam zastrzeżeń, kulturalny i sympatyczny. Lekarz poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, wysłuchał (jestem w… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Do 2009 roku moja kariera zawodowa była związana z Kliniką Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2009 r praktykuję w ambulatoryjnej specjalistycznej opiece zdrowotnej w prywatnych przychodniach w Głogowie oraz Wrocławiu.
   Posiadam Akredytację II stopnia w zakresie echokardiografii (USG serca), wydaną przez Zarząd Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

  Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T

   Chodzę do dr.Taneckiego przeszło 2 lata nie spotkałam się nigdy z taką serdecznością jaką okazał mi dr.Tanecki.To fachowiec w swojej dziedzinie , konkretny a co najważniejsze potrafi wysłuchać pacjenta, wszystko wytłumaczy .To lekarz przyjazny pacjentowi rzadko dzisiaj o takiego lekarza.

  • M

   Bezbłędnie rozpoznał schorzenie (choroba wieńcowa).Trafione leczenie.Wspaniały człowiek. Najlepszy jakich poznałem.Ogromna wiedza i zaangażowanie w to co robi.Przyjaciel pacjenta

  • Moim zdaniem Pan doktor to porządny człowiek i świetny specjalista. Przyjmuje na placu Hirszfelda 17 w Medixie. To fachowy, troskliwy i ciepły lekarz. Konsultacje bardzo konkretne i fachowe. Gorąco polecam Pana Doktora i Medix. Jestem bardzo zadowolona.

  • D

   Do doktora Taneckiego trafiłam z polecenia lekarza rodzinnego. Na pierwszej wizycie podczas wywiadu doktor wystawił trafną diagnozę, tj. arytmię, która była potwierdzona w ciągu tygodnia w klinice we Wrocławiu. Miałam dużo szczęścia, że zajął się mną lekarz, którzy potrafi słuchać i nawiązać znakomity kontakt z pacjentem.Jest wyjątkowo uprzejmy o dużej kulturze osobistej,potrafi słuchać pacjenta i postawić właściwą diagnozę. Dzisiaj jestem już po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Polecam pana doktora, jest bardzo dobrym specjalistą od serca!!!

  • A

   Świetny specjalista! Polecam! Choruję na serce od kilkunastu lat, a pod opieką dr Taneckiego jestem od ponad 2 lat. Każdy problem traktowany jest profesjonalnie i rzeczowo. Konsultacje kontrolne zawsze z pełnymi badaniami i rzetelnym podejściem Pana doktora sprawiają, że czuję się bezpiecznie.

  • A

   Z opieki lekarskiej p. dr Wojciecha Taneckiego korzystam zarówno ja jak i moja żona. Obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest on młodym lekarzem jednak widać, że posiada dużą wiedzę i potrafi nawiązać znakomity kontakt z pacjentem. Wyjątkowo uprzejmy o dużej kulturze osobistej. Potrafi słuchać pacjenta i postawić właściwą diagnozę. Pomaga mu w tym niewątpliwie wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny.Będziemy korzystać nadal z wiedzy Pana Doktora i będziemy polecać wszystkim swoim znajomym albowiem jesteśmy przekonani , że oni również , tak jak my, będą bardzo zadowoleni. Cieszymy się, że Pan Doktor chce leczyć w Głogowie . Tu się bowiem wychował, tu z pożytkiem dla mieszkańców Głogowa wykorzystuje swoją wiedzę.

  • P

   Byłam na wizycie kontrolnej- p. dr ma super podejście do pacjenta, zrobił dokładny wywiad, osłuchał, zmierzył ciśnienie, bez problemu wypisał skierowania na badania itp. Ogólnie wizytę oceniam na 5, a 4 gwiazdki daję tylko dlatego, że to była prosta wizyta i nie wymagała większych umiejętności. Drobną wadę serca miałam zdiagnozowaną kilkanaście lat temu i teraz raz na kilka lat musze ją tylko monitorować.

  • G

   Bardzo dobry specjalista, przyjmuje na placu Hirszfelda 17 w Medixie, polecam bo sama jestem z wizyty zadowolona

  • G

   Szczerze mówiąc kiedy zobaczyłam dr Taneckiego pierwszy raz byłam trochę sceptycznie nastawiona z racji na młody wiek. Po wizycie nie mam wątpliwości że jest to na prawde dobry specjalista. A do tego ma serce do tego co robi . polecam

  • G

   Pan doktor bardzo mi pomógł i rozwiał moje wątpliwości. Ma dużo cierpliwości i ciepła dla pacjenta. Jeśli będę musiała jeszcze skorzystać z pomocy specjalisty to na pewno będzie to dr Tanecki. Polecam

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG