lek.

Wojciech Pietraszko

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Witam !
  Gdyby wszyscy lekarze prezentowali postawę Pana Doktora - pełen empatii,wyrozumiałości, szacunku dla pacjenta to opinia o polskiej "służbie zdrowia" na pewno byłaby dużo lepsza. Profesjonalista przez bardzo duże P. "Rodzynek" wśród lekarzy.

 • K

  Szanowni Panstwo, dr Wojciech Pietraszko to prawdziwy lekarz z powołania. Niezwykle skromny i bardzo zyczliwy. Z troska podchodzi do pacjenta, ma ogromne poczucie niesienia pomocy. Od wielu lat zmagam sie z choroba parkinsona, niestety leczenie farmakologiczne w coraz mniejszym zakresie przynosilo pozytywne efakty w zwiazku z czym alternatywa dla mnie byla gleboka stumulacja mozgu DBS. Aktulanie jestem juz po drugiej operacji i oczekuje na uruchomienie urzadzenia. Zabiegi wykonywal dr Pietraszko,bardzo dobry specjalista i jednoczesnie wspanialy czlowiek. Przed zabiegiem staral sie zminimalizowac moj strach i obawy, byl zawsze otwarty na rozmowe i wsparcie. W trakcie opracji pomimo profesjonalizmu jaki zwykl przejawiac, traktowal mnie jak czlowieka a nie jak narzedzie do pracy. Szlachetny czlowiek o wielkim sercu, dla ktorego zdrowie i zycie pacjentow jest szczegolnie wazne. Szkoda,ze polska sluzba zdrowia ma tak nieliczne grono wspaniach profesjonalistow jakim niewatpiwie jest dr Pietraszko. Wspanialy lekarz i czlowiek o wielkim sercu!

  Panie Doktorze dziekuje za wszystko co Pan dla mnie zrobil, za zyczliwosc i pomoc w powrocie do lepszego zycia. Zycze Panu wszystkiego co najlepsze i dalszych sukcesow w zyciu zawodowym.
  Pacjent J.O.

 • Opinia z dnia 16-02-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A ja miałam wizytę u Pana Doktora Pietraszki kilka dni temu i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Lekarz bardzo komunikatywny, słucha pacjenta, przegląda z uwagą wyniki, bada dokładnie, nie namawia od razu na operację kręgosłupa, zwolennik raczej rehabilitacji niż noża. bardzo byłam zadowolona.
  Bożena Topolska

 • WITAM.
  DNIA 10.05,213 ODDAŁAM SIE W RECE PANA DOKTORA PIETRASZKO.CUDOWNY LEKARZ ,SPOKOJNY STANOWCZY RZECZOWY.SWIETNY SPECJALISTA O "ZŁOTYCH RĘKACH "DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE
  ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ .
  POLECAM WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA ...JOLANTA RYBAK-KNAP

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online