Adres

Liszki 469, Liszki
Centrum Medyczne Liszki

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany

Witam,słyszałam tyle dobrego na temat Doktora .Niedawno niestety dowiedziałam się o Doktorze.Mój synek od kilku lat bardzo często choruje,wciąż jeździmy po lekarzach,w maju był w szpitalu.Bardzo zależy mi żeby zdiagnozował go Doktor Kruk.Bardzo proszę innych Rodziców,podajcie mi telefon Doktora żebym mogła umówić wizytę.Z góry bardzo dziękuję.Barbara .


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Liszki

To szczęście móc leczyć dzieci u Doktora Kruka. Jako mama czuję się bezpiecznie, spokojnie i wiem, że mogę mu w pełni zaufać, a efekt leczenia będzie najlepszy z możliwych. Wizyty przebiegają zawsze w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor jest niezwykle ciepłym i mądrym człowiekiem z poczuciem humoru, traktuje serio małych pacjentów więc i oni go cenią, cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości rodzica. Wspaniały lekarz i skarbnica wiedzy medycznej jak i życiowej.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Liszki Inny

Skarbnica wiedzy, cudowny człowiek i nic dodać nic ujac poprostu Lekarz z powołania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Leczy mojego syna od 5 lat, ani razu nie okazał znudzenia, zniecierpliwienia i braku zrozumienia dla często błahych przypadłości, którymi przejmują się młodzi rodzice. Polecam w 100 procentach!!!


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor to lekarz z powołania
Konkretny zawsze stawia dobrą diagnozę!
Leczy mojego syna od 1,5 roku i zawsze udaje sie ominąć antybiotyk!a dodam ze jest wyjątkowym dzieckiem jeśli chodzi o infekcje!
Bardzo miły ,sympatyczny ,zawsze jesteśmy w kontakcie podczas choroby nigdy nas nie zawiódł !!
Dziękujemy bardzo !!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Człowiek z misją, kultura, profesjonalizm, wyczerpujące podejście do tematu - jestem dla Niego pełen szacunku za podejście do moich synów których "wyprowadził" na prostą. Niekończąca się seria nieszczęść zdrowotnych umarła bez pomocy antybiotyków. Bardzo mądry człowiek.


W
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity człowiek, wyśmienity specjalista. Ciepły, cierpliwy, życzliwy,i pogodny. Człowiek z niesamowitym doświadczeniem, ogromną wiedzą, świetnym podejściem do dzieci. Antybiotyki dla dziecka to ostateczność. Przy większych problemach zdrowotnych dziecka możliwy codzienny kontakt telefoniczny oraz na bieżąco dostosowanie terapii do stanu dziecka.
Do wysłuchania dwie audycje radiowe z udziałem dra Kruka:
wejść na strone www radiokrakow i w wyszukiwarce wpisać hasło "o hartowaniu" lub "kiedy rodzice"


L
Użytkownik zweryfikowany

Facet z powołaniem, wyczuciem. Idąc do lekarza z dzieckiem oczekujemy zrozumienia, pomocy, rady. I na to można liczyć. A gratis poczucie humoru.


K
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity człowiek o wielkim sercu i ogromnej cierpliwości. Okazuje dzieciom szacunek i zrozumienie, ma dla nich czas, wszystko tłumaczy. Dla rodzica- spokojny, ciepły, spotkania z nim to przyjemność. Nigdy jeszcze nie pomylił się w diagnozie, nie rzuca antybiotykami na prawo i lewo, przeciwnie, leczy całościowo. Ma wspaniałą intuicję i ogromny DAR- nie da się tego inaczej określić :-) Polecam absolutnie każdemu.


G
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy pediatra jakiego mogłam wymarzyć sobie dla moich pociech!!! . Ma rewelacyjne podejście zarówno do dzieci jak i do rodziców. Nigdy nie bagatelizuje problemu, leczy do skutku, nigdy nie mówi, że nic się nie da zrobić. Nie odlicza czasu na wizyty, daje go tyle ile pacjent potrzebuje. To nie tylko wspaniały lekarz ale również cdowny człowiek! Zawsze życzliwy, uśmięchniety, nie widać po nim zmęczenia nawet o 21.00. Dawniej trudno było się do niego dostać (jeździł na wizyty domowe, sam ustalał terminy), teraz odkąd przyjmuje w Centrum Medycznym w Liszkach jest bardziej dostępny. Bardzo Mu dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi, zwłaszcza za Mateuszka. Wszystkim gorąco go polecam.


G
Użytkownik zweryfikowany

Zajmuje sie moim synkiem od lat absolutnie najlepszy lekarz jakiego znam... Nie wyobrazam sobie bym korzystal kiedykolwiek z porad innego.. perfekcyjne podejscie do dziecka!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria