Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: NSZOZ Puls MedUsługa: złamanie rozszczepienne kłykcia bocznego kości piszczelowej

  Po wypadku, w skutek którego doznałem kontuzji operował mnie dr Wojciech Kozik. Przed zabiegiem przyszedł do mnie, przedstawił się i poinformował mnie szczegółowo na czym będzie polegała operacja- zespolenie płytką Stryker-Variax - oraz jakie mogą być zagrożenia wynikające z ew. komplikacji. Po zabiegu Pan dr Kozik zaprosił mnie do gabinetu lekarskiego i pokazał na monitorze efekt udanej operacji szczegółowo go objaśniając. Po roku zdecydowałem się na usunięcie zespolenia i oczywiście poddałem się temu zabiegowi u dr Kozika. Operacja została wykonana znakomicie, a blizna jaka pozostanie będzie mniejsza niż po pierwszej operacji. Pana doktora cechuje pełen profesjonalizm, zaangażowanie, empatia, cierpliwość i indywidualne podejście do pacjenta. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić dr Wojciecha Kozika jako wysokiej klasy specjalistę. Jerzy Chabocki

 • A
  Lokalizacja: NSZOZ Puls MedUsługa: leczenie pourazowego krwiaka

  Do doktora Kozika trafiłam po upadku z mocnym stłuczeniem nogi i zerwaniem mięśnia. Doktor zajął się mną z dużym zaangażowaniem,dokładnie objaśnił na czym będzie polegać moje leczenie. Poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Efekty leczenia było widać już po kilku dniach. Polecam doktora z czystym sumieniem. To bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek oddany swoim pacjentom i swojej pracy.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NSZOZ Puls MedUsługa: 30 letni ból

  Od ponad 30 lat cierpiałem na nocne bóle od ramion do koniuszków palców nie pozwalające spać.Dotąd wszyscy lekarze twierdzili że to wina uszkodzonego kręgosłupa. Łykałem garściami prochy przeciwbólowe by choć na chwilę usnąć. Dopiero Pan Kozik prawidłowo zdiagnozował chorobę i wyznaczył termin drobnego zabiegu trwającego 10-15 min, który wreszcie pozwoli Mi w normalnej egzystencji...
  Gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wieloodłamowe złamanie

  Do Pana Doktora trafiłam z wypadku- do szpitala (wieloodłamowe złamanie kości strzałkowej oraz dalszej nasady kości piszczelowej, kostka przyśrodkowa całkowicie odłamana). Świetny kontakt, dostałam odpowiedź na wszystkie pytania, bardzo sympatyczny i rzeczowy. Kompetentny w każdym calu. Bardzo polecam.

 • S
  Lokalizacja: Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Do gabinetu Pana Doktora trafiłem po urazie kolana na stoku,Świetny kontakt, dostałem odpowiedź na wszystkie pytania, bardzo sympatyczny i rzeczowy. Polecam w 100% na pewno dołoży wszelkich starań by pomóc.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NSZOZ Puls MedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Po pierwszej wizycie mogę napisać: pełen profesjonalizm, ludzkie podejście do pacjenta, szczegółowa diagnoza,
  Jednym słowem- Rewelacja!!!!
  Jeżeli komuś zależy na własnym zdrowiu, to tylko dr. Kozik.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NSZOZ Puls MedUsługa: operacja złamania palca

  Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie bagatelizuje problemu pacjenta. Podjął się nie łatwej operacji złamanego paliczka palca. Po operacji żadnych komplikacji. Palec szybko wraca do pełnej sprawności.

 • M

  Do pana doktora zostałem skierowany przez dr n. med. Arkadiusz Granek-polecam (co nastąpiło po kilku wizytach u lekarzy podobno bardzo dobrych) co ciekawe żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. 1.11.2014 skręcenie nadgarstka lewego, rok później usunięcie ganglionu śród stawowego, po kolejnym roku powróciły ostre bóle drętwienie, sztywność i dosyć ostra reakcja nerwu na ruchy nadgarstkiem. Doktor podczas wizyty nie był w stanie stwierdzić jednoznacznie jaki jest problem, mając do dyspozycji kilka wyników badań czy to rezonansu czy usg czy emg. Za to wykazał się całkiem innym podejściem i postanowił że trzeba zrobić operacje bo powód musi być. 10 dni później na stole operacyjnym okazało się że w nadgarstku tkwi nerwiak na gałązce nerwu promieniowego. Nerwiak został usunięty od operacji minęło dokładnie 3 miesiące, szybki powrót do pracy ręka ma się dobrze żadnych komplikacji. Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta miły, życzliwy no i za wszelką cenne chcący pomóc pacjentowi a nie swojemu portfelowi. Jedyne co pozostaje to podziękować i życzyć dalszych sukcesów pozdrawiam :)

 • W
  Lokalizacja: NSZOZ Puls MedUsługa: Ból nadgarstka

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie na każdym etapie leczenia. Trafna diagnoza schorzenia zakwalifikowanego do leczenia operacyjnego, czego efektem jest pełna sprawność nadgarstka. Poza tym świetny kontakt i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bylem u doktora na wizycie poniewaz zdjagnozowali mi na szpitalnym oddziale ratunkowym skrecenie stawu kolanowego i lecz kloano było bardzo gorace i dostalem temperatury doktor po zbadaniu stwierdził ze to nie jest zadne skrecenie tylko ostre zapalenie kaletki przed rzepkowej odrazu mi przepisał antybiotyk i leki przeciw zapalne po wybraniu leków kolano wrociło do swojego dawnego stanu. Bardzo polecam tego doktora ma bardzo dobre podejscie do pacjenta wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.

Doświadczenie i kwalifikacje