dr n. med.

Wojciech Janowicz

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
286 odwiedzin w ciągu 30 dni

Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: konsultacje alergologiczne

  Bardzo negatywnie oceniam wizytę. Zgłosiłam się z bólem głowy, który łączył się w pierwszej fazie z silnym katarem, oraz podejrzeniem o wpływ czynników alergicznych. Trwało to kilka tygodni (mam dokumentację), teraz ból wystąpił ponownie. Lekarz nie zalecił żadnych dodatkowych badań. Pod koniec wizyty zapytałam jeszcze o ew. alergie pokarmowe . Doktor podał przykład picia alkoholu jako pokarmu, po którym boli głowa. Zapytałam, czy kpi ze mnie czy się śmieje. Teraz widzę, że zareagowałam nieadekwatnie, ponieważ była to zwykła insynuacja wobec pacjenta. Pierwszy raz spotkałam się z taką postawą. Straciłam niemałe pieniądze, otrzymałam receptę na leki, które mógł wypisać lekarz rodzinny oraz sporo nerwów. Doktor podał mi również alergologiczne adresy internetowe, które są ogólnodostępne i tego typu informacje. I tak upłynęło pół godziny. Nie temu ma służyć wizyta u specjalisty.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pokrzywka, kaszel, alergia

  Dr Wojciech Janowicz jest bardzo dobrym specjalistą. Długi czas zmagałam się z pokrzywką i nawracającym kaszlem spowodowanym alergią (o znacznym nasileniu - na między innymi trawę i większość drzew). Przeprowadził dokładny wywiad i zlecił szczegółowe badania. Otrzymałam wydrukowane instrukcje jak powinnam zachować się w przypadku wystąpienia konkretnej grupy objawów. Dzięki wizycie objawy chorobowe znacznie zelżały. Serdecznie polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Świetny specjalista. Niezwykle sumiennie przeprowadzone wywiad i badanie. W trakcie wizyty wykonana dodatkowa diagnostyka. Po zleconym leczeniu dolegliwości bardzo szybko ustąpiły. Bardzo Dziękuję Doktorze!

 • M

  Czuć że to profesjonalista. 99% polecam. Jedno co przeszkadza podczas wizyty to przerywanie podczas wypowiedzi i tak jakby celowe nie robienie miejsca na wypowiedz "od siebie", na dodanie czegos ale mysle ze ma to na celu usprawnienie wizyty i ocenie pacjenta (corki 7 lat).

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Wizyta przebiegała sprawnie i zadowalająco. Lekarz bardzo kompetentny i pomocny. Wskazania dotyczace dalszego leczenia trafne i dbajace o komfort pacjenta.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Solidny wywiad, szczegółowe badanie dziecka, jasny i klarowny opis leczenia. Odpowiada na zadawane pytania krótko, zwięźle i zrozumiale. Godny polecenia.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: konsultacje alergologiczne

  Rozmowa rzeczowa. Uważam że pomógł mi. Miły człowiek. Dobrze mi się z nim rozmawiało. Zaproponował leczenie, podał mi wszystkie informacje i mogłem wybrać co jest dla mnie najlepsze

 • M
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: Analiza badań krwi, badanie, przepisanie lekarstw

  Pan doktor dokładnie wypytał o cała historie alergii, sprawdził badania krwi jakie miałem ze sobą, wykonał dodatkowe badania i dostosował leczenie. Polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Pan doktor Janowicz bardzo dokładnie przebadał syna przed postawieniem diagnozy, cierpliwie odpowiadał na pytania. Jestem zadowolona z wizyty.

 • K
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Pan doktor miał bardzo dobry kontakt z naszą córeczką. Zalecił nie przegrzewać dziecka, pozwolił pomimo gorączki na kąpiel w basenie (co wszyscy bardzo lubimy). Jego rady pomogły, bo zmiany skórne powoli ustępują.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Alergologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski