dr n. med.

Wojciech Dziadecki

Androlog, Ginekolog

40 opinii +dodaj

ZAPISY PROWADZONE POD ADRESEM: https://renort.medsoft.pl/ Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu niepłodności męskiej, jak również wszelkich postaci męskiego hipogonadyzmu. Posiadam… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacja andrologiczna

  Pełny profesjonalizm zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej jak i w podejściu do pacjenta a przy tym wysoka kultura osobista.
  Lekarz, który angażuję się w problem pacjenta i stara się pomóc.
  Bogata wiedza w sowjej dzidzinie, którą potrafi się podzilić i wytłumaczyć pacjentowi zleżności jednocześnie dostosowując odpowednie leczenie.
  Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwsze doktor przeprowadził konsultację w języku angielskim, co było dla nas bardzo ważne, ponadto przeprowadził bardzo dokładny wywiad, bardzo rzeczowo wytłumaczył dotychczasowe wyniki badania. Wrażenia bardzo dobre, jesteśmy zapisani na kolejną wizytę.

 • M
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan doktor jest przesympatycznym, zawsze uśmiechniętym człowiekiem o niesamowitym poczuciu humoru co powoduje bezstresowe wizyty. Zawsze odpowiada na wszelkie pytania, dokładnie objaśnia wszystko co pacjentka widzi na monitorze, zwłaszcza kiedy maluszek wierci się w brzuchu przyszłej mamy i potrzeba dwa razy wytłumaczyć co gdzie się znajduje. Pan doktor reaguje natychmiast gdy pojawia się dodatkowa potrzeba kontroli nad pacjentką. Dzięki takiemu podejściu mam cudownego zdrowego synka. Warto pokonać kilometry drogi aby być pod opieką takiego lekarza.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium Medical

  Byłem u Pan dr. pierwszy raz. Wrażenie odniosłem jak najbardziej pozytywne. Do pacjenta podchodzi uśmiechem i serdecznością. Stara się pomóc i wszystko wyjaśnić. Polecam, zwłaszcza dla panów, którzy boja się mówić o intymnych problemach.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie ŁuckaUsługa: diagnostyka niepłodności

  Była to moja pierwsza wizyta, wiec czas pokzaze co z tego bedzie ale dr Dziadecki zrobił na mnie pozytywne wrazenie. Miły, sympatyczny i konkretny, wie co robi i widac ze to lubi. Polecam

 • N
  Lokalizacja: FertiMedica Centrum PłodnościUsługa: diagnostyka niepłodności

  Co tu dużo mówić... dzięki panu doktorowi mamy synka :)
  Miły, rzeczowy, profesjonalny.
  Warto było jechać 300km na wizytę.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: diagnostyka niepłodności

  Dr Wojciech Dziadecki był bardzo konkretny i profesjonalny. Wyjaśnił wszystkie niejasności, poświęca bardzo dużo uwagi pacjentce. Polecam =)

 • M
  Lokalizacja: Ultramedica Centrum Zdrowia Kobiety

  Wspaniały lekarz. Posiada ogromną wiedzę, na każde pytanie odpowiada szczegółowo i zrozumiale. Wszystko tłumaczy podczas badania. Miły, uśmiechnięty i z super podejściem do pacjentki. Polecam w 100%!

 • A
  Lokalizacja: FertiMedica Centrum Płodności

  Lekarz godny polecenia z super podejściem do pacjenta. Przywrócił nam nadzieję na dziecko, a później prowadził ciąże. Dzięki dr Dziadeckiemu wiedzieliśmy, że wszystko będzie dobrze. Wychodząc z gabinetu Polecamy!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje andrologiczne

  Doktor Dziadecki to sympatyczny, ludzki lekarz. Posiada bardzo szeroka wiedzę medyczna. Bardzo dokładnie, w wyczerpujący i łatwy do zrozumienia sposób tłumaczy wszystkie aspekty problemu z którym sie zgłaszamy. Kompetentny, godny polecenia. Bardzo rzadko spotyka sie takich lekarzy jak doktor Dziadecki. Niespotykane podejście do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZAPISY PROWADZONE POD ADRESEM: https://renort.medsoft.pl/

  Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu niepłodności męskiej, jak również wszelkich postaci męskiego hipogonadyzmu.
  Posiadam uprawnienia do badania nasienia wydane przez European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) / Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii.
  Zajmuję się również problemami niepłodności partnerskiej. Opiekuję się pacjentkami ciężarnymi jak i tymi z problemami ginekologicznymi.
  Wykonuję także badania USG.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego i Towarzystwa Biologii Rozrodu.
  Jestem starszym asystentem Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM przy placu Starynkiewicza 1/3

  ZAPISY NA WIZYTY PROWADZONE POD ADRESEM: https://renort.medsoft.pl/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia