Wojciech Czerwiecki, weterynarz Warszawa

lek. wet. Wojciech Czerwiecki

Weterynarz

55 opinii

Zapisz


Adresy (2)

pl Hallera 6a, Praga-Północ, Warszawa
LECZNICA DLA ZWIERZĄT

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu
al Wilanowska 9A/U8, Wilanów, Warszawa
LUXVET

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LECZNICA DLA ZWIERZĄT Inny

Wyjątkowy lekarz i prawdziwy zaklinacz zwierząt. Moja 12-letnia sznaucerka, totalna dzikuska, u Pana Doktora jest spokojna jak aniołek - nie wierzyłam własnym oczom. Wiozłam ją do Doktora w zasadzie na uśpienie, ledwie żywą po amputacji palca z nowotworem. Poprzedni lekarze przyjęli za pewnik, że to wiek, przerzuty i skutki amputacji. Dr Czerwiecki zaufał intuicji i zlecił dodatkowe badanie na babeszjozę. W ostatniej chwili uratował nam psa. Dziś Mori pozazdrościłby formy niejeden psi młodzian!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LECZNICA DLA ZWIERZĄT Inny

Super weterynarz z charyzmą. Pewną ręką potrafił zająć się moją kotką, która u weterynarza zamienia się w diabła tasmańskiego. Polecam leczenie zwierząt u lek. wet. Czerwieckiego.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LECZNICA DLA ZWIERZĄT

Najlepszy Doktorek na świecie. Opiekuje się moimi futrzakami od wielu lat. Moje zwierzęta nie mają traumy idą do gabinetu z uśmiechem na pyszczkach. Podejście i miłość do zwierząt widać od pierwszego momentu. Doktor z powołania.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LECZNICA DLA ZWIERZĄT chory ogon

Pan doktor jest nie tylko znakomitym specjalistą (leczy bardzo trudne przypadki chorych psów i kotów) ale też wyjątkowym behawiorystą. Mój pies - wyżeł potwirnie bał się wszystkich weterynarzy (odwiedził ich czterech), a u dr.Czerwieckiego uspokoił się po krótkiej "konwersacji" z doktorem. Mieliśmy problem z ogonem psa - jak się okazało nasz pupil od początku był źle zdiagnozowany i leczony. Pan doktor już podczas pierwszej wizyty postawił trafną diagnozę i szybko wyleczył naszego psa. Polecam wszystkim właścicielom, którzy szukają dobrego, rzeczowego i cierpliwego specjalisty kochającego zwierzęta.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor to najlepszy fachowiec pod słońcem. Jest lekarzem moich zwierząt od ponad 20lat. Nigdy sie na nim nie zawiodłam i zawsze doradzał i leczył. Ponieważ przez jakiś czas nie bylo mnie w pl a moje koty byly ze mna,szukalam weta, wzorujac sie na dr. Czerwieckim. Żaden niestety nie spelnil moich oczekiwań,choć leczyli poprawnie. Pan Doktor nie tylko leczy zwierzęta, zawsze mnie uczył i opowiadał jak dlaczego i co sie dzieje z futrem. Wielki szacunek. Ale żeby nie bylo cukierkowo,potrafi fuknac kiedy jest zmeczony lub cos mu dolega,albo ma dość. Ludzkie. Panie Doktorze. Uściski! Anna Zwierzyńska.


A
Użytkownik zweryfikowany

Mając dwa buldogi angielskie, poznałem w krótkim okresie czasu wielu Lek. Wet. zanim dotarliśmy do Pana Wojciecha. Jak dla mnie lekarz konkretny, z wielką wiedzą i dużym bagażem doświadczenia. Polecam go wszystkim właścicielą czworonogów. Oczywiście jeżeli szukacie cudotwórcy, to nie marnujcie cennego czasu Pana Wojciecha, bo to nie Szaman, ale jeżeli borykacie się z jakimś konkretnym problemem, to trafiliście pod właściwy adres.
Pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany

Sterylizował kilka lat temu naszą suczkę - labradora. Operacja idealna, pies szybko doszedł do siebie, żadnych problemów. Poza tym wspaniałe podejście do zwierzaków i ich właścicieli.


Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz weterynarii w Polsce. Przeżyliśmy z mężem wiele tragedii przed dotarciem z polecenia do dr Czerwieckiego. A było to 34 lata temu. Wyprowadził nasze pieski z najcięższych opresji - Yorka z udaru słonecznego, Yorczkę z dwóch wylewów do mózgu, kolejną sześciotygodniową suczkę (leczoną przez kilka tygodni w szpitalu z rozpoznaniem powiększenia serca, padaczką, przerośniętą wątrobą i jeszcze innymi bzdurami - kwalifikowaną do uśpienia) wyprowadził czy wyleczył? nie wiem ale wiem, że żyje w zdrowiu i ma już 10 lat. Uratował jej życie gdy dowieźliśmy ją w stanie śmierci klinicznej po zatruciu przez sąsiada. Walczył wiele godzin i w chwili gdy zapłakani w poczekalni myśleliśmy, że każą nam odbierać ciałko zobaczyliśmy maleństwo jak na nasz widok uniosła główkę. Mamy pieski, a teraz jeszcze kociaczka i wiemy jedno. Dr Czerwiecki jest najlepszy, najukochańszy. I właściciele pupili i zwierzaczki Go kochają. A że opinie są różne, to typowo polskie. Jak to mówią umarłemu nie pomoże i kadzidło. Nasze zwierzaczki na przestrzeni lat tez usypiał, ale jedno wiem, że żyły w dobrym zdrowiu przez wiele, wiele lat, czego nie dane było tym pierwszym leczonym przez innych "specjalistów".
Panie Doktorze, dziękuję za te lata, serce oraz za wszystko w imieniu swoim, męża i naszych zwierzaczków. One bardzo Pana kochają!


M
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do doktora Czerwieckiego od ok. 20 lat. Kiedyś to jeden z najlepszych lekarzy weterynarii w Warszawie. Niestety wraz z wiekiem popada w rutynę i obecnie nie odbiega od przeciętności. Dużo 'bajerowania', mało dobrze postawionych diagnoz. Ostrzegam właścicieli starszych psów, zwłaszcza kilkunastoletnich: generalnie na wstępie już wiekowego pacjenta skreśla. Nie zleca wykonywania badań, nie angażuje się, nie traktuje jak każdego innego pacjenta (młodszego). Do tego wszystkiego doktor nie wydaje się być "na czasie" - mowa oczywiście o zakresie wiedzy. Po latach dopiero zauważam, jakie przeoczenia i niedopowiedzenia przewijały się w międzyczasie. Panie Doktorze proszę się doszkalać na bieżąco, bo nauka się rozwija w przeciwieństwie do Pana.


A

Opinia z dnia 20.11.2013 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania