Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Krakowska 15/17, Częstochowa
Gabinet Lekarski Włodzimierz Mierzwa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalny gość wie co robi. Życzliwy i przyjemny w obyciu. Ma dobrą pamięć, pamięta co komu dolega. Zdecydowanie chce pomóc. Przejmuje się losem pacjentów.


X
Użytkownik zweryfikowany

Dla tego człowieka cyferka 1 jest zbyt wysoką oceną. Nigdy wcześniej w swoim życiu nie spotkałam takiego "lekarza". Jestem na końcówce ciąży, trafiłam do niego skierowana przez moją dr alergolog w celu odbycia konsultacji pulmonologicznej, już od samego początku zachowywał się bardzo chamsko, wiedząc, że jestem w zagrożonej ciąży i mam wysokie ciśnienie za każdym razem kiedy przychodziłam czekałam bardzo długo, zazwyczaj na koniec kolejki, robił to specjalnie, wiedział, że czekam a pomimo to wyczytywał innych pacjentów, moja mama przyjeżdżała do przychodni już o 6 rano po to, żebym była 1 i nie czekała, ponieważ nie daję rady ze względu na mój stan, niestety, lekarz nic sobie z tego nie robił i przekładał moją kartę na sam koniec, ludzie na korytarzu byli w szoku, że tak można traktować ciężarną, kiwali głowami. To i tak nie wszystko, w gabinecie nie było lepiej, lekarz całą wizytę zwracał się do mnie podniesionym tonem, prawie krzyczał, wyzwał mnie, że nie przyniosłam mu xerokopii dokumentów szpitalnych, rzucał dokumentami, myślałam, że za chwilę je potarga, odbierał telefony nie zważając na mnie, w ogóle mi nie pomógł, byłam u niego 3 razy i 3 razy niepotrzebnie straciłam czas, zdrowie i nerwy. Dodam, że na 2 wizycie się popłakałam bo krzyczał na mnie. Absolutnie nie polecam!!!! Byłam w ciąży u wielu specjalistów i każdy traktował mnie z szacunkiem, nigdy nie czekałam tyle czasu na przyjęcie, to, co robi ten człowiek z pacjentami powinno zwrócić czyjąś uwagę. Jest to niepojęte.


G
Użytkownik zweryfikowany

Zajął się babcią z astmą. Bardzo jej pomaga do tej pory. Lekarz, któremu wgl. nie chodzi o pieniądze. Pełen profesjonalizm i kultura osobista na najwyższym poziomie. Człowiek pełen empatii. Naprawdę z czystym sercem mogę polecić tego profesjonalistę każdemu, kto potrzebuje pomocy z dziedziny pulmonologi.


B
Użytkownik zweryfikowany

uratował zdrowie mojej mamie i jest przy nas zawsze w potrzebie i nigdy nas nie zawiódł świetny diagnosta, wyrozumiały dla cierpiących, zawsze niosący pomoc


U
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz.Kaszel,który męczył mnie przez 18 lat,po zażyciu leków zleconych przez P.dr Mierzwę ustąpił po tygodniu.Dziękuję Panie Doktorze-wdzięczna pacjentka.


M

Pan doktor Mierzwa leczy mnie na astmę od 2003 roku .Nigdy nie był nie miły .Zawsze uprzejmy ,wysłuchał i pomógł .
pozdrawiam


G

Dzięki doktorowi Mierzwie udało mi się bardzo poprawić jakość życia. Pozbyłem sie uporczywego kaszlu. Pan doktor był przy tym bardzo merytoryczny


G

Nie zgadzam się z moimi przedmówcami. Lekarz godny zaufania, bardzo pomógł mojej mamie zarówno w sferze zdrowotnej jak i psychicznej. POLECAM PANA DOKTORA!


T

lekarz łamiącty elementarne zasady swojego fachu, niekompetentny oraz nieuprzejmy. W moim przypadku po zapaleniu płuc diagnoza polegała jedynie na osłuchaniu nie zlecił nawet zdjęcia kontrolnego, stąd poważne komplikacje.


A

nie polecam tego pana ,moj tata był ciezko chory a ten pan go potraktowal bardzo nieładnie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania