Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Malinowa 12 d, Żory
GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Witold Buchman. Jestem psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii i Polskiego...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Lęki
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN Inny

Do p.Witolda uczęszczałem na wizyty przez ponad pół roku i uważam, że była to jedna z lepszych decyzji. Przede wszystkim na plus swobodna atmosfera, p.Witold niczego nie narzuca, jedynie daje delikatne sugestie, co w moim odczuciu jest jak najbardziej dobrym podejściem, gdyż należy zdać sobie sprawę z tego, że to my sami musimy mieć wielką chęć do zmiany, a terapeuta powinien jedynie subtelnie na tę zmianę nakierować... I uważam, że to się udało!

Swobodna atmosfera to również swoboda wypowiedzi, p.Witold sprawia wrażenie osoby godnej zaufania, więc z dużą łatwością można przejść przez najtrudniejsze tematy z naszego życia, bez przeświadczenia, że zostaniemy poddani ocenie czy źle zrozumiani. Podczas naszej wypowiedzi p.Witold często zadaje trafne pytania, zmuszając do większej refleksji nad danym zagadnieniem, co pozwala lepiej odczytać emocje, które za daną opowieścią się kryją.

Reasumując, polecam z pełnym przekonaniem p.Witolda, gdyż dzięki stawianiu odpowiednich drogowskazów pomógł mi stanąć na nogi i wypracować bardzo wiele w sferze własnej osobowości.

P.S. Proszę mieć świadomość, że zarówno p.Witold, jak i inni terapeuci nie są cudotwórcami, którzy za pomocą magicznej różdżki odmienią życie. Do tego potrzebna jest przede wszystkim ciężka praca nad sobą samym ;)

Witold Buchman

Dziękuję za zaufanie i dziękuję również za te słowa :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN Inny

Pan Witold jest fantastycznym terapeutą. Empatycznym, cierpliwym, profesjonalnym, mądrym, inteligentnym, ale przede wszystkim jest w swojej pracy człowiekiem. Bliskim, dobrym, wspierającym, dającym nieograniczoną przestrzeń na wszystko. Na bycie sobą i ze sobą. To wielki dar Pana Witolda i wielka radość, że można pracować z takim terapeutą. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN nerwica lękowa

Witam. Pan Witold jest specjalistą z powołania. Bardzo mi pomógł w sytuacji, gdzie nie radziłam sobie psychicznie po stracie dziecka. Leczenie farmakologiczne pomogło ale bardzo krótkotrwale. Psychoterapia Pana Witolda pomogła mi żyć dalej bez napadów lęków i życiu w zamkniętej klatce napięcia nerwowego. Od tamtej pory minęły 4 lata a ja żyję jak inny człowiek. Dziękuję. Szczerze polecam Pana Witolda.

Witold Buchman

Bardzo dziękuję za komentarz. Pozdrawiam serdecznie.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN terapia uzależnień

Pan Witold jest Psychoterapeutą z powołania, bardzo dobrze rozumie ludzi, nie oceniając ich, moja terapia trwała 7 miesięcy i uważam że to było jedno z najważniejszych doświadczeń w moim życiu. Terapia pomogła mi uwierzyć w siebie :) polecam wszystkim ocena na 5 :) a jak bym mogła to dałabym 10

Witold Buchman

Dziękuję za komentarz i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN

Witam zainteresowanych. Z całego serca polecam wizytę u pana Witolda. Po tylu latach zmagania się z demonami w mojej głowie. Ciele i duszy trafiłam na tego cudownego człowieka... Swoją cierpliwością anioła pomógł zrozumieć moje dziwactwa moje zachowania oraz moje strachy. Jestem i będę mu dozgonnie wdzięczna za każdą uwagę za kazdą myśl ale najbardziej za waparcie i stworzenie warunków do przepracowania wszytkich mechanizmów mnie niszczących i odczarowna wielu zawiłości we mnie samej. Chociaż zakończenie terapii było spowodowane zmianami w moim życiu wiem że zawsze mogę liczyć na wsparcie Pana Witka. Dziękuję to i tak za mało


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN

Szczerze polecam wizytę w gabinecie psychoterapii tym wszystkim, którzy tak jak jeszcze niedawno ja- czują że dalej już sami sobie nie poradzą z problemami a przede wszystkim z nagromadzonym stresem. Ja trafiłam do gabinetu Witka trzy lata temu kiedy szukałam pomocy dla swojego męża. Kolejny raz -tym razem w obawie o swoje zdrowie- postanowiłam skorzystać z terapii w zeszłym roku. Trudne ostatnie kilka lat. Ciężka choroba dziecka a później i męża spowodowały, że żyłam w ciągłym strachu,stresie i napięciu. Kiedy w domu wszystko zaczęło się w końcu układać - czułam że teraz mój organizm się zbuntuje, że odchoruję ten stres. Byłam wyczerpana psychicznie.
W gabinecie otrzymałam potrzebne mi wsparcie. Mogłam obgadać i wypłakać wszystkie moje problemy, nawet te z dawnych lat. Otrzymałam wiele cennych rad i uwag. Dowiedziałam się kto i co jest najważniejsze moim życiu. Usłyszałam w jaki sposób radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Mogłam też skonsultować wszystkie interesujące mnie zagadnienia związane z terapią uzależnień. Minął rok i niedawno zakończyłam terapię. Cieszę się że pomoc jaką uzyskałam w gabinecie i nasza praca przyniosła takie efekty. Nasze życie rodzinne bardzo pozytywnie się zmieniło. Gorąco polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Był plan żeby umieścić tutaj negatywną opinię i zwolnić jakieś terminy na spotkania, zniechęcając innych zainteresowanych ;-) i to byłaby już odpowiednia recenzja, ale spróbuję inaczej. Do pana Witka trafiłam szurając nosem po podłodze. Wyszłam z podniesionym czołem. Stworzył mi luksusowe warunki do tego, żeby wziąść się za to i owo. Bylo pracowicie, momentami cieżko, ale to już procentuje. Chcę wiecej. Decyzja o podjęciu terapii u niego była jednym z moich życiowych strzałów w dziesiątkę.


I
Użytkownik zweryfikowany

Świetny Terapeuta i WSPANIAŁY CZŁOWIEK, pomógł mi w zrozumieniu wielu problemów :) Inaczej teraz patrzę na świat i ludzi wokół. Wiem, że świata nie zmienię, ale mogę zmienić swoją postawę wobec problemów. Dziękuję PANIE WITKU. TERAPEUTA przez wielkie T.


O
Użytkownik zweryfikowany

Sławek
Miesiąc temu zakończyłem terapie u pana Witka.napisać można by wiele bo jak dla mnie jest wysokiej klasy specjalistą i dobrym wyrozumiałym człowiekiem.zastanawiałem się długo jak napisac opinie i podsuną mi pomysł kolega z pracy..."wódko obiecywałaś zabawę dobry humor przebojowość...a na drugi dzień kończyło się jak zwykle...kac.wyrzuty sumienia lęki strach dziury w pamięci...więc wódko musimy poważnie porozmawiać"niestety nie dogadałem się ..
było coraz gorzej...trafiłem na pana Witka i dzięki wspólnej pracy trzeżwieje...polecam Pana Witka karzdemu kto szuka pomocy..


L
Użytkownik zweryfikowany

Jestem alkoholikiem. Teraz już trzeźwiejącym. Witek pomógł mi zrozumieć siebie, swoje słabości i powrócić na drogę trzeźwienia. Jest terapeutą, który mając ogromną wiedzę potrafi ją przekazać. Co najważniejsze potrafi słuchać. Niesłychanie cierpliwy, spokojny, rozumiejący chore uczucia uzależnionych. Godziny spędzone z nim owocują powrotem do zdrowienia i odbudowywania relacji w rodzinie. Witek – DZIĘKUJĘ.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Witold Buchman. Jestem psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii i Polskiego...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Lęki
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania