Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Malinowa 12 d, Żory
GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Witold Buchman. Jestem psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii i Polskiego...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • niskie poczucie własnej wartości
 • lęki
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN nerwica lękowa

Witam. Pan Witold jest specjalistą z powołania. Bardzo mi pomógł w sytuacji, gdzie nie radziłam sobie psychicznie po stracie dziecka. Leczenie farmakologiczne pomogło ale bardzo krótkotrwale. Psychoterapia Pana Witolda pomogła mi żyć dalej bez napadów lęków i życiu w zamkniętej klatce napięcia nerwowego. Od tamtej pory minęły 4 lata a ja żyję jak inny człowiek. Dziękuję. Szczerze polecam Pana Witolda.

Witold Buchman

Bardzo dziękuję za komentarz. Pozdrawiam serdecznie.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN terapia uzależnień

Pan Witold jest Psychoterapeutą z powołania, bardzo dobrze rozumie ludzi, nie oceniając ich, moja terapia trwała 7 miesięcy i uważam że to było jedno z najważniejszych doświadczeń w moim życiu. Terapia pomogła mi uwierzyć w siebie :) polecam wszystkim ocena na 5 :) a jak bym mogła to dałabym 10

Witold Buchman

Dziękuję za komentarz i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN

Witam zainteresowanych. Z całego serca polecam wizytę u pana Witolda. Po tylu latach zmagania się z demonami w mojej głowie. Ciele i duszy trafiłam na tego cudownego człowieka... Swoją cierpliwością anioła pomógł zrozumieć moje dziwactwa moje zachowania oraz moje strachy. Jestem i będę mu dozgonnie wdzięczna za każdą uwagę za kazdą myśl ale najbardziej za waparcie i stworzenie warunków do przepracowania wszytkich mechanizmów mnie niszczących i odczarowna wielu zawiłości we mnie samej. Chociaż zakończenie terapii było spowodowane zmianami w moim życiu wiem że zawsze mogę liczyć na wsparcie Pana Witka. Dziękuję to i tak za mało


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII "LEPSZE ŻYCIE" WITOLD BUCHMAN

Szczerze polecam wizytę w gabinecie psychoterapii tym wszystkim, którzy tak jak jeszcze niedawno ja- czują że dalej już sami sobie nie poradzą z problemami a przede wszystkim z nagromadzonym stresem. Ja trafiłam do gabinetu Witka trzy lata temu kiedy szukałam pomocy dla swojego męża. Kolejny raz -tym razem w obawie o swoje zdrowie- postanowiłam skorzystać z terapii w zeszłym roku. Trudne ostatnie kilka lat. Ciężka choroba dziecka a później i męża spowodowały, że żyłam w ciągłym strachu,stresie i napięciu. Kiedy w domu wszystko zaczęło się w końcu układać - czułam że teraz mój organizm się zbuntuje, że odchoruję ten stres. Byłam wyczerpana psychicznie.
W gabinecie otrzymałam potrzebne mi wsparcie. Mogłam obgadać i wypłakać wszystkie moje problemy, nawet te z dawnych lat. Otrzymałam wiele cennych rad i uwag. Dowiedziałam się kto i co jest najważniejsze moim życiu. Usłyszałam w jaki sposób radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Mogłam też skonsultować wszystkie interesujące mnie zagadnienia związane z terapią uzależnień. Minął rok i niedawno zakończyłam terapię. Cieszę się że pomoc jaką uzyskałam w gabinecie i nasza praca przyniosła takie efekty. Nasze życie rodzinne bardzo pozytywnie się zmieniło. Gorąco polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Był plan żeby umieścić tutaj negatywną opinię i zwolnić jakieś terminy na spotkania, zniechęcając innych zainteresowanych ;-) i to byłaby już odpowiednia recenzja, ale spróbuję inaczej. Do pana Witka trafiłam szurając nosem po podłodze. Wyszłam z podniesionym czołem. Stworzył mi luksusowe warunki do tego, żeby wziąść się za to i owo. Bylo pracowicie, momentami cieżko, ale to już procentuje. Chcę wiecej. Decyzja o podjęciu terapii u niego była jednym z moich życiowych strzałów w dziesiątkę.


I
Użytkownik zweryfikowany

Świetny Terapeuta i WSPANIAŁY CZŁOWIEK, pomógł mi w zrozumieniu wielu problemów :) Inaczej teraz patrzę na świat i ludzi wokół. Wiem, że świata nie zmienię, ale mogę zmienić swoją postawę wobec problemów. Dziękuję PANIE WITKU. TERAPEUTA przez wielkie T.


O
Użytkownik zweryfikowany

Sławek
Miesiąc temu zakończyłem terapie u pana Witka.napisać można by wiele bo jak dla mnie jest wysokiej klasy specjalistą i dobrym wyrozumiałym człowiekiem.zastanawiałem się długo jak napisac opinie i podsuną mi pomysł kolega z pracy..."wódko obiecywałaś zabawę dobry humor przebojowość...a na drugi dzień kończyło się jak zwykle...kac.wyrzuty sumienia lęki strach dziury w pamięci...więc wódko musimy poważnie porozmawiać"niestety nie dogadałem się ..
było coraz gorzej...trafiłem na pana Witka i dzięki wspólnej pracy trzeżwieje...polecam Pana Witka karzdemu kto szuka pomocy..


L
Użytkownik zweryfikowany

Jestem alkoholikiem. Teraz już trzeźwiejącym. Witek pomógł mi zrozumieć siebie, swoje słabości i powrócić na drogę trzeźwienia. Jest terapeutą, który mając ogromną wiedzę potrafi ją przekazać. Co najważniejsze potrafi słuchać. Niesłychanie cierpliwy, spokojny, rozumiejący chore uczucia uzależnionych. Godziny spędzone z nim owocują powrotem do zdrowienia i odbudowywania relacji w rodzinie. Witek – DZIĘKUJĘ.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan Witek bardzo nam pomógł i nadal pomaga. Mój mąż był bardzo sceptyczny jak mu powiedziałam o terapii par a teraz traktujemy nasze spotkania (co 2tyg.) jako stały punkt naszego grafiku. Polecam zwłaszcza, że uzależnienie to nie jest problem tylko osoby chorej ale też rodziny (męża, żony, dzieci).


G
Użytkownik zweryfikowany

Długo nie mogłam się przemóc, żeby iść do terapeuty. Byłam świadoma problemu, ale bałam się i wstydziłam. W pozornie dobrej sytuacji utrzymywał mnie fakt, że przecież nie piję codziennie, albo, że umiem wytrzymać bez picia przez jakiś czas – nawet 2, 3 miesiące. Jednak z czasem przez moje picie szkody były tak wysokie, że zdecydowałam się spotkać z Panem Witkiem. Musze przyznać, że na początku bałam się różnicy wieku – mam już swój wiek, dzieci i trochę doświadczeń,… Moje obawy jednak runęły. Profesjonalizm, wiedza i spokój Pana Witka da się odczuć już na pierwszej wizycie. Dziś mija rok od kiedy nie piję i trzeźwieję. Dziś widzę świat inaczej, a przede wszystkim inaczej widzę siebie – lepiej. Jestem siebie bardziej świadoma, mam w życiu cele i sens. Dziś jestem z siebie dumna i decyzje o podjęciu terapii u Pana Witolda Buchmana uważam za jeden z moich najlepszych wyborów w życiu. Z całego serca polecam tego terapeutę. To świetny człowiek i specjalista.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Witold Buchman. Jestem psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii i Polskiego...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • niskie poczucie własnej wartości
 • lęki
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania