mgr

Wioletta Robaszewska

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

1 opinia +dodaj

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNERGIA. Gabinet Psychoterapii i RozwojuUsługa: psychoterapia

  Byłam pierwszy raz. Na początku się obawiałam jak to wszystko będzie wyglądać, ale pani Wiola jest miła i serdeczna osoba i nie ma się czego bać.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
  Ukończyłam jednolite pięcioletnie studia magisterskie o specjalności psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam między innymi w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Katowicach, Instytucie Psychoterapii i Seksuologii w Katowicach czy na stacjonarnym oddziale psychiatrycznym w Dąbrowie Górniczej. Obecnie pracuję również w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Siemianowicach Śląskich.

  Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych dotyczących obszarów psychoterapii i seksuologii.
  Swoją pracę zawodową poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

  Podczas swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
  Psychoterapia psychodynamiczna toczy się w oparciu o relację terapeutyczną czyli więź, jaka rozwija się pomiędzy pacjentem a terapeutą w trakcie trwania leczenia. Sesja  odbywa się „twarzą w twarz” w gabinecie terapeutycznym.  Uczestnicy mają ze sobą kontakt wzrokowy, co sprzyja budowaniu wzajemnej relacji. Pacjent zachęcany jest do swobodnego dzielenia się swoimi myślami, skojarzeniami, odczuciami.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS