Adres

Krakusa 10 C , Podgórze, Kraków
Gabinet Weterynaryjny VetAmicor (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Chirurgia miękka zwierząt


Krakusa 10 C , Kraków

Brak informacji o cenie

Gabinet Weterynaryjny VetAmicor

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Weterynaryjny VetAmicor

Mój kot należy do trudnych pacjentów ( charakter "z pazurem"), ale zawsze spotyka sę z wyrozumiałością i zindywidualizowanym podejściem ze strony doktora Wilkołaskiego. Szczerze polecam, nigdy ( prawie 5 lat doświadczenia) nie zawiodłam się na klinice.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Weterynaryjny VetAmicor boląca łapka, utykanie

Pan Doktor świetny.Zajął się moim pieskiem bardzo troskliwie, nie tylko interesowała go łapka, ale wszystkie problemy Zwierzątka, kompleksowo go zbadał, dał leki , uspokoił mnie , zalecił zmianę karmy /nowa bardzo smakuje/, poświęcił nam dużo czasu, jest cierpliwy,dociekliwy i sumienny.Bardzo dziękuję!


R
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz - jedyny nie bojący się trudnych wyzwań - reszta to kasiarze robiący pieniądze na sterylkach i obcinaniu pazurków. Pozdrawiam


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz! Bardzo dokładny i metodyczny - przyjął informację o bolącej łapie i owszem, na niej się skoncentrował, ale nie pominął całej reszty i wykonał standardowe kompleksowe badanie. Do tego bardzo miły i delikatny. Jego ton głosu uspokajał nie tylko zwierzaka, ale też mnie ;-) POLECAM!


L
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały lekarz, zawsze służy fachową radą i kompleksową opieką. Leczę kotkę od 6 lat u Pana doktora i zawsze kiedy była chora Pan doktor trafnie ją zdiagnozował. Pan doktor jest zawsze miły i uśmiechnięty i w z sposób wyjątkowy traktuje każdego swojego pacjenta. Zdecydowanie POLECAM!


L
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, leczymy u Pana Doktora koty od lat, zawsze stara sie pomoc zwierzeciu, a nie zaszkodzic. Jest otwarty na sugestie włascicieli, jest dialog, a nie megalomania. W rezultacie kotki zdrowe i zyja dlugo, wlasciciele tez zadowoleni.!!! Pozdrawiamy


M
Użytkownik zweryfikowany

Z tego co wiem to jest to jedyny lekarz który skutecznie leczy babeszjozę. Moja suka była zarażona od kleszczy i pomógł jej bardzo szybko bo postawił błyskawiczną diagnozę i podał odpowiedni lek !!! Fantastyczny lekarz i bardzo doświadczony więc jeśli macie beznadziejny przypadek to polecam dr.Wilkołaskiego bo jest on kompetentny w każdej dziedzinie medycyny zwierzęcej !!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Super specjalista, ratuje zwierzaki w najgorszym stanie, doszkala się i zawsze jest na bieżąco z chorobami i lekami. Lecznica jest bardzo dobrze wyposażona(USG,RTG,EKG) a badania robione są na miejscu i to bardzo szybko.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie