mgr

Urszula Wojnarowska Curyło

verifiedCreated with Sketch.

Logopeda

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Urszula Wojnarowska- Curyło, logopeda dyplomowany (Uniwersytet Warszawski 1993), ukończyła studia podyplomowe z neurologopedii( UMCS Lublin 2008) oraz specjalizowała się z neurologopedii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Z całego serca polecam logopede P. Urszule. Jest to wybitny specjalista z ogromnym sercem do tego co robi. Moje dziecko uwielbia brać udział w zajęciach a postępy jakie zrobił biorąc udział w zajęciach są niewiarygodne. Jako mama serdecznie dziękuję Pani za zaangażowanie podejście a przede wszystkim za to ze teraz już wiem że będzie super . Mama Bartoszka

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Family Med CareUsługa: diagnoza logopedyczna

  Z całego serca polecam Panią Urszulę - świetny specjalista z doskonałym podejściem do dzieci. A postępy z mową mojego synka są najlepszą rekomendacją :)

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Family Med CareUsługa: konsultacje logopedyczne

  Polecam wszystkim logopedę Panią Ulę, jest to wspaniała, serdeczna osoba. W swoim zawodzie prawdziwy specjalista. Jestem jej bardzo wdzięczna za fachową pomoc i przekazaną dobrą energię.
  Pozdrawiam
  Ewa

  Urszula Wojnarowska Curyło2018-07-17

  Dziękuję za tę opinię i ogromnie się cieszę, że moja pomoc była skuteczna. Przesyłam kolejną porcję dobrej energii :-)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Ula - miła, wrażliwa, super kobieta, świetny logopeda!!
  Synek nie wiem nawet kiedy zaczął mówić "r" i stara się baardzo teraz mówić wyraźnie :):) uwielbiał wszystkie zajęcia, bardzo cieszył się na każdą wizytę i bardzo polubił Panią Ulę. Teraz mu się tęskni!
  Polecam gorąco :)

  Urszula Wojnarowska Curyło2018-05-08

  Na tęsknotę polecam spotkanie i może jakieś lody czy inny deser. Znajdziemy czas i miejsce. Uczucia należy pielęgnować. Wszystkiego dobrego :-)

 • N

  Z czystym sumieniem moge polecic pania Ule jest naprawde fantastycznym logopeda mojego synka odmienila i to tylko po paru wizytach z cichego chlopczyka w mala gadule. Pani Ula ma podejscie zarowno do dzieci jak i rodzicow. Zawsze wytlumaczy wszystko i ma tyle cierpliwosci.

  Urszula Wojnarowska Curyło2018-05-08

  Pani Natalio, dziękuję za miłe słowa. Pani synek to świetny chłopczyk, prowadzenie z nim zajęć, to czysta przyjemność. Wszystkiego dobrego :-)

 • K
  Lokalizacja: Family Med CareUsługa: korekcja wad wymowy

  Z calego serducha polecam Panią Urszulę. Jest nie tylko dobrym logopedą ale i wspaniałą, ciepłą osobą. Pani Ula nie tylko pracuje z dzieckiem ale i z rodzicami. Uzyskalam wiele cennych rad i wskazówek. Po kazdej wizycie było "zadanie domowe" - zarowno dla dziecka jak i dla mnie. Dzieki współpracy z Panią efekty byly bardzo szybko widoczne. Spotkania z Panią wspominamy bardzo pozytywnie - zarowno ja, jak i mały pacjent :).

  Urszula Wojnarowska Curyło2018-05-08

  Zawsze mnie uskrzydla, gdy czytam takie słowa, lecz gdyby nie tacy ludzie jak Pani i Pani mały pacjent, nie udałoby się wiele. Gdy się ma w otoczeniu osoby poważnie traktujące terapię, efekty zawsze się pojawiają jakby mimochodem i dość szybko. Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam :-)

 • S
  Lokalizacja: Family Med CareUsługa: wizyta z dzieckiem

  Trafiliśmy pod skrzydła Pani Uli po rekomendacjach uzyskanych od 4 innych logopedów. Potwierdzenie uzyskaliśmy już na pierwszych konsultacjach po których dziecko pytało o kolejna wizytę ;). Jesteśmy b. zadowoleni i zdecydowanie polecamy Panią Ulę.

  Urszula Wojnarowska Curyło2018-02-10

  Dziękuję za ciepłe słowa. Praca z Państwa dzieckiem jest przyjemnością, podobnie jak nasze "poterapeutyczne" rozmowy. Serdecznie pozdrawiam.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny specjalista, z doskonałym podejściem do dzieci. Synek z radością jedzie na cotygodniową wizytę(a należy do dzieci raczej niechętnych do współpracy)z Panią Urszulą pracuje chętnie co wiem że wymagało od niej ogromnej pracy i zaangażowania i co najważniejsze są ogromne postępy w wymowie. Pani Urszula bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, myślę że nie mogliśmy trafić lepiej. gorąco polecam

  Urszula Wojnarowska Curyło2018-01-24

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Moja praca jest moim hobby, dlatego zawsze cieszę się na każdą terapię.Zwłaszcza gdy jej "obiekt" jest taki jak Pani synek. Serdeczności.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Mój syn miał 3,5 roku i nie mówił.Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta, cierpliwości, uśmiechu na twarzy, mój syn czekał na te wizyty i traktował jak nagrodę, więc po każdej wizycie było widać postępy.
  Teraz mówi bardzo dużo, ale do pani Uli na wizytę poszedłby bardzo chętnie.

  Urszula Wojnarowska Curyło2018-01-19

  Drodzy moi, zawsze zapraszam.Pani syn to jeden z wielu cudownych przypadków "zagrania na nosie" wielu przeświadczonym, że wszystkie zjedli rozumy. A efekty? Przy Pani zaangażowaniu nie mogło być inaczej. Serdeczności.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Urszula jest nie tylko dobrym fachowcem ale też cudownym człowiekiem. Moje dzieci bardzo chętnie chodziły na zajęcia, szczerze je lubiły i do tej pory ciepło wspominają. Pani Ula potrafi nawiązać wspaniały kontakt z dzieckiem, co ma ogromny wpływ na terapię. Dziecko po prostu się stara i chętnie ćwiczy - nie tylko dla siebie ale także dla Pani Uli :))
  Edyta

  Urszula Wojnarowska Curyło2018-01-19

  Serdecznie dziękuję za tę wysoką ocenę mojej współpracy z Pani dziećmi. Zawsze mogłam liczyć na to, że w domu każde moje polecenie zostanie po wielokroć powtórzone. Stąd efekty.Pozdrowienia dla Was :-)

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Urszula Wojnarowska- Curyło, logopeda dyplomowany (Uniwersytet Warszawski 1993), ukończyła studia podyplomowe z neurologopedii( UMCS Lublin 2008) oraz specjalizowała się z neurologopedii w Uniwersytecie Medycznym im K.Marcinkowskiego w Poznaniu ( 2009), poza tym pedagog(WSP Kraków) i oligofrenopedagog (WSPS Warszawa). Zainteresowania i czynne praktykowanie w następujących obszarach logopedii: jąkanie, afazja, terapia laryngektomowanych oraz zaburzenia funkcji aparatu żucia.
  Prywatnie miłośniczka opowiadań oraz literatury fantasy, pływania, tańca towarzyskiego, śpiewu chóralnego, psów, Portugalii oraz zimowa karmicielka ptaków.

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski PSLog 15
 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu- specjalizacja w ochronie zdrowia

Najbliższe terminy:

kolejne dni