lek. dent.

Tomasz Wagner

Stomatolog

14 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

PRZEZ KALENDARZ WIZYT MOŻNA ZAPISYWAĆ SIĘ WYŁĄCZNIE NA WIZYTY KONSULTACYJNE Lek. dent. Tomasz Wagner - kierownik NZOZ "Perfect-dent". - specjalista chirurgii stomatologicznej - ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

PRZEZ KALENDARZ WIZYT MOŻNA ZAPISYWAĆ SIĘ WYŁĄCZNIE NA WIZYTY KONSULTACYJNE
Lek. dent. Tomasz Wagner - kierownik NZOZ "Perfect-dent".
- specjalista chirurgii stomatologicznej
- członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS)
- absolwent Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem
- członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE)

NZOZ "Perfect-dent" Słupsk oferuje pełne leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, kosmetycznej, wybielania zębów, chirurgii i implanto-protetyki w pogodnej i przyjaznej atmosferze.

Jako jedyni w Słupsku wykonujemy leczenie i ekstrakcję zębów w znieczuleniu ogólnym.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz Tomasz Wagner wspaniały specjalista ale i człowiek, miły, sympatyczny, cierpliwy i co najważniejsze otwarty na pacjenta, spełnił moje oczekiwania. Jadwiga

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentkom dr. Marty. Przemiła osoba i delikatna (mimo muskularnych ramion:) ) Leczę się u niej od ko. 7 lat i zawsze wszystko był;o ok. Moja córka była raz na łataniu małej dziurki. Idealne podejście do dziecka.

 • bardzo dobry

  Miałam bardzo powazne problemy uwazam,ze nie ma w naszym regionie lepszego Fachowca jesli chodzi o chirurgię i stomatologie estetyczna. Zupełnie przypadkowo jestem na tej stronie,ale wszystkim goraco polecam dr Wagnera!!!!!

 • neutralny

  Wszystko byłoby dobrze,gdyby nie fakt,że umawiam się na godzine a na poczekalni czekam drugą,bo standardowo jest opóźnienie. Gdy zwróciłam uwagę,pani która umawia na wizyty,to zrobiło się nieprzyjemnie. Pomoc dentystyczna ze skrupulatnością wypominała mi to za każdym razem kiedy pojawiłam się w gabinecie.

 • słaby

  Tak jak juz ktos wyżej napisał ceny nie adekwatne do końcowego leczenia, jedna z pomocy dentystycznych bardzo nie miła i naburmuszona, jak gdyby wykonywała swoją pracę z musu a nie powołania...zawsze krzywo sie patrzy , zero usmiechu...juz samo to odstrasza...ostatnim razem gdy chciałem wyrwac zęba odradzano mi i nastraszono , ze moze dojsc do tego , iz zab sie ułamie i niezbędne bedzie dłutowanie, poszedłem zatem do innego stomatologa i ten usunął mi zęba które trwało zaledwie 10 sekund bez zadnych komplikacji, poza tym wyleczono mi zeba niedokładnie a zapłaciłem nie mało pieniędzy, odradzam szczerze !!!

 • bardzo dobry

  Polecam, miło sympatycznie, czysto i przede wszystkim fachowo. Od kilku lat leczę się i moja cała rodzina w Perfekt-Dent, polecam.

 • słaby

  Gabinet ten potwierdza słuszność, że jakość nie musi iść w parze z ceną. Miałam usuwaną płytkę nazębną. Tak mi wiertłem pojechała po zębach, że pouszkadzała mi dziąsła. Zęby z pewnością tez mi starła - aż bolało. Wydawało mi się, że piaskarka w nowoczesnym gabinecie to wyposażenie podstawowe... myliłam się. Trzeba przyznać, że zrobiła dokładnie to co miała zrobić. Pani niezwykle elegancka, m iła i urocza, ale nie będę tęsknić. Już więcej tam nie pójdę. A ceny mają naprawdę wysokie. Inna Pani doktor zarobiła to samo za dokładnie połowę tej ceny i to z pewnością mniej inwazyjnie z korzyścią dla mojego szkliwa.

 • bardzo dobry

  Ząb wyjątkowo problematyczny, zrobiony wyjątkowo bezproblemowo - szybciutko, zdecydowanie i fachowo. Będę usuwał jeszcze 3 ząbki w tym samym miejscu :)

 • bardzo dobry

  Nie ma takiego lekarza w całym Słupsku:))Fachowiec jesli chodzi o chirurgię-zdecydowany w wykonywanej pracy.Byłam odsyłana od lekarza do lekarza bo kazdy sie bał podjac zabiegu a dr.Wagner zrobił to bez żadnego problemu i komplikacji.Polecam.

 • dobry

  Wykonywał zbiegi u mnie i u syna. Nie było żadnych komplikacji. Dwa razy poproszony o konsultacje wydał trafną diagnozę, z którą inni lekarze nie mogli sobie poradzić