dr n. med.

Tomasz Pardała

Ortopeda

42 opinie +dodaj

Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista ortopeda w Polsce i Wielkiej Brytanii, doktor nauk medycznych; wieloletnie doświadczenie w implantacji protez stawów oraz chirurgii artroskopowej (Szpital św. Rafała w Krakowie,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Opóźnienie w wizycie stanowi podstawę mniejszej ilości gwiazdek. Co do merytorycznej strony wizyty. Bez zarzutu. Lekarz choć w początkowej fazie spieszylaie w rozmowie. W momencie dojścia do sedna mojego problemu zwolnił tempo i szczegółowo wyjaśnił mi moje broblemy. Z uwaga wysłuchał pytań. Skrupulatnie opisał problemy i dolegliwości jakie mogę mieć. Jakie mam możliwości działania/leczenia. Słuchał i udzielał wyjaśnień na moje wątpliwości. Empatyczy. Końcowe moje odczucia - bardzo dobre.

 • R
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Do pana doktora trafiłam z powodu silnego bólu łokcia. Bardzo kompetentny,w bardzo prosty sposób wytłumaczył na czym polega to schorzenie( okazało się,że to tzw. łokieć tenisisty), oraz dalsze postępowanie w tym schorzeniu. Miły jako człowiek. polecam !!!

 • S
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: bol kolana

  Do Pana doktora trafilem z bolem kolana Juz na pierwszej wizycie Pan doktor prawidlowo zdiagnozowal moj przypadek i zalecil zabieg ,poniewaz mam uszkodzona łękotke Wspanialy ortopeda Szczeze Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, miły, tłumaczy wszystko w sposób przystępny. Szkoda tylko że terminy zabiegów wykonywanych przez Pana doktora są tak odległe

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Wspaniały lekarz z super podejściem do pacjenta. Dokładnie przeprowadza badanie, wyjaśnia wszystko i doradza. Polecam na 200 %

 • M
  Lokalizacja: Szpital im. św. RafałaUsługa: endoproteza kolana

  Doktora Pardałę poznałem 30.10.2017 dzień przed zabiegiem (endoproteza kolana). Od pacjentów dowiedziałem się, że mam szczęście trafiając w jego ręce. Zabieg przebiegł bezproblemowo. Doktora poznałem lepiej podczas badań kontrolnych. Niespotykana osobowość, tytan pracy, poczucie humoru. Dziękuję Panie doktorze. Dodam, że zabieg był wykonany w szpitalu św. Rafała w ramach NFZ. Szpital super, obsługa miła i bez zastrzeżeń. Pozdrawiam, Ireneusz Dunal.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Specjalista w każdym calu. Do każdego pacjenta podchodzi z troską oraz pełnym zaangażowaniem. Polecam każdemu kto ma kłopot ze stawami.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zerwane mięśnie i ścięgna barku

  Jestem kilka dni po operacji lewego barku. Był to już drugi bark poddany zabiegowi przez dr n. med.T. Pardałę. Duże wrażenie zrobiły na mnie Jego wiedza medyczna, umiejętności fachowe i profesjonalizm. To świetny specjalista i wspaniały człowiek pełen empatii, zrozumienia i życzliwości dla pacjenta. Doktor nie tylko potrafił za każdym razem wytłumaczyć na czym polega moje schorzenie, wykonać skomplikowany zabieg, zalecić leki i rehabilitację, ale przy takim obciążeniu pracą zawsze znalazł czas na odwiedziny w sali pooperacyjnej, aby zapytać o samopoczucie i ocenić stan zdrowia. Jestem pełen szacunku i uznania dla dr T. Pardały również za Jego zawodową pasję, charyzmę i żelazne zasady. Pełen wdzięczności za leczenie i opiekę - serdecznie dziękuję Panie Doktorze! Polecam lekarza wszystkim cierpiącym. Pacjent Marian Górecki.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: uszkodzone wiązadło przednie kolana

  Wspaniały człowiek i wybitny specjalista. Czeka mnie zabieg rekonstrukcji wiązadla ale wiedząc że będzie go wykonywał dr Pardała jestem spokojna.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Bardzo kompetentny lekarz. Przeprowadził wnikliwy wywiad, starannie zbadał i ocenił wyniki badań. Rzetelnie opisał sposób dalszego postępowania, miły w kontakcie z pacjentem. Sprawia wrażenie że ma dużo czasu dla pacjenta i chce pomóc.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ortopeda w Polsce i Wielkiej Brytanii, doktor nauk medycznych; wieloletnie doświadczenie w implantacji protez stawów oraz chirurgii artroskopowej (Szpital św. Rafała w Krakowie, Oddział Chirurgii Urazowej i Ortopedii Krakowskiego Centrum Rehabilitacji, uniwersytecki Aberdeen Royal Infirmary, Manchester Trafford General Hospital). Szczególne zainteresowania to chirurgia dużych stawów (w tym szczególnie: bark, biodro, kolano) w pełnym zakresie zabiegów - artroskopie, rekonstrukcje więzadeł, zaopatrywanie urazów, wszczepianie protez tych stawów, wykonywanie USG.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu