Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Borelowskiego 34, Częstochowa

Orto-Dental Clinic

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dyplom lekarza dentysty uzyskałem w 2009 roku. Po ukończeniu stud...

Zobacz pełen opis


Znajomość języków

  • Angielski

36 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic Inny

Trafiłem do Pana Doktora Tomasza Kowalika z polecenia. Miałem wyrywaną górną ósemkę. Zabieg przebiegł bardzo szybko i całkowicie bezboleśnie. Pan Doktor cierpliwie i bardzo dokładnie tłumaczył całą procedurę. Ma szeroką wiedzę specjalistyczną. Dziąsło goi się szybko i bez komplikacji. Polecam tego stomatologa. W razie potrzeby na pewno tu wrócę.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic Inny

Serdecznie polecam leczenie u Pana Doktora Tomasza Kowalika. Jest to stomatolog z empatycznym i profesjonalnym podejściem. Wyrwał mi dwie dolne ósemki, zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, ale był bezbolesny, co jest dla mnie bardzo ważne. Atmosfera była umilana poczuciem humoru Pana Doktora. Zaproponowano mi fibrynę bogatopłytkową, która była dla mnie nowością, ale okazała się zbawienną pomocą w szybkiej regeneracji dziąsła po wyrwaniu zęba oraz zapobiegła pojawieniu się bólu po zabiegu. Nie pojawiły się żadne powikłania ani komplikacje po usunięciu zębów. Dziąsła bardzo szybko się goją. Mogę polecić Pana Tomasza z ręką na sercu. Na pewno będę kontynuowała u niego leczenie.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic Inny

Trafiłam na Pana Dr przez przypadek, na ostatnia chwile. Dosłownie „po godzinach”… I nie żałuje! Rzadko spotyka się kogoś tak cierpliwego i jednocześnie kompetentnego, kto poświęci czas na analizę, plan awaryjny i perfekcyjne wykonanie. Nie spodziewałam się, ze są jeszcze ludzie z prawdziwym powołaniem. Dziękuje :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic konsultacja protetyczna

Doktor Tomasz Kowalik to świetny fachowiec. Bardzo dobrze tłumaczy cały proces leczenia i protetyki. Proponuje różne rozwiązania określając od razu czasochłonność i cenę. Jestem bardzo zadowolony z pomocy i całego procesu protetyki. Śmiało polecam.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic konsultacja protetyczna

Kraków poleca Częstochowie tego Pana Doktora. Niestety, ktoś coś traci, by inny mógł zyskać, więc zachęcam do tłumnego odwiedzania Pana Tomasza, ponieważ Kraków nie ma już takiej możliwości i ubolewa do dziś! Zaangażowanie i przychylność Doktora Tomasz dla Pacjenta są nie do opisania. Cierpliwie opisuje proces leczenia, a przede wszystkich działa na korzyść Pacjenta. Na prawdę polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic Inny

Bardzo się cieszę, że "trafiłam" do pana doktora Tomasza Kowalika. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, rzetelny i cierpliwy, zawsze wyjaśnia krok po kroku proces leczenia.
Cenię w nim przede wszystkim duży profesjonalizm, życzliwość i  indywidualne podejście do pacjenta. Zabiegi wykonuje praktycznie bezboleśnie i bardzo starannie, w miłej atmosferze przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów.
Pan doktor ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów mieszkających za granicą, mających często ograniczony czas (jak to jest w moim przypadku). Potrafi wyjsć na przeciw ich oczekiwaniom, zawsze znajdzie sposób, żeby leczenie odbyło się w optymalnym czasie przy zachowaniu najwyższej jakości.
Ja leczę moje zęby u pana doktora Tomasza Kowalika od wielu lat. Uważam, że zdecydowanie warto jest przyjeżdżać z Anglii na wizyty.
Dziękuję za fachową pomoc, wyleczenie moich zębów a także zachęcenie mnie do leczenia ortodontycznego. Bardzo serdecznie polecam!


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic Inny

Przez wiele lat miałam wielki problem ze znalezieniem odpowiedniego gabinetu stomatologicznego a co za tym idzie odpowiedniego specjalisty, który z należytym zaangażowaniem zajmie się moim uzębieniem. Po wizycie u Pana Doktora odetchnęłam z ulgą – to jest TO.
Pan Tomasz to bardzo sympatyczny człowiek i duża dozą cierpliwości do pacjenta a jednocześnie z ogromna wiedzą i doświadczeniem w temacie stomatologii i protetyki. Trudny przypadek mojej „6” spisanej już na straty przez innych lekarzy, został wyjątkowo dokładnie zdiagnozowany na bardzo nowoczesnej aparaturze i wnikliwie omówiony co do procesu jej ratowania i odbudowy. Dwie godziny spędzone na fotelu po raz pierwszy nie były dla mnie traumą, a to zasługa odpowiednio dobranego i podanego znieczulenia. Z niecierpliwością czekam na kolejna wizytę. Serdecznie polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic Inny

Pan doktor usunął mi bardzo zniszoną 8, sam zabieg trwał chwile, okres gojenia przebiegł bez problemów. Serdecznie polecam za fachowość i serdeczne podejście


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic konsultacja protetyczna

Napiszę szczerze. Dopóki Tomek pracował w Krakowie to było ciężko z dentystą. Teraz wrócił do swojego gabinetu w Częstochowie i od razu zęby zdrowe naprawdę polecam. Ma mega gabinet! Czysto,estetycznie i do tego co najważniejsze- mega przyjazna atmosfera podczas wizyty. Ręczę wszystkimi rękoma i zębami za jego podejście do pacjenta. Naprawdę polecam


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Dental Clinic Inny

Jestem pod stałą opieką doktora od kilkunastu lat. Szybko Pan doktor "wyprowadził" stan mojego uzębienia na prostą i od tego czasu nie mam praktycznie żadnych kłopotów z uzębieniem. Lekarz bardzo sympatyczny, potrafiący wytłumaczyć pacjentowi na czym polega problem i jak będzie wyglądało leczenie. I pomimo, że doktor już pracuje tylko w Częstochowie (ja mieszkam w Krakowie), dalej korzystam i będę korzystał z jego usług, bo to świetny fachowiec.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania