• mgr Tevfik Ersoy
  mgr Tevfik Ersoy
  Okopowa 13, Pruszków

  Najnowocześniejsza technologia. Diagnostyka i leczenie razem z ENF (electro-neuro feedback)

 • Adresy (2)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 1 więcej
  22 451..... Pokaż numer


  NIP

  5223180510

  Adres firmy

  Okopowa 13, Pruszków

  Fizjomer
  Marii Konopnickiej 5, Milanówek


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  22 451..... Pokaż numer

  Konsultacja fizjoterapeutyczna • 150 zł

  Masaż leczniczy • Od 180 zł

  Terapia manualna • 180 zł


  NIP

  5223180510

  Adres firmy

  Okopowa 13, Pruszków

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Okopowa 13, Pruszków

  Od 150 zł

  Fizjomer

  Usługa Trwa 30 min. a usługi administracyjne 15 min.


  Marii Konopnickiej 5, Milanówek

  150 zł

  Fizjomer

  Pozostałe usługi


  Marii Konopnickiej 5, Milanówek

  Od 180 zł

  Fizjomer  Okopowa 13, Pruszków

  Od 180 zł

  Fizjomer


  Marii Konopnickiej 5, Milanówek

  180 zł

  Fizjomer

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem Tevfik Ersoy, absolwent polskiej uczelni, który zdobył wykształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych w dzie...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Wyższa Szkołą Rehabilitacja
  • Wyższa Szkoła Pedagogika i Administracji
  • Barça Innovation Hub

  Certyfikaty ZnanyLekarz


  Zakres porad

  • Specjalista fizjoterapii

  Doświadczenie

  • Szpital w Ankarze
  • Szpital ortopedyczny w Stambuł
  • Centrum rehabilitacji w Tangier
  Zobacz więcej

  Filmy


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Arabski,
  • Turecki,
  • Polski,
  • Rosyjski

  Nagrody i wyróżnienia

  • Orły Medycyny Laureata
  • Orly Medycyny Gold Plakat

  Profile społecznościowe

  Publikacje i artykuły

  Publikacje (1)

  150 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjomer konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo polecam. Pan Ersoy bardzo profesjonalnie podszedł do tematu i udzielił
  wyczerpujacych informacji.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjomer konsultacja fizjoterapeutyczna

  Zaangażowanie fizjoterapeuty postawiło mnie na nogi, a przyszedłem z ogromnym bólem. Wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione i omówione. Pan fizjoterapeuta pokazał mi również ćwiczenia, które mam wykonywać w domu. Serdecznie polecam.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Fizjomer Masaż leczniczy

  Pan Tevfik jest po prostu rewelacyjnym specjalistą!! Dokładnie wie gdzie boli i co z tym bólem zrobić. Ma ręce, które leczą! Bez owijania w bawełnę, nie czujesz, żeby był to zmarnowany czas! Do Pana Tevfika Przyszłam z bolącym kręgosłupem, wykonał dokładne badanie, które potwierdziło stan zapalny. Juz po 1 wizycie, gdzie miałam masaż, prądy i bańki czułam się o wiele lepiej. Aktualnie jestem po 3 wizycie i ból ustąpił!!! Wcześniej nie mogłam już ani leżeć ani siedzieć, ani stać bo w każdej pozycji bolało po prostu świetny specjalista znający się na tym co robi a do tego przesympatyczny człowiek. Polecam gorąco!!


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjomer

  Polecam. Nie mogę powiedzieć, że pomogło, nie boli. Bo po pierwszej wizycie tego się nikt nie spodziewa. Pan Tevfik był na tyle miły i kompetentny, że wykupiłam pakiet i będę korzystała z jego pomocy. Mam nadzieję że leczenie będzie skuteczne. Dziękuję


  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjomer

  Jestem pod dużym wrażeniem. Wystarczyło kilka minut i znałem powód bólu mojego barku. Jedna wizyta i moje dolegliwości się zmniejszyły. Ten Pan zna się na swojej pracy. Polecam


  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Fizjomer konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo fachowe spotkanie, podejście i zaangażowanie. Polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjomer Masaż leczniczy

  100%profesjonalizmu ,super człowiek i wspaniały fachowiec ,polecam.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjomer

  Dostałem dokładne i zrozumiałe wyjaśnienie problemu oraz co należy robić aby stan się poprawiał lub co się będzie działo dalej w przypadku braku zdecydowanych działań korekcyjnych.


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjomer Terapia manualna

  Punktualny, zaangażowany, terapia przyniosła natychmiastowa poprawę. Przyjdę na kolejne wizyty. Czuje się swietnie.


  B
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Fizjomer

  Bardzo polecam, konsultacje szczegółowe dużo pytań przed diagnozą pan Tevfik Ersoy ma ogromną wiedzę.Zabiegi z użyciem nowoczesnego sprzętu.Dzieli się wiedzą.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Dzień dobry. Zdecydowałem się napisać, ponieważ po różnych badaniach, wizycie u fizjoterapeuty, neurologa, kardiologa, usg doppler i EMG moja sytuacja nie uległa zmianie.

  Sprawa wygląda następująco. Mężczyzna 40 lat. Uprawiam sport (jedna z aktywności może obciążać nogi - raz jedną raz drugą - jestem prawonożny) . Praca siedząca, ale staram się ją wykonywać na stojąco (regulowane biurko). Dbam o ilość aktywności w ciągu dnia.

  Od pewnego czasu (6 mcy) dokucza mi jakby ucisk w jednej nodze - prawej podczas stania. Przy siedzeniu nie występują jakiekolwiek dolegliwości. To co odczuwam to nie ból, pieczenie, mrowienie a raczej nagłe napięcie mięśni uda i podudzia z tyłu. Wrażenie jakby noga w tych miejscach została obwiązana bardzo mocno bandażem. Czuję się jakby coś miało za chwilę pęknąć. Odczucia nie występują w pozycji leżącej, ani też w nocy, czy rano. Ciekawe jest, że dolegliwości nie pojawiają się w trakcie aktywności fizycznej typu lekki jogging, bieganie, skakanie, jazda na rowerze. Mogę stwierdzić, że czuję się wtedy lepiej jednakże zaraz po zaprzestaniu ruchu temat powraca - jak tylko przez jakiś czas przebywam w pozycji stojącej z lekkim obciążeniem prawej nogi (przenoszenie ciężaru ciała na prawa stronę).

  W ciągu 6 mcy odbyłem wizytę u ortopedy, który stwierdził (na podstawie USG) niewielką cystę w prawym dole podkolanowym, ale wykluczył, że z jej powodu powstają dolegliwości. Nie było punkcji, ani też innego dalszego leczenia. Cysta nie uległa powiększeniu.

  Następnie trafiłem do fizjoterapeuty, który zalecił rozciąganie i rolowanie wałkiem. Działanie nie przyniosło zmiany pomimo systematyczności.

  Kolejny fizjoterapeuta wskazał, że może być to problem od strony kręgosłupa i zalecił ćwiczenia "sphinx pose/cobra pose" - Działanie nie przyniosło zmiany pomimo systematyczności.

  Po sugestii, ze jest to kręgosłup trafiłem do neurologa, który wykluczył problemy kręgosłupem i zalecił badanie EMG. Badanie nie wykazało problemów z przewodnictwem nerwowym.

  Trafiłem na koniec do kardiologa żeby wykluczyć zakrzepicę - po USG doppler okazało się, ze brak jest jakichkolwiek problemów w kwestii żył kończyn dolnych.

  Jestem także po serii badań od strony morfologii krwi - wszystkie wyniki w normie.

  Ze swojej strony zauważyłem tylko, że nie tyle rolowanie wałkiem piankowym daje chwilową ulgę a twardą piłeczką. Wbicie się w łydkę a także w udo powoduje rozluźnienie. Nie daje mi tylko spokoju fakt, że moje działanie pomimo systematyczności daje efekt ale trwający jakiś czas a potem temat wraca.

  Mięśnie łydki prawej są bardziej napięte niż w lewej nodze. To samo tyczy się uda. Nawet w spoczynku.

  Jeśli chodzi o pozycję siedzącą to uniesienie nogi i nie trzymanie jej w pozycji ze zgiętym stawem kolanowym powoduje mniejsze dolegliwości po wstaniu.

  Proszę o opinię w tym temacie i z góry dziękuję.

  Dzień Dobry
  Problemy mięśniowo-szkieletowe
  Napięcie mięśniowe
  Nieprawidłowa postawa:
  Stres i napięcie emocjonalne
  Są to pozostałe możliwości z tego, co napisałeś, konieczne jest dotarcie do przyczyny zamiast skupiania się na bólu.
  Jeśli w Twojej okolicy znajdują się kliniki terapii ENF (electro neuro feedback), mogą one szybko i łatwo zidentyfikować i leczyć przyczynę bólu.

  mgr Tevfik Ersoy

  Dzień dobry, zainteresował mnie temat masażu czaszkowo-krzyżowego. Mam pytanie, czy w przypadku problemów z zatokami można spróbować tej metody? Mąż ma problem z zatokami od bardzo wielu lat. Ma wszelkie badania w tym rtg, ale nie odpowiadają one na pytanie co jest problemem. Objawy: notorycznie odczucie spływania z zatok do gardła, krztuszenie się, odchrząkiwanie i powiem wprost spluwanie wydzieliny (najgorzej jest po nocy). Czy są alternatywne metody na wyleczenie zatok? Może akupunktura? Ewentualnie laparoskopowe leczenie...? Płukanie zatok pomaga na chwilkę zaraz po wykonaniu płakania-potem problem wraca. Czy specjalista osteopata będzie najlepszym lekarzem, którego mąż powinien odwiedzić? Bardzo dziękuję za podpowiedź. Aleksandra z Gdańska

  zatoki mogą być bardzo uciążliwym problemem, zwłaszcza gdy nie daje się go łatwo zdiagnozować. Masaż czaszkowo-krzyżowy może być jedną z wielu metod, które warto rozważyć w leczeniu problemów z zatokami, jednakże zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do jakiejkolwiek nowej terapii, szczególnie jeśli chodzi o kwestie zdrowotne.

  Osteopatia może być skuteczną metodą w przypadku niektórych osób z problemami z zatokami. Specjaliści od osteopatii często pracują nad poprawą funkcjonowania całego ciała poprzez manipulacje i techniki terapeutyczne, które mogą pomóc w łagodzeniu napięć i poprawie przepływu płynów w organizmie, co może mieć korzystny wpływ na zatoki.

  Jednak warto również zwrócić uwagę na inne alternatywne metody, takie jak akupunktura. Istnieje wiele osób, które zauważyły korzyści zdrowotne wynikające z regularnych sesji akupunktury w leczeniu dolegliwości zatokowych.

  Laparoskopowe leczenie może być rozważane, ale jest to zazwyczaj stosowane w przypadku bardziej zaawansowanych problemów z zatokami, takich jak polipy czy przewlekłe zapalenie.
  Pamiętaj, że każdy organizm reaguje inaczej na różne metody leczenia, więc może być konieczne przetestowanie kilku różnych podejść, aby znaleźć to, które najlepiej działa dla Twojego męża. Życzę powodzenia i szybkiego znalezienia skutecznej metody leczenia!

  mgr Tevfik Ersoy

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Najczęściej zadawane pytania