Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany

polecam Panią doktor, co prawda jestem już 'starą pacjentką', gdyż leczenie zakończyłam w 2007 roku, ale zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku. czułam, że byłam pod dobrą opieką. wada zgryzu i ustawienia ząbków w łuku wyrównana, co prawda aparat miałam zdjęty zanim wyrznęły się 'ósemki', więc gdy zaczęły się pojawiać ustawienie trochę się zmieniło. w takim przypadku Pani doktor zaleciła mi płytkę retencyjną, która świetnie wyrównała mi ew.mankamenty i zaleciła zakładanie jej na noc, co robię do dzisiaj :). niewątpliwie profesjonalistka, co do umawiania wizyt nigdy nie było problemu, ew.zmiany terminów też dało się zgrać. personel ortodentu bardzo miły i sympatyczny. sama klinika odkąd ja rozpoczęłam leczenie przeszła niesamowitą metamorfozę i idzie z duchem czasu :). nadal co kilka-kilkanaście miesięcy odwiedzam Panią doktor na wizytach kontrolnych i bardzo sobie cenię jej podejście i wiedzę. sądzę, że na tym terenie jest to jeden z bardzo dobrych ortodontów, a jak wiadomo, o dobrego ortodontę nie jest tak łatwo w nowosądeckim i nowotarskim . polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany

O Pani Doktor: profesjonalna, dokładna, wymaga dbałości o leczenie od pacjenta... i od siebie. Świetny zespół asystujący! Za wiele dodatkowych usług nie płaciłem (rtk kontrolne, piaskowanie, uszkodzenia aparatu z mojej winy). Wizyty kontrolne co 3-4 tygodnie. Bardzo zależało mi by umówione kontrole i zabiegi wykonywane były o umówionych porach ze względu na moją pracę - kłopotu nie było. Recepcja dba o kolejność i nie ma problemu z kolejką i godziną przyjęcia. Miła i kulturalna obsługa (buziaki dla Pani Lucynki :* ). Jestem bardzo zadowolony a efekty pomimo tego, że nadal się lecze... oglądam codziennie w lustrze :) Podsumowując: POLECAM!


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie zgadzam się z powyższą opinia.Leczę dzieci na fundusz u pani doktor, noszą aparaty i są systematycznie umawiane na wizyty, nie mam też większego problemu ze zmianą terminu. Pani doktor miła, personel też i myślę, że pomaga w sprawnym przyjmowaniu pacjentów. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

potwierdzam, ze pani doktor jest bardzo niemiła, zarozumiała i nie często nie raczy nawet wyjść do pacjentów a wysługuje się swoim personelem. Leczyłam u niej dziecko na fundusz, może dlatego, Nie mogła się bidula doczekac az dziecko skończy 13 lat żeby wreszcie kase wziąć. Personel ok, chociaż często gubi karty, jak się okazuje z powodu zbyt rzadkich wizyt /nawiasem mówiąc jest to olbrzymia sztuka umówić się poza terminem, kiedy akurat termin z jakiegoś powodu został przez nas odwołany, następny wyznaczono mi za pół roku!), karty sa po prostu dawane do archiwum. Cała otoczka wokół pani doktor sprawia wrażenie flegmatyzmu i zarozumialstwa. Nie polecam.


P

Aparat kosztuje 3000 zł na obie szczęki (czyli tak jak wszędzie w Nowym Sączu - mowa tu o aparacie stałym metalowym). Każda wizyta 100 zł bez względu na to co z nim robią. A wizyty zwykle odbywają się co miesiąc jednak jest to w dużej mierze zależne od tego jaką wadę zgryzu kto ma. Ja jestem z leczenia bardzo zadowolony (1 rok z aparatem). Pani ortodontka bardzo miła i fachowa. Zdecydowanie polecam.


P

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglądają ceny aparatów w przychodni "ORTODENT" ?


Z

Nie zgadzam się z "byłym pacjentem po dramacie". Owszem, leczenie w Ortodent trwa nawet 5 lat (w moim przypadku tak było), ale aparat nosiłam 1,5 roku do dwóch lat (zależy czy na dolnej czy na górnej szczęce), a więc mówienie o noszeniu samego aparatu przez 5 lat to kompletna bzdura! W takim razie ktoś niezorientowany spyta, dlaczego mówię, że prostowałam zgryz aż pięć lat? Odpowiadam: aparatu nie zakłada się na pierwszej wizycie, w moim przypadku musiałam czekać jakieś pół roku. Natomiast po ściągnięciu aparatu musiałam nosić tzw. płytkę retencyjną i drucik retencyjny, których zadaniem jest "utrzymanie" prawidłowego zgryzu osiągniętego przez noszenie aparatu stałego. Płytkę zakłada się tylko na noc i nie widziałam w tym jakiegoś problemu. Przy noszeniu płytki na wizyty kontrolne chodzi się co pół roku. Wszystko da się przeżyć, zęby mi nie "zgniły", za to są równiutkie i piękne. Osobiście nie mam zastrzeżeń ani do samej Pani ortodontki ani do personelu. Wszyscy byli bardzo mili, kulturalni, tak że żaden "dramat" mnie nie dotknął. A duża ilość pacjentów świadczy raczej o tym, że "Ortodent" jest OK...


B
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam. Absolutnie nie polecam tej przychodni. Pani ortodontka jest bardzo egoistyczna, mysli tylko o sobie i skupia sie na zarabianiu pieniedzy, a nie na leczeniu swoich pacjentów. Ponadto nie umie leczyc. Umawia pacjentów co 6 tygodni lub co dwa miesiace na wizyty, podczas gdy inni ortodonci umawiają co 3 - 4 tygodnie na tzw wizyty kontrolne i podkrecanie aparatów. tłumaczy to, iż tak często wizyty nie są konieczne, co wynika w rzeczywistości ze zbyt dużej ilości naprzyjmowanych pacjentów, których leczy sie hurtowo a nie jakościowo. Skutkiem tak rzadkich wizyt jest to, iz pacjenci leczeni sa od 3 do nawet 5 lat - tak długo noszą aparaty na zębach, co rujnuje młodym ludziom zycie tak osobiste jak i zawodowe, a przy okazji jest totalna rujnacja ich zębów, ktróre poprostu gniją. U normalnego ortodonty czas leczenia zebów wynosi do góra 2 lat i to przy bardzo bardzo krzywych zębach, najkrzywrzych jakie mozna sobie wyobrazic. Moi koledzy nosili aparaty do maksymalnie dwóch lat, chodzili co 3 tygodnie na wizyty i wady zostały skutecznie wyleczone i się nie wróciły. Rodzice nie katujcie swoich dzieci aparatami u tej Pani. Poszukajcie dobrego i cenionego ortodonty nawet poza Nowym Sączem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

37 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Proszę o informację czy po usunięciu górnej 7 jest szansa na założenie aparatu ortodontycznego?

  Witam.
  Konieczna jest wizyta u ortodonty - bez badania ciężko udzielić odpowiedzi na pytanie.
  Pozdrawiam

  lek. dent. Teresa Gutowska-Witek

 • Czy jest jakakolwiek opcja, by osoba koło 30stki mogła nosić ruchomy aparat ortodontyczny?
  Mam nadchodzące na siebie jedynki, aparatu stałego nie jestem w stanie nosić że względu na problemy z nerwica ( brak możliwości wyjecia aparatu w jednej chwili, tylko noszenie go cała dobe z tego względu byłaby dla mnie nierealna)

  Oczywiście także i w wieku około 30 lat możliwe jest leczenie aparatem ruchomym. Jest to jednak zależne od konkretnej sytuacji, możliwej do stwierdzenia w ramach konsultacji.

  lek. dent. Teresa Gutowska-Witek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie