Adres

Międzyrzecka 60, Łuków
Łukmed w Łukowie

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem dr Kot jest bardzo dobrym lekarzem i sympatycznym. Potrafi wysłuchać i dobrze doradzić. Prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry lekarz, mam rodzinę w Łukowie i polecono mi tego lekarza, zaznaczam, że zakładałam spiralę - badanie i sam zabieg zakładania komfortowy, mija rok a ja nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, dzisiaj wybioram się na wizytę kontrolną, polecam jak najbardziej !


M
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli chodzi o ginekologów mogę śmiało nazwać się weteranką w temacie. Podczas moich dwóch ciąż i problemów natury kobiecej - nawracająca grzybica, odwiedziłam ich wielu, nie tylko w Łukowie lecz także w Lublinie a nawet Warszawie. Pragnę zauważyć, że nie zawsze lekarz, który się do nas szeroko uśmiecha i epatuje życzliwością, jest lekarzem dobrym. Często niestety stwarza to tylko złudne wrażenie, że ktoś się o nas troszczy - niestety, z własnego doświadczenia wiem, że w większości przypadków jest to ukrywanie tym sposobem swoich niewielkich kompetencji. Do dr Kota trafiłam z polecenia koleżanki, z początku podchodząc sceptycznie po przeczytaniu opinii na forum - choć jak piszę, często pozytywne opinie nie pokrywały się z rzeczywistością w przypadku innych lekarzy. Miałam wtedy problem ze wspomnianą nawracającą grzybicą, żaden lekarz nie umiał mi pomóc, przepisywali tylko coraz większe dawki leków i maści co dawało efekt chwilowy a z czasem żaden. Dopiero dr Kot zajął się mną odpowiednio - po przeprowadzeniu wywiadu i zrobieniu posiewu i wymazu stwierdził, że przyczyna moich dolegliwości tkwi głębiej i skierował na badania immunologiczne. Przypisał odpowiednie leczenie i tym sposobem od roku nie mam już żadnym problemów ! Tak więc jest specjalistą nie tylko w swojej dziedzinie lecz także jako lekarz ogólnie - o szerokiej wiedzy medycznej.
Ze swojej strony mogę powiedzieć jedno - jeśli ktoś szuka lekarza, który jest \'milutki\' i na tym koniec to może się odrobinę zawieźć, jeśli zaś szukamy kogoś, kto naprawdę chce i może nam pomóc, podchodzi rzeczowo do sprawy i ma ogromną wiedzę - z czystym sumieniem polecam dr Kota ! Polecam też sprawdzać stopnie LEP\'u u lekarzy - większość kobiet w Łukowie nie może już pracować w szpitalach, bo nie zdały odpowiednich egzaminów, które uprawniają do wykonywania zawodu.. A komentarze typu \' beznadziejny lekarz \' są dla mnie opiniami podstawionych ludzi, którzy tak naprawdę nigdy u danego lekarza nie byli .
I jeszcze jedno - z tego co wiem, dr przyjmuje teraz również w soboty, bodajże od 9-11 co wielu kobietom pracującym ułatwi sprawę ;)


G

co Wy macie do mojego Ziomka ?? to jest dobry lekarz z fachem nie piszcie bzdur. Brudny01


G

Bardzo dobry lekarz. Spokojny, z poczuciem humoru i cierpliwy. Delikatny podczas badania. Na wszystkie pytania odpowiada rzeczowo. Polecam.


,

Bardzo miły, delikatny ,troskliwy na oddziale nie dla swojej prywatnej pacjentki nie to co pani ordynator. Dziękuję i polecam.


A

niezbyd dobry fachowiec brak zainteresowania pacjentem badania przeprowadzane w pośpiechu


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie