Umów wizytę 306 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem magistrem psychologii o specjalności klinicznej. Studia odbyłam na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również Szkołę Psychoterapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Pani Sylwia jest świetna psychoterapeutka, bardzo profesjonalna i realnie pomocna. Faktycznie zaskakujaco młoda, ale najważniejsze, że naprawde zna się na swojej pracy. Polecam każdemu, kto szuka pomocy psychoterapeutęcznej. Jest bezkonkurencyjna w stosunku do innych terapeutów jakich miałam możliwość poznać.

 • D

  Można pomyśleć, że młoda osoba=małe doświadczenie ale zostałem zaskoczony bardzo pozytywnie.
  Bardzo miła, inteligentna, kulturalna osoba. Rozmowa przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Sylwia kieruje bardzo trafne wobec danej sytuacji pytania i pomaga zrozumieć dane problemy. Dzięki rozmowie można łatwiej odnaleźć w sobie odpowiedzi i rozwiązania- może to śmieszne ale to jak danie latarki błądzącemu w ciemności. Polecam.

 • J

  Pani Sylwia pomogła mi lepiej zrozumieć samą siebie. Co wizytę odkrywałam nowe aspekty siebie, które pozwoliły mi zobaczyć jak radziłam sobie wcześniej z pojawiającymi się problemami. Pani Sylwia przeszła ze mną najtrudniejszy moment w moim życiu. Pomogła przejść przez depresję i zobaczyć świat z innej perspektywy. Dzięki Pani Sylwii na nowo uczę się jak najwięcej czerpać z życia.DZIĘKUJĘ.

 • J

  Z całą pewnością polecam Panią Sylwię. Pomogła mi przepracować męczące mnie sprawy, zawsze cierpliwie wysłuchała, szczerze zaangażowana w przebieg terapii, którą prowadziła. Widać, że wybór zawodu nie był przypadkowy :) Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem psychologii o specjalności klinicznej. Studia odbyłam na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzoną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Uczestniczę tym samym w procesie przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Psychodynamicznego. W swojej praktyce kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

  Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. Pracuje jako psycholog na oddziale w szpitalu Kalmedica w Kaliszu, oraz w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień – Stowarzyszenie “Monar”, gdzie prowadzę zarówno terapie indywidualną jak i grupową. Współpracuje rownież z Centrum Rozwoju i Terapii “Dogologo” we Wrześni. Prowadzę własną praktykę w prywatnym gabinecie w Kaliszu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia