Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Nowowiejskiego 24/4, Częstochowa
Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą integracyjnym - Certyfikat nr 41 wydany przez Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej oraz certyfikow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Myśli samobójcze
 • Bulimia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoanaliza
 • Psychologia kryzysu
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Nowowiejskiego 24/4, Częstochowa

180 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia KitaNowowiejskiego 24/4, Częstochowa

380 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita

40 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita psychoterapia indywidualna

Od mojej terapii minęło prawie 2 i pół roku. Nigdy nie sądziłam, że mogę być szczęśliwym człowiekiem i takim zgranym ze sobą. Trafiłam do dr Sylwii Kity w bardzo trudnym momencie, chyba nawet sama nie zdawałam sobie sprawy z tego jak jest źle. Wiem jedno, to była najlepsza decyzja w moim życiu, mimo że rok zajęło mi, żeby się umówić na wizytę. Piszę ten komentarz, żeby przede wszystkim podziękować dr Sylwii ale również żeby dodać odwagi osobom, które z różnych względów boją się umówić na psychoterapię. Nigdy, nic cudowniejszego nie przeżyłam, pomimo iż każde spotkanie w ciągu całego roku było bardzo trudne i wymagające, ale to co się stało po zakończeniu psychoterapii i dzieje nadal, te zmiany które u mnie nastąpiły, ta otwartość na ludzi i świat i chęć do życia z uśmiechem na twarzy jest niezastąpiona. Ja nawet w snach nie miałam pojęcia, że tak się da. Że mimo, iż nie jest idealnie to czuję się tak szczęśliwa jak nigdy. Każdy problem staje się po prostu zwykłym problemem a nie tragedią. I tak jak ktoś już tu napisał. Dr Sylwia należy do osób, które pozostają najważniejszymi osobami w życiu, ze względu na zmiany jakie wprowadziły i zawsze w pamięci.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita psychoterapia indywidualna

Do p. Sylwi ustawiałam się w kolejce i cierpliwie czekałam aż się doczekałam... Miałysmy ponad 30sesji,duża część to były sesje, które nazywałyśmy "interwencjami", dotyczyły problemów które miałam na bieżąco a z którymi nie potrafiłam sobie poradzić. Reszta spotkań to wspaniała, wzruszająca ale też wielokroć trudna przygoda zagłębienia się w swoje wspomnienia, myśli i uczucia. Ta strefa była przez mnie wiele lat wypierana, a podczas psychoterapii otwierałyśmy wspólnie z p. Sylwią poszczególne szufladki i porządkowałysmy je. Sesje odbywają się bardzo spokojnej, bezpiecznej aurze, p. Sylwia to najbardziej ciepła, wrażliwa, wyjątkowa osoba jaką poznałam. Dziękuję, że towarzyszyła mi w tej podróży w głąb siebie.Była wsparciem nieocenionym w trudnych momentach. Dziś jestem znacznie spokojniejsza, pewna siebie, bardziej wyrozumiała dla siebie, odkryłam na nowo swój temperament, stawiam granice a z tym miałam ogromny problem i cieszę się życiem. PS. Moja terapia przypadła na ciężki dla wielu osób 2020 rok, jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w tej drodze pod skrzydłami p. Sylwi. Nawet jeśli kogoś nie będzie stać na prywatną terapię to proszę nie poddawajcie sie, można znaleźć terapeutów którzy działają w ramach nfzu. Nie odkładajcie swojego szczęścia, zdrowia psychicznego na potem. To naprawdę zmienia jakość życia!!!! P. Sylwio dziękuję!

dr Sylwia Kita

Dzień dobry:) Jak miło przeczytać od Pani słowa pełne radości i entuzjazmu! Stawianie granic bez przykrych emocji to duże wyzwanie, któremu Pani sprostała. "Kwadracik w kwadracie" :)
Serdecznie pozdrawiam z życzeniami sukcesów!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita psychoterapia par i małżeństw

Do Pani Sylwii trafiliśmy w beznadziejnej sytuacji jaką jest zdrada... Ktoś pomyślałaby że nie ma sensu tego ratować... Na pierwszych dwóch wizytach Pani terapeutka wyjaśniła nam dokładnie z czego to się wzięło, co na to wpłynęło i wtedy dała nam do zrozumienia że będzie trudno, ale jak oboje się zaangażujemy i będziemy ciężko pracować to jest szansa że sie uda. I udało się Jesteśmy l po zakończonej terapii... Zakończonej sukcesem... Wygralismy! Wygralismy siebie i swoje małżeństwo i pomimo że byliśmy ze sobą 20 lat dopiero teraz zaczynamy być wspaniałym, cudownym małżeństwem takim jakim nigdy dotąd nie byliśmy. Jeśli jesteście na życiowym zakręcie polecam oddać się w ręce Pani Sylwii. Jest cudownym, ciepłym wspaniałym człowiekiem, który wszystko wyjaśni. Ma ogromne doświadczenie i doskonale wie co robi. Gdyby nie Pani Sylwia nie bylibyśmy razem a jesteśmy jest nam że sobą cudownie i to najważniejsze.

dr Sylwia Kita

Dziękuję Państwu za opinię i komentarz :) To bardzo miłe i przyjemnie mi przeczytać jak bardzo się Państwo cieszą! Ciężko pracowaliście, ale ważne że się nie poddawaliście i uzupełnialiście się we wzajemnej współpracy, nawet wówczas kiedy pracowałam z jednym z Państwa :))
Serdecznie Państwa pozdrawiam. Wszystkiego dobrego!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita psychoterapia indywidualna

Od mojej terapii minęło trochę czasu i śmiem twierdzić, że to jedna z lepszych decyzji. Zbierałem się długo, ale udało się.
Do gabinetu trafiłem z silnym niepokojem, z wieloma natrętnymi myślami, z lękiem uogólnionym, wiele by wymieniać.
Dzięki Pani Sylwii odzyskałem wiarę w siebie, dużo się nauczyłem o sobie, bo z tym było krucho. Zawsze czułem się wysłuchany, czuć było działanie tych spotkań, nawet do dzisiaj przypominam sobie niektóre rozmowy w trudniejszych chwilach. Najbardziej jest wdzięczny za uświadomienie mi wielu rzeczy co skutkuje do dnia dzisiejszego i co jest chyba najważniejsze, bo wtedy można być spokojniejszym.
Jeszcze raz dziękuję !! I nie wahajcie się zbyt długo z podjęciem decyzji o przyjściu :)

dr Sylwia Kita

Dziękuję bardzo za podzielenie się refleksjami z psychoterapii:) To wielka dla mnie przyjemność usłyszeć, że pomimo upływu czasu doświadcza Pan pozytywnego efektu leczenia. Serdecznie pozdrawiam :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita psychoterapia indywidualna

Nie chodzi tutaj o to żeby pisać wiersze , ważyć każde słowo czy kolorować wypowiedzi . Żadne słowa jakie bym użył nie są w stanie ocenić jak świetnym lekarzem i przedewszystkim pomocnym jest Pani Dr Sylwia Kita . Podczas rocznej terapii zawsze czułem się na sesjach zrozumiany wysłuchany i co najważniejsze zawsze bezpieczny . Pani doktor jest pełna profesjonalizmu w swoim zawodzie w dodatku zawsze miła i uprzejma , pomimo tego iż wiem ze dostać się do Pani doktor czasem trzeba czekać długo ale naprawdę warto . Nie widziałem sensu uczęszczania na zajęcia z wcześniejszych doświadczeń , ale już po drugiej sesji dotarło do mnie ze tak ta osoba mi pomoże , wie co robi , ma to podejście . Najważniejsze i będę to powtarzać zawsze co odrazu widać Pani doktor naprawdę chce pomoc , nie traktuje swojego pacjenta jak każdego innego żeby tylko zarobić i przyjąć następnego !! Poświęcony czas i zaangażowanie Pani doktor są bezcenne . Można ubolewać tylko nad tym iż jest tak mało lekarzy z tak świetnym podejściem nastawieniem i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi . Pani doktor nawet po zakończeniu sesji co zresztą jak i w trakcie zawsze służyła swoją pomocą telefonicznie czy nawet SMS . W życiu nie myślałem ze można tak zmienić podejście do życia i poczuc ulgę związana z różnymi doświadczeniami z przeszłości . Pani Sylwia jest jednym z paru ludzi w moim życiu której nigdy nie zapomnę , takich ludzie się poprostu nie zapomina . Gorąco polecam !! Nie zastanawiaj się i dzwon umawiaj się to był najlepiej wykorzystany czas w moim życiu

dr Sylwia Kita

Bardzo Panu dziękuję za tak miłe słowa! Cieszy mnie niezmiernie, że mogłam Panu pomóc:) I tak sobie myślę, że czeka Pana wiele dobrych rzeczy, które z pewnością Pan dostrzeże i będzie się delektować nowym smakiem życia. Serdecznie gratuluję i pozdrawiam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita

Terapię u Pani Doktor Sylwii rozpoczynałam będąc na totalnym zakręcie w swoim życiu. Doświadczyłam wiele zrozumienia, akceptacji, otrzymałam profesjonalną, pomoc, wsparcie. Prowadzona byłam przez terapię mając poczucie bezpieczeństwa oraz poszanowania moich granic. W trakcie terapii dochodziło do przełomów, ale też życie postawiło mnie pod ścianą, a Pani Doktor towarzyszyła mi przez ten cały czas. Dziś wiem, że tylko dzięki mądrości Pani Doktor mogłam dojść do pewnych wniosków i nabrać odwagi, by zdecydować się na podjęcie ryzyka by zawalczyć o siebie. Warto czekać na wizytę. Warto zaufać Pani Doktor, która swoją delikatnością i profesjonalizmem otwiera umysł i serce.
Dziękuję Pani Doktor za ten czas. Był trudny, ale bardzo owocny. Dzięki Pani pomocy dziś zaczynam nowy rozdział w swoim życiu. I wie Pani, że jestem pełna nadziei i optymizmu, że będzie dobrze. ;-)

dr Sylwia Kita

Dzień dobry:) Jak miło mi było przeczytać, że jest Pani pełna nadziei i optymizmu! Cieszę się, że zaczęła Pani nowy rozdział w życiu i że jest Pani dobrze i bezpiecznie. Gratuluję wytrwałości w dążeniu do lepszego życia i dziękuję za zaufanie. Wszystkiego dobrego!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita Rozgoryczenie, alergia na ludzi, brak pewności siebie, depresja

Trafiłem do pani Sylwii w kulminacyjnym momencie życia, takie moje "być albo nie być". Nie liczyłem na wielkie cuda ale gdy zaczął się ten taniec, zacząłem dostrzegać że to pomaga! Teraz wiem że całe nasze życie kształtuje nasz umysł, tylko w sobie znany sposób. Wszystkie zdarzenia, sytuacje, napotkani ludzie odbijają się w naszym codziennym postrzeganiu świata. Wystarczy udać się do pani Kity a ona pomoże zrobić porządek z demonami. Kluczem do życia jest nasza głowa którą trzeba posprzątać a pani Sylwia robi to najlepiej. Teraz cieszę się życiem , moja rodzina stała się szczęśliwsza, zacząłem prowadzić własny biznesik i jestem bardzo wdzięczny pani doktor że uratowała mnie od zatracenia. Pani Sylwia jest jedną z najlepszych rzeczy jakie mnie spotkały w życiu, w jej gabinecie nauczyłem się decydować o swoim życiu i teraz jak huragan idę po swoje! Pani Sylwio w imieniu swoim i mojej rodzinki po stokroć dziękujemy. Pani Sylwia jest nieopisanym dobrem jakie stąpa po naszej ziemi. Nasza przyszłość jest owocem naszego podejścia do życia i zależy od nas jak chcemy żyć. Nasza głowa decyduje a Pani Sylwia sprawia że zaczyna decydować dobrze. Więc jeśli nie chcesz topić się w rzece twoich traum i demonów musisz poszukać deski ratunkowej . Pani Sylwia trzyma tą deskę i tylko od ciebie zależy czy wyciągniesz po nią rękę. Na przód bo szkoda życia. Ja odbyłem z tą Czarodziejką niezwykłą podróż i do końca życia będę ją wspominał ze łzami w oczach.
Najlepsza

dr Sylwia Kita

Bardzo Panu dziękuję za wystawienie opinii i podzielenie się własnymi doświadczeniami z procesu psychoterapii. Jest mi niezmiernie miło przeczytać, że doświadcza Pan radości z życia i jest Pan po prostu szczęśliwy :)) Gratuluję i serdecznie pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita nerwica

Terapia u Pani dr Sylwii Kity była jedną z lepszych decyzji w moim życiu. Piszę dopiero teraz, ponieważ mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że terapia zadziałała i moje demony przeszłości nie powróciły. Pani Doktor jest wspaniałą, inteligentną, przemiłą osobą, która jest kompetentną i profesjonalną terapeutką. W dodatku ma wspaniałe poczucie humoru, co bardzo sobie cenię. Dziękuję losowi, że do Pani trafiłam i serdecznie pozdrawiam :*

dr Sylwia Kita

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii:) Jest mi niezmiernie miło przeczytać, że psychoterapia działa oraz że jest Pani szczęśliwą kobietą! Dziękuję za zaufanie i życzę aby każdy dzień był dla Pani dniem pełnym spokoju i radości. Serdecznie pozdrawiam :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny dr Sylwia Kita

Z całego serca polecam Panią Sylwię. Pani dr Sylwia to świetny specjalista i dobry człowiekie. Jest bardzo miłą, ciepłą, sympatyczną osobą o piękny uśmiech. Pani doktor Sylwia potrafi dotrzeć do pacjenta. W pełni angażuje się w pracę z pacjentem i robi wszystko żeby pomóc. Dzięki Pani Sylwii Żyję !!! Uratowała mnie i pomogła pokonać samookaleczenie i Anoreksję,z którą tak trudno jest walczyć. Pani doktor nauczyła mnie rozpoznawać myśli choroby. Jest osobą, której można w 100% zaufać. W terapii z Panią Sylwią najbardziej lubię to, że potrafi potrząsnąć mną i dać przysłowiowego ,,kopa w tyłek". Dzięki Pani doktor zaczęłam widzieć świata w jasnych barwach i dostrzegłam, że warto żyć. Dzięki Pani Sylwii zmieniłam się, stałam się osobą bardziej otwartą, która się uśmiecha i dzięki Niej zaczynam żyć. Pani Sylwia nie jest zwykłą osobą, Ona jest wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu, która z troską podchodzi do pacjenta.
Jest takim moim cichym aniołem stróżem i zawsze będzie dla mnie wzorem do naśladowania.
Naprawdę, jeśli szukasz dobrego specjalisty to tylko i wyłącznie Pani Sylwia. Nie ważne ile masz lat 19 czy 30 ważne że to czytasz i szukasz pomocy, że chcesz zawalczyć o swoje życie a przede wszystkim o siebie. Naprawdę zaufaj mi i zadzwoń do Pani doktor !!!
Jeszcze raz bardzo polecam Panią Sylwię.
Dziękuję Ania

dr Sylwia Kita

Dziękuję Pani za opinię i podzielenie się z innymi własnymi refleksjami. Bardzo się cieszę,że zaczęła Pani nowy etap w swoim życiu. Jest to efekt Pani długiej i ciężkiej pracy z chorobą. Jest Pani bohaterką! Gratuluję i serdecznie pozdrawiam:)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia

Psychoterapię odbyłam w 2014 roku, ale dopiero teraz wystawiam opinię.
Spotkania z dr Kitą to była ulga w doświadczanym bólu. Pani Sylwia to empatyczna, otwarta, ciepła kobieta. Wiele zawdzięczam naszym sesjom, jednak jak wiadomo, człowiek musi potem radzić sobie sam. Ja nauczyłam się tego właśnie po psychoterapii, za co jestem dozgonnie wdzięczna. Dzięki terapii u dr Kity mogę cieszyć się życiem, Miłością, którą poznałam przed ostatnią sesją, a której mogło nie być, gdyby nie sesje; nauczyłam się radzić sobie w trudnościach. ;-)

Polecam w 10000% dr Sylwię Kitę!
Ciągle wspominam tę psychoterapię, a kartka, którą dostałam z cytatem od dr Kity, wciąż mi towarzyszy.

Wszystkigo dobrego! H. :-)

dr Sylwia Kita

Dziękuję bardzo za opinię, a przede wszystkim za pamięć po latach. Jest mi niezwykle miło słyszeć, że psychoterapia sprawiła,że Pani życie stało się tak barwne i ciekawe! Cudownie!
Pozdrawiam serdecznie :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą integracyjnym - Certyfikat nr 41 wydany przez Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej oraz certyfikow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Myśli samobójcze
 • Bulimia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoanaliza
 • Psychologia kryzysu
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania