Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczno-Protetyczny

  Polecam!
  bardzo sympatyczna kobieta, zawsze uśmiechnięta, przeprasza za każdym razem gdy mogło coś zaboleć:)
  Super stomatolog dla dzieci, na pewno nie zniechęci dziecka do dentystów.
  Od dawna korzystam z usług Pani doktor i jestem zadowolona.

 • M

  Odradzam. Ząb zatruty zrobiony kanalowo po roku czasu ząb się odrodził i zaczął bolec. Wizyta u innego stomatologa wykazała nie dbałość w wy0elnieniu kanalow. Są święta a ją z bolem. Serdecznie dziekiuje pani doktor

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Zdecydowanie odradzam pania doktor. Robi zeby bardzo szybko i niedokladnie, po 2,3 miesiacach wszystko wypada.Jak mi wypadla plomba zaczelo mnie bolec, chcialam sie umowic ale pani doktor mi odmowila pomocy. Nie tlumaczy choroby i metody leczenia. Nie polecam, mimo ze jest tania to i tak sie przeplaca bo po miesiacu trzeba leczyc zab od nowa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ja również jestem bardzo zadowolony z mojej Pani doktor! Korzystam z jej usług odkąd pamiętam i nigdy nie było żadnych problemów. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta oraz do problemu z którym się zgłasza. Stosuje bardzo dobre materiały i jest świetnym, miłym i zawsze uśmiechniętym lekarzem.
  Bardzo dobry stomatolog. Gorąco polecam !!!

 • Super atmosfera zawsze uśmiechnięta z podejściem i co najważniejsze pełen profesjonalizm . Polecam zarówno osobą dorosłym jak i na pierwszą wizytę dla maluszka .
  Serdecznie polecam .

Jesteś tym lekarzem?

68

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.